PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه انتخاب ناظر صندوق های رای

شاهزاده خانوم
16-06-2013, 16:16
سلام سلام

دوستان من یک سوالی ذهنم و مشغول کرده اونم اینه که ناظر های صندوق رای برای یک کاندیدا بر چه اساسی انتخاب میشوند
میخوام بدونم کسی ک مثلا یک کاندید خاص براش ابلاغیه میفرسته ک ناظر صندوق باشه ایا کار خاصی برای اون کاندید کرده؟
کلا میخوام نحوه انتخاب ناظرها رو بدونم..

ممنون : )

AhmadReza.
17-06-2013, 14:03
فکر نکنم کار خاصی بکنن فقط میشینن اونجا هی نگاه میکنن اسمشو میزارن نظارت آخر دفعه هم رای هارو میشمرن
من رفیقم خودش رفت اسمشو نوشت بعد از طرف اون کاندید گفتن اگه رای بیاره بهش مژدگونی میدن..(رفیقم سیکل داره بیکاره همیشه هم ول میچرخه . منظورم اینه که آدم خاصی نمیخاد)

شاهزاده خانوم
17-06-2013, 19:40
حتی برای ریاست جمهوری؟

Amir Hossein
17-06-2013, 19:52
شما منظورتون ناظر صندوقه یا نماینده کاندیدا؟
ناظر صندوق که هیچی... وا میسته بالاسر صندوق :31: بلاخره صندوق که بی صاحاب نمیشه :31:
اما نماینده کاندیدا همون بقل مقل های صندوق وا میسته که حق کاندیدی که نمایندش شده ضایع نشه یا تقلب نکنن

نحوه انتخاب هم که هیچی...
کسایی که قراره انتخاب کنن میگردن یه نفر