PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به هم ریختگی عجیب کامپیوتر

ZahraBorhan
18-06-2013, 02:32
سلام بچه‌ها کامپیوترم چن وقته یه مشکلاتی پیدا کرده اول بگم که با نود 32 آپدیت شده و آنتی‌ویروس موقت مایکروسافت فول اسکنش کردم ویروسی نیست ویندوز رو هم آپگرید کردم فایده نداشت.
تصویرا و فایلای تصویری که از بیرون تو پوشه ها نشون داده میشن خیلی دیر لود میشه،اینترنت اکسپلوررم از هر صد بار یه بار باز میشه،اول وقتی میخواستم عکسا رو باز کنم این ارورو میداد حالا واسه پخش موزیکم همینطوره:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو قسمت Open With هم Choose default Program باز نمیشه

Dew Drop
18-06-2013, 12:52
سلام

این روش رو امتحان کنید.

CMD رو با Run as administrator باز کنید و عبارت زیر رو اونجا کپی کنید و Enter بزنید.

regsvr32 vbscript.dll

ZahraBorhan
18-06-2013, 14:02
متاسفانه فایده ای نداشت

reza41
18-06-2013, 14:49
سلام مطابق چیزی که خود مایکروسافت اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفته این مشکل ممکنه با چند روش زیر حل بشه

روش اول:
برید به
Control Panel -- Administrative Tools -- Services
در اونجا Windows Media Player Network Sharing Service پیدا کنید و اون رو stop کنید.
در ویندوز اکسپلورر این آدرس رو قرار بدین
%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Media Player\
تا پوشه باز بشه. توجه کنید باید مدیا پلیر بسته باشه.
هر چی فایل توی این پوشه هست رو پاک کنید یا اگه نمیخواین پاک کنید از اینجا منتقل کنید به یه جای دیگه بالاخره این پوشه خالی بشه و بعد دوباره مدیا پلیر رو باز کنید ببینید مشکل حل شده یا نه.

روش دوم:

cmd.exe‌ رو با اختیارات مدیریتی اجرا کنید. و در اون تایپ کنید
net localgroup "Administrators" "NT Authority\Local Service" /add
بعد از این سیستم ریستارت میشه.

روش سوم:
مدیا پلیر رو یک بار حذف کنید و مجددا نصب کنید.

این روش رو تست کنید اگه نتیجه نگرفتین بفرمایین تا راه حل هایی دیگه هم ارائه بشه.

ZahraBorhan
18-06-2013, 21:49
نشد میشه بگین اصلا مشکل چیه؟ نرم افزارای پیش فرض ویندوز مثل مدیا پلیرو اینترنت اکسپللورر و نرم افزار نمایش تصویر دیفالت کار نمیکنن ضمنا چیزی هم نصب نمیشه

reza41
18-06-2013, 22:46
اون طور که من میدونم این پیام خطا ممکنه چند تا علت داشته باشه مثلا یکیش تغییر shell یوزر هست و ...
معمولا ناشی از تغییراتی در رجیستری یا پروفایل کاربر میشه.
این مشکل بارها تو سایت خود مایکروسافت مطرح شده و جواب دادن اما همه شون در مورد برنامه مدیا پلیر هست که امکان اجرای فایل های صوتی و تصویری رو ندارن.
اما شما میگین که حتی اینترنت اکسپلورر هم اجرا نمیشه. آیا وقتی اون هم اجرا نمیشه همین پیام خطا رو میده به شما؟
یا اینکه هیچ پیام خطایی نمیده؟
سعی کردین سیستم رو تعمیر کنین؟ با سی دی خود ویندوز؟

hossein019940
18-06-2013, 23:12
نشد میشه بگین اصلا مشکل چیه؟ نرم افزارای پیش فرض ویندوز مثل مدیا پلیرو اینترنت اکسپللورر و نرم افزار نمایش تصویر دیفالت کار نمیکنن ضمنا چیزی هم نصب نمیشه
این مشکل طبق گفته دوستمون رجیستری ویندوزه که با برنامه ها مختلف احتمال داره خوب بشه یا در نهایت برو دنبال تعویض ویندوز

ali722
20-06-2013, 02:48
بهترین راه حل که در این جور مواقع جواب پس داده نصب برنامه ی TuneUp Utilities 2012 هست.بعد نصب قسمت داره به نام Start 1 -click maintenance به به سرعت کل win شما رو چک کرده و نهایتا یه گزارش میده و بازدن دکه پایینی اون صفحه تمام مشکلات رو سریع حل میکنه .
خودم چند ساله دارم ازش استفاده میکنم و راضیم و همه مشکلات رو قبل وقع پیشگیری می کنه و کارش حرف نداره اگه به احتمال ضعیف مشکلت با این حل نشد بگو یا خودت بگرد تو قسمت های دیگه برنامه و بررسی کلی برنامه رو کن ولی مشکل reg رو این راحت حل میکنه.