PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Antenna Magus Professional V3.0 or Higher - درخواست کرک

Mohammad_Asus
16-06-2013, 23:58
سلام به همه دوستان گرامی و کاربران خوب انجمن..

من یک دانشجوی مهندسی برق - مخابرات هستم...برای پروژه کارشناسی نیاز به نرم افزاری که معرفی شد دارم :

Antenna Magus Professional : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نرم افزار دارای یک دیتابیس خوب برای شروع طراحی آنتنهای مختلف هست و کاری طراحی رو به طور کامل انجام نمیده..ولی خیلی کمک حال هست..

ورژن 1.0.2 این نرم افزار روی نت موجود هست ، ولی قدیمی (2009) است و آنتنی که مربوط به پروژه بنده هست رو نداره..و فکر میکنم در ورژن 3 به بالا موجود باشه..

دوستان عزیز..این نرم افزار واقعا به بچه های مخابراتی و افرادی که در صنعت کشور ما کار میکنند کمک شایانی خواهد کرد..میخواستم ازتان خواهش کنم اگر ممکن است این نرم افزار را کرک بفرمایید..نمیدانید که امروز از ساعت 1 ظهر تا 7 بعد از ظهر داشتم کل نت رو میگشتم تا ورژنی تقریبا بالا که سازگار با سیستم 32 بیت باشه رو پیدا کنم..ولی نشد..:n28:

با اینکه دانشجو هستم...ولی انقدر کار برام حساس شده که حاضرم مبلغی هم بپردازم..و واقعا نمیدانم چه کار باید کرد...:n27:

خواهشا کمکم کنییید...:n16:

Mohammad_Asus
26-06-2013, 19:13
دوستان خبری نیست ؟؟ :n03: