PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب کیس برای کارت گرافیکهای حرفه ای

QSEVEN
16-06-2013, 23:29
سلام من شنیدم کیس گرین هانتر با کارت گرافیکهای حرفه ای مثل 7970 مشکل داره و درست جا نمیگریه آیا صحت داره ؟؟؟

و همچنین کیس مگنونم 2 چطوره ؟؟؟؟

و در اخر پیشنهاد دوستان برای یک کیس خوب و عالی و شیک که راضی باشید و. با مواردی که گفتم و همچنین نصب کولر مشکلی نداشته باشه چیه ؟؟؟

Ali*Reza
17-06-2013, 00:53
هردو کيسى که شما مدنظرتون هست گرافيک هاى حرفه اى مثل 7970 رو ساپورت ميکنن و مشکلى نيست.

Prince.Kourosh
17-06-2013, 01:24
به نظرم اصلا کیس مهم نیس هرچی دستت اومد که هزینش کمتر باشه بهتره....

Hamed DC
18-06-2013, 00:43
سلام من شنیدم کیس گرین هانتر با کارت گرافیکهای حرفه ای مثل 7970 مشکل داره و درست جا نمیگریه آیا صحت داره ؟؟؟

و همچنین کیس مگنونم 2 چطوره ؟؟؟؟

و در اخر پیشنهاد دوستان برای یک کیس خوب و عالی و شیک که راضی باشید و. با مواردی که گفتم و همچنین نصب کولر مشکلی نداشته باشه چیه ؟؟؟

سلام دوست عزیز.
انتخاب کیس یکی از مهمترین موارد در کولینگ سیستم و نحوه برخورد با هوادهی به قطعات هستش!
انتخاب یک کیس با تهویه مناسب علاوه بر ثابت نگهداشتن دمای قطعات بصورت پایدار، عمر اونهارو هم بالا میبره.
بهتر هستش که کیسی انتخاب کنید که تهویه معکوس داشته باشه و یا اگر بودجتون به این کلاس نمیرسه، کیسهایی با تهویه مناسب رو برای خرید انتخاب کنید.
کیس هانتر هم بدلیل داشتن فنهای بغل کیس بصورت دوال، ممکنه کمی فضای کنار کارت رو پر کنه و مانع از بسته شدن درب کیس بشه.

1376MAXIMUM
18-06-2013, 08:55
به نظرم اصلا کیس مهم نیس هرچی دستت اومد که هزینش کمتر باشه بهتره....
اتفاقا یکی از مهم ترین اجزا هست چون یکی باید بتونه تمام قطعات رو به راحتی تو خودش جا بده و بتونه از پس خنک کردنشون هم بر بیاد اگه گرما تو کیس بمونه باعث میشه دمای قطعات بره بالا و بعد از این که دما رفت بالا کم کم کارایی قطعات میاد پایین به دلیل دمای بالا و اگه شما یه با دفترچه کیس های گرین رو بخونید کامل توضیح داده که چقدر حتی از لهاز ایمنی میتونه مهم باشه

QSEVEN
25-06-2013, 13:30
سلام دوست عزیز.
انتخاب کیس یکی از مهمترین موارد در کولینگ سیستم و نحوه برخورد با هوادهی به قطعات هستش!
انتخاب یک کیس با تهویه مناسب علاوه بر ثابت نگهداشتن دمای قطعات بصورت پایدار، عمر اونهارو هم بالا میبره.
بهتر هستش که کیسی انتخاب کنید که تهویه معکوس داشته باشه و یا اگر بودجتون به این کلاس نمیرسه، کیسهایی با تهویه مناسب رو برای خرید انتخاب کنید.
کیس هانتر هم بدلیل داشتن فنهای بغل کیس بصورت دوال، ممکنه کمی فضای کنار کارت رو پر کنه و مانع از بسته شدن درب کیس بشه.

خوب شما چی پیشنهاد میدید اصلا ظاهر برام مهم نیست مهم اینه که خاک نگیره و تهویه خیلی خوبی داشته باشه و خنک باشه و توی کابل کشی داخلش مشکلی نداشته باشه ؟

Ali*Reza
25-06-2013, 15:00
خوب شما چی پیشنهاد میدید اصلا ظاهر برام مهم نیست مهم اینه که خاک نگیره و تهویه خیلی خوبی داشته باشه و خنک باشه و توی کابل کشی داخلش مشکلی نداشته باشه ؟

چقدر ميخواين هزينه کنين؟

QSEVEN
25-06-2013, 21:20
چقدر ميخواين هزينه کنين؟

والا یکی میگه مگنون دو یکی هم میگه هانتر موندم خودم هانتر رو دیدم توی عکساش یکمی ارتفاع بیشتری داشت و شیک تر بود ولی میگن برای نصب هارد مشکل داره

بنده قیمت گرفتم هانتر 182 و مگنوم 2 : 131 هزار تومان

توی 200 تومن بهترین کیس چیه که هم تهویه خوبی داشته باشه هم انواع کارت گرافیک و هم خاک کمتری بگیره و کلا سیم کشی و نصب قطعات عالی باشه

Hamed DC
25-06-2013, 23:47
والا یکی میگه مگنون دو یکی هم میگه هانتر موندم خودم هانتر رو دیدم توی عکساش یکمی ارتفاع بیشتری داشت و شیک تر بود ولی میگن برای نصب هارد مشکل داره

بنده قیمت گرفتم هانتر 182 و مگنوم 2 : 131 هزار تومان

توی 200 تومن بهترین کیس چیه که هم تهویه خوبی داشته باشه هم انواع کارت گرافیک و هم خاک کمتری بگیره و کلا سیم کشی و نصب قطعات عالی باشه

میتونید روی مدل زیر هم فکر کنید:
coolermaster k280 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...185.000

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

QSEVEN
26-06-2013, 00:10
یک چیز باشه شیراز گیرم بیاد نمیدونم توی شیراز کولر مستر گیر میاد

Ali*Reza
26-06-2013, 00:39
از موجوديت قطعات در شهر شما بى اطلاعم.
موردى رو که حامد پيشنهاد داده مناسبه. در ضمن ميتونين به خريد اينترنتى هم فکر کنين.

QSEVEN
26-06-2013, 08:49
از موجوديت قطعات در شهر شما بى اطلاعم.
موردى رو که حامد پيشنهاد داده مناسبه. در ضمن ميتونين به خريد اينترنتى هم فکر کنين.

توی گرین شما کدومو اشاره میکنید ؟ هانتر یا مگنوم 2 + دلایل

در ضمن اونی که حامد عزیز پیشنهاد داد از اون دو تا گرینه بهتره ؟؟سیستم خنکی خوبی داره و با قطعات مشکلی نداره

Ali*Reza
26-06-2013, 10:29
کيسهاى مد نظرتون با هم تفاوت خيلى زيادى ندارن.
مدل کولرمستر هم خوب و مناسبه واز لحاظ فضا هم براى نصب گرافيک و خنک کننده مناسبه.
بين کيسهاى گرين من مدل هانتر رو پيشنهاد ميکنم ، ظاهرا مدل مگنوم2 جلوى کيس فن نداره و به نظر من مدل هانتر خنک کنندگى بهترى داره.

QSEVEN
26-06-2013, 13:03
پس عصر من همین رو بخرم کیس گرین هانتر یعنی از لحاظ جا و خنک کنندگی فرقی با مدل کولر مستر پیشنهادی حامد نداره ؟؟؟

راستی فرق قیمت x3 گرین با هانتر حدود 35 تومن هستش آیا ارزش داره که به جای هانتر x3 بخرم ؟؟؟ کدومش بهتره ؟؟؟

Hamed DC
26-06-2013, 14:27
پس عصر من همین رو بخرم کیس گرین هانتر یعنی از لحاظ جا و خنک کنندگی فرقی با مدل کولر مستر پیشنهادی حامد نداره ؟؟؟

راستی فرق قیمت x3 گرین با هانتر حدود 35 تومن هستش آیا ارزش داره که به جای هانتر x3 بخرم ؟؟؟ کدومش بهتره ؟؟؟

فکر نمیکنم بشه به ایکس3 گفت کیس مناسب!!!
اون کنترلر روی کیس بیشتر حالت دکوری داره. چون به محض استفاده مداوم از بین میره!
من هم هانتر رو پیشنهاد میدم. کیس خوب و مناسبی هستش.
البته اگر بتونید مدل کولر مستر رو پیدا کنید بهتره.
فضای کولرمستر بیشتره و به طبع هوا بهتر و روانتر میچرخه و نسبتا خنکتره.

QSEVEN
26-06-2013, 16:03
شیراز هانتر گیرم اومده 180 و توی تهران هم کولر مستر گیرم اومده 172 با کرایه حمل شاید بشه 185 ولی میترسم ضربه بخوره

نمیدونم دوستان میگن چیکار کنم ؟؟ واقعا موندم بین این دو تا گرین هانتر و کولر مستر از لحاظ کیفیت ساخت کدوم برتری داره من دیدم علیرضا جان اکثر موارد به دوستان هانتر رو پیشهاد دادن

ولی کولر مستر میتونه کارت گرافیک تا نهایت 31 سانتی رو در خود جا بده و هانتر با توجه به گفتهای سایتش 37 سانتی ولی عمق کولر مستر بیشتره حدود دو تا سه سانت ؟؟؟:n13::n13::n13::n27::n27:

Hamed DC
26-06-2013, 18:12
شیراز هانتر گیرم اومده 180 و توی تهران هم کولر مستر گیرم اومده 172 با کرایه حمل شاید بشه 185 ولی میترسم ضربه بخوره

نمیدونم دوستان میگن چیکار کنم ؟؟ واقعا موندم بین این دو تا گرین هانتر و کولر مستر از لحاظ کیفیت ساخت کدوم برتری داره من دیدم علیرضا جان اکثر موارد به دوستان هانتر رو پیشهاد دادن

ولی کولر مستر میتونه کارت گرافیک تا نهایت 31 سانتی رو در خود جا بده و هانتر با توجه به گفتهای سایتش 37 سانتی ولی عمق کولر مستر بیشتره حدود دو تا سه سانت ؟؟؟:n13::n13::n13::n27::n27:

سعی کنید حضوری خرید کنید.
چون احتمال آسیب و شکستگی پنل جلوش هست.

