PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس های اس ام اس

metal_militia
09-08-2006, 23:23
ترو خدا یکی از بچه های با مرام برای من ادرس لینک یا خود عکس های اس ام اسی رو بزاره یه مشتری دارم روانیم کرده

ممنون

metal_militia
10-08-2006, 00:49
ترو خدا یادتون نره

sise
10-08-2006, 00:57
متال جون من يه سري دارم ولي آپلود نميشن. يه سايت خوب برا آپلود لينكشو بده برات بزارم. راستي گوشي طرف چي هست. چون فرمت عكسا فرق ميكنه

metal_militia
10-08-2006, 01:04
ن70
یه دخترس هر روز میاد در مغازه منو دیوونه کرده که من عکس اس ام اس میخام اگه زیپ کنی با همون رپید شیر هم میشه

فقط من تا شنبه وقت دارم

sise
10-08-2006, 01:32
بيا متال جون.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alir3za
10-08-2006, 02:34
متال جان منم آدرس يه وبلاگ سرراست و خلوت كه داره رو برات ميذارم.

يا علي

Mehdi_Full
10-08-2006, 02:49
سيسه و علي جان
اين عكسهايي رو كه گذاشتيد رو بايد كجاي گوشي كپي كنيم تا موقع Sms زدن ازشون استفاده كنيم ؟

R@R#M@N
10-08-2006, 13:18
همين سوال رو منم دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alir3za
10-08-2006, 14:04
سلام بچه ها.
اينو به نقل از تاپيكي كه لينكش در انتها مياد ميذارم:

1-اولش هر چي فايل پيکچر مسيج که دارينو رو يه جا رو مموري گوشيتون کپي کنيد
2-بعد با يه برنامه مثل اف اي اکسپلورر اون پيکچر مسيج ها رو تو آدرس زير کپي کنيد
phone memory/nokia/images/pictur msg
3-حالا برين تو قسمت text message و کاراي زيرو انجام بدين
option/insert/ pictur
4-حالا همون عکسايي رو که تو مرحله 2 سيو کرده بودينو ميبينين و راحت ميتونين بفرستينشون.

=تنها راه فرستادن پيکچر مسيج با 6630 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

يا علي

sise
10-08-2006, 14:12
سيسه و علي جان
اين عكسهايي رو كه گذاشتيد رو بايد كجاي گوشي كپي كنيم تا موقع Sms زدن ازشون استفاده كنيم ؟
اگه گوشيتون سوني اريكسون است بايد بگم كه متاسفانه گوشي اين عكسها را كه فرمتشون OTA است را نميشناسه!! بلكه با فرمت wbmp ميشناسه. برا همين بايد يه جوري به اين فرمت تبديلش كنيد و بعد تو يه پوشه اي ذخيره كرده هنگام فرستادن sms اونو به پيامتون add كنيد. وگرنه هر جا ذخيره كنيد براتون باز نميكنه(ميگه پوشه خاليه)جالب اينجا است كه وقتي از يه گوشي ديگه به گوشي سوني اريكسون اين تصويرها فرستاده ميشه خود گوشي با فرمت wbmp ذخيره ميكنه. من توي mobelestan.net براي تبديل ota به wbmp سرچ كردم و يه چيزايي پيدا كردم ولي نتونستم انجامش بدم. شما هم سري بزنيد ونتيجه را بگيد.

alir3za
10-08-2006, 14:21
ممنون از اطلاعاتت.
چشم من حتما اين كارو انجام ميدم ببينم ميتونم مبدلي چيزي برا اين كار پيدا كنم يا نه

metal_militia
10-08-2006, 14:40
ممنون از همه کارم راه افتاد

خاک بر سر دختر های تهرانی (نه همشون)الان که تو رپیدشیر اومدم دانلود کنم بالای صفحه نوشته بو د (به انگلیسی)
دختر های ناز تهرانی

alir3za
10-08-2006, 14:52
خب فكر كنم با دست پر برگشتم سيسه جان.
برنامه ي Wireless Media Creator برنامه اي بسيار قدرتمند براي ساختن پيكچر مسيج با فرمتهاي مختلفه مثل WBMP, OTB, NLM, Picture Messages.
اين برنامه ميتونه فرمتهاي مختلف پيكچر مسيجو به همديگه تبديل كنه و حتي از فرمتهاي معمول به اين فرمتها تبديل كنه.

اين برنامه رو از سايتش ميتونين بگيرين:

metal_militia
10-08-2006, 14:59
سلام بچه ها.
اينو به نقل از تاپيكي كه لينكش در انتها مياد ميذارم:

1-اولش هر چي فايل پيکچر مسيج که دارينو رو يه جا رو مموري گوشيتون کپي کنيد
2-بعد با يه برنامه مثل اف اي اکسپلورر اون پيکچر مسيج ها رو تو آدرس زير کپي کنيد
phone memory/nokia/images/pictur msg
3-حالا برين تو قسمت text message و کاراي زيرو انجام بدين
option/insert/ pictur
4-حالا همون عکسايي رو که تو مرحله 2 سيو کرده بودينو ميبينين و راحت ميتونين بفرستينشون.

=تنها راه فرستادن پيکچر مسيج با 6630 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

يا علي

پس رو ن70 همینتوره

sise
10-08-2006, 15:03
برنامه ي Wireless Media Creator برنامه اي بسيار قدرتمند براي ساختن پيكچر مسيج با فرمتهاي مختلفه مثل WBMP, OTB, NLM, Picture Messages.
اين برنامه ميتونه فرمتهاي مختلف پيكچر مسيجو به همديگه تبديل كنه و حتي از فرمتهاي معمول به اين فرمتها تبديل كنه.

چجوري دانلود ميشه. پوليه؟!

sise
10-08-2006, 15:07
پيداش كردم. دارم دانلود ميكنم.
در جواب متال:
برا نوكيا به اين نرم افزار نيازي نيست.

majjidd
06-09-2006, 05:47

منکه نمیتونم پیداش کنم کدوم یکیه ؟

M.etallic.A
09-09-2006, 17:08
گوشي من v3x ميشه يكي به من ياد بده چجوري اين عكسها رو به اس ام اس اضافه كنم؟؟ من فرمت شو به wbmp هم تبديل كردم و تو گوشي ريختم اما وقتي insert ميكنم به اس ام اس موقع فرستادن ميگه اين پيام رو به مولتي مديا تبديل كنم يعني mms بعد هم وسط send كردن error ميده. ميشه لطفا راهنماييم كنيد. در ضمن يه چيز ديگه با فتوشاپ ميشه هر عكسي رو به wbmp تبديل كرد.

M O H S E N
09-09-2006, 22:20
ممنون استفاده كرديم.

hossein_fatemi
10-09-2006, 17:59
:cool:
خیلی یخید.

smnsmn
21-06-2007, 13:31
سيسه و علي جان

سلام مهدی جان به این لینک برو و یه بسته 300 تائی از پیکچر مسیج ها رو دانلود کن ضمنا اونجا توضیح داده چگونه اونا رو توی گوشیت بریزی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجتبی از شیراز