PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Baharnet / بهارنت ADSL

LordMMD
18-06-2013, 08:49
دوستان این شرکتیه که جدیدا در مرکز چمران داره تبلیغ میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواستم ببینم کسی تجربه ای داره ؟
من یکجا توی همین فاروم که البته مال 2 سال پیشه خوندم نوشته بود نماینده شهراد هست . کسی اطلاعی داره ؟

من میخواستم بگیرم تست کنم (الان نامحدود مخابرات دارم ، ولی خب browsing اش جالب نیست دیگه )
دو تا نکته منفی

یکی اینکه خیلی روی این تاکید دارن که سرویس هاشون رو یکساله بدن
بعد اینکه 15 ت هزینه رانژه خط میگیرن !

italodance
18-06-2013, 08:58
ولی خب browsing اش جالب نیست دیگه

این به این معناست که سرعت تک کانکشن شما و نتیجه اصلا خود اینترنت شما پایین و محدود شده هست

and-roid2
18-06-2013, 08:58
به نظرم نماینده اسیاتک باشه
برو تو قسمت تعرفه هاش
تعرفه اسیاتک رو گذوشته

nafisali
25-08-2013, 09:12
دوستان این شرکتیه که جدیدا در مرکز چمران داره تبلیغ میکنه

خواستم ببینم کسی تجربه ای داره ؟
من یکجا توی همین فاروم که البته مال 2 سال پیشه خوندم نوشته بود نماینده شهراد هست . کسی اطلاعی داره ؟

من میخواستم بگیرم تست کنم (الان نامحدود مخابرات دارم ، ولی خب browsing اش جالب نیست دیگه )
دو تا نکته منفی

یکی اینکه خیلی روی این تاکید دارن که سرویس هاشون رو یکساله بدن
بعد اینکه 15 ت هزینه رانژه خط میگیرن !

یا حق[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafisali
25-08-2013, 09:14
یه شخصی هست بنام آقای سپهری تو این شرکت خیلی باحاله وقتی زنگ می زنی انگار 10 سال باهات دوسته تیکه کلامشم (ســـلام وقت بخیر و شادی ، ارادتـــــــــمند شما هستم)

Zeitgeist
18-04-2020, 11:27
اینجا اسمش رو دیدم:

کنجکاو شدم میگن سرویس وایرلسش که خیلی جاهای تهران و حومه و شهرای دیگه رو پوشش داره با کیفیت و ثبات بالایی هست.

کسی تجربه ای داره؟

تعرفه ها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-lanAndWireless

توجه کنید سرویس Wireless ش رو میگم نه ADSL/VDSL و TD-LTE که درواقع reseller شرکتای دیگه س (احتمالاً آسیاتک/شاتل و ایرانسل/مبین‌نت)

Zeitgeist
18-04-2020, 11:33
لطفاً یکی از مدیرا اسم تاپیک رو تصحیح کنه چون فقط ADSL فروش نیستن و سرویسی که در واقع در این شرکت ارزش بحث و بررسی داشته باشه همین وایرلسش هست؛ باقی سرویس‌هاش نماینده فروش بقیه هست و مهم نیستن.

naasr
18-04-2020, 20:11
تعرفه های adsl اش خوبه برای سرعت 16 مگ با 1000 گیگ ترافیک 77 هزارتومن زده اما مشخص نیست کدام شهرها یا مراکز مخابراتی را سرویس ارایه میده
تعرفه های وایرلسش زیاد جالب نیست بالاترین سرعت 10 مگ هست با 30 گیگ ترافیک 80 هزار تومن زده مناطق تحت پوشش هم مشخص نیست
برای سرویس TD-LTE هم فقط نقشه مناطق تحت پوشش زده که بیشتر شهرها تحت پوشش هست اما خبری از تعرفه و قیمت نیست

Zeitgeist
18-04-2020, 21:26
تعرفه های adsl اش خوبه برای سرعت 16 مگ با 1000 گیگ ترافیک 77 هزارتومن زده اما مشخص نیست کدام شهرها یا مراکز مخابراتی را سرویس ارایه میده
تعرفه های وایرلسش زیاد جالب نیست بالاترین سرعت 10 مگ هست با 30 گیگ ترافیک 80 هزار تومن زده مناطق تحت پوشش هم مشخص نیست
برای سرویس TD-LTE هم فقط نقشه مناطق تحت پوشش زده که بیشتر شهرها تحت پوشش هست اما خبری از تعرفه و قیمت نیست

وایرلس برای افرادی خوبه که ثبات بالای شبکه و تأخیر کم میخوان و امکان فیبر نوری ندارن یا پلن های فیبر نوری به صرفه نیست. اینطور که گفته میشه این شرکت یکی از شرکتای قوی و با کیفیت در ارائه پهنای باند وایرلس هست.

The Dreadnaught
22-04-2020, 13:24
لطفاً یکی از مدیرا اسم تاپیک رو تصحیح کنه چون فقط ADSL فروش نیستن و سرویسی که در واقع در این شرکت ارزش بحث و بررسی داشته باشه همین وایرلسش هست؛ باقی سرویس‌هاش نماینده فروش بقیه هست و مهم نیستن.

من تماس گرفتم گفت برای ADSL هم خودمون تامین کننده هستیم و نماینده فروش شرکتهای دیگه نیستیم، حالا معلوم نیست راست میگه یا نه ولی قیمتش که خیلی خوبه

خودش هم گفت که تازه شروع به ارائه ADSL کردیم و معمولا ما رو به خاطر سرویس وایرلس میشناسن

Zeitgeist
22-04-2020, 17:27
من تماس گرفتم گفت برای ADSL هم خودمون تامین کننده هستیم و نماینده فروش شرکتهای دیگه نیستیم، حالا معلوم نیست راست میگه یا نه ولی قیمتش که خیلی خوبه

خودش هم گفت که تازه شروع به ارائه ADSL کردیم و معمولا ما رو به خاطر سرویس وایرلس میشناسن

این تاپیک برای سال 2013 هست یعنی از اون موقع ADSL فروش بودن و با توجه به اینکه تا جایی که میدونم بین شرکت های دارای مجوز PAP و مجوزهای مربوطه، "بهارنت" نیست و به احتمال زیاد همچون دیده بان نت که اونم حجم بالا قیمت پایین میده، نماینده پیشگامان و امثالهم هستن.

ولی در بخش وایرلس نسبتاً معروفن و مشتریای بزرگ هم مثل اینکه دارن و کیفیت شبکه شون هم گفته میشه خوبه.

farshad_scientist
14-09-2020, 14:03
بین بهار نت و رای نت باید انتخاب کنم تا ۲ ۳ روز آینده
جاهای دیگه از نظر قیمت و حجم بالا برای من که سرویس 16 مگ می خوام نمیصرفه، کسی تجربه ای داشته با این اینترنت ها اخیرا؟ :worried:

goli_bacha
30-12-2020, 02:52
بین بهار نت و رای نت باید انتخاب کنم تا ۲ ۳ روز آینده
جاهای دیگه از نظر قیمت و حجم بالا برای من که سرویس 16 مگ می خوام نمیصرفه، کسی تجربه ای داشته با این اینترنت ها اخیرا؟ :worried:

بدترین نتی که تاحالا داشتم همه ش قطع میشه پینگ بسیار بالا
همیشه گوشیم رو هات اسپات میکنم به سیستم تا نت داشته باشم
یکساله هم گرفتم مجبورم بسازم با همین

mehdi_08
01-01-2021, 23:12
بدترین نتی که تاحالا داشتم همه ش قطع میشه پینگ بسیار بالا
همیشه گوشیم رو هات اسپات میکنم به سیستم تا نت داشته باشم
یکساله هم گرفتم مجبورم بسازم با همین

شما رای نت گرفتی؟؟
من تستشو گرفتم شبا ساعت 10 شب سرعت نصف می شه ولی طول روز 12 مگ میده