QSEVEN
26-06-2013, 20:33
سعی کنید حضوری خرید کنید.
چون احتمال آسیب و شکستگی پنل جلوش هست.

پس یعنی همون هانتر رو بگیرم
جوابگو هست و فضای داخلش مشکلی نداره از لحاظ گرما و جنس و کیفیت خوبی داره اخه ایرانی هست ادم رو به شک میندازه

ولی امتیازی که کولر مستر داره اینه جلوش usb 3 داره

Hamed DC
26-06-2013, 21:46
پس یعنی همون هانتر رو بگیرم
جوابگو هست و فضای داخلش مشکلی نداره از لحاظ گرما و جنس و کیفیت خوبی داره اخه ایرانی هست ادم رو به شک میندازه

ولی امتیازی که کولر مستر داره اینه جلوش usb 3 داره

من هانتر و مگنوم2 پلاس داشتم. هانتر از لحاظ طراحی و کابل کشی خیلی بهتره. تنها عیبش نداشتن فن سقف هستش.جز این هیچ عیبی نداره.
پروتهای جلو برای USB2 زیاد تعددش مهم نیست.

QSEVEN
26-06-2013, 22:26
من هانتر و مگنوم2 پلاس داشتم. هانتر از لحاظ طراحی و کابل کشی خیلی بهتره. تنها عیبش نداشتن فن سقف هستش.جز این هیچ عیبی نداره.
پروتهای جلو برای USB2 زیاد تعددش مهم نیست.

یعنی اگر نداشته باشه مشکلی هست خوب اگر فن بغل بزاریم بهتر میشه راستی اگر فن بغل بزاریم تداخلی با گرافیکهای حرفه ای مثل 7990 یا 7970 نمیکنه یا حتی میشه روش گرافیک gtx 680 نصب کرد ؟

Hamed DC
27-06-2013, 01:07
یعنی اگر نداشته باشه مشکلی هست خوب اگر فن بغل بزاریم بهتر میشه راستی اگر فن بغل بزاریم تداخلی با گرافیکهای حرفه ای مثل 7990 یا 7970 نمیکنه یا حتی میشه روش گرافیک gtx 680 نصب کرد ؟

نه. مشکل خاصی پیش نمیادش.
راستش من اونموقع680نداشتم. ولی یه6870داشتم که بدون هیچ مشکلی کناردوتا فن جا شده بودش.

QSEVEN
27-06-2013, 20:31
سلام با توجه به راهنمایی دو دوست عزیزم علیرضا و حامد بنده این کیس رو خریدم وازشون متشکرم:n16:

گرین هانتر 182 تومن کمی خاک هم روش نشسته بود که پاکش کردم

در ضمن به نظر من مشکلی که این کیس داره اینه که یک فضای مناسب نداره که کابل کشی و سیمها رو از پشت مادربرد رد کنیم و روی مادربرد بیاریم و یک جوری شلوغ پلوغ میشه

راستی این پردازنده i5 3570 گرافیک داخلیش برابر با کدوم گرافیک برند نویدیا و amd هستش ؟؟

در ضمن هاردی که من خریدم سیگت بودش 7200 بافر 64 خریدم 219 ولی توی فقط یک پلاستیک حباب دار بودش هیچی هم نداشت همین جوری هستش گارانتی سازگار هم روش بود

و سوال اخر اینکه بنده یک پک دوال چنل از این رم هم گرفتم kingston hyper x 2*4gb 1600 volo همون مدلی که 1.35v هستش اما اولین بار که کامپیوتر رو روشن کردم موقع بوت نوشته بود memory 8000 1333 مگه نباید بنویسه 1600 ؟

Ali*Reza
28-06-2013, 13:03
در مورد رم بايد از تنظيمات داخل بايوس فعال کنين و روى 1600 تنظيم کنين.
در مورد گرافيک داخلى پردازنده هم در حد گرافيکهاى ضعيف هردو شرکت هست.

h_gh_gamkhor
08-07-2013, 18:51
دوستان یک کیس از برند Cooler Master که در حال حاضر در بازار موجود باشه رو معرفی کنید .

VGA : GTX 560ti

CPU : Ci7 2600k

Ram : 8 gig

-------------------------

قیمت هم تا 300 هزار تومان مشکلی نیست . ممنون

Ali*Reza
08-07-2013, 18:58
دوستان یک کیس از برند Cooler Master که در حال حاضر در بازار موجود باشه رو معرفی کنید .

VGA : GTX 560ti

CPU : Ci7 2600k

Ram : 8 gig

-------------------------

قیمت هم تا 300 هزار تومان مشکلی نیست . ممنون

پيشنهاد من
Cooler Master CM 690 II Advanced
با قيمت تقريبى 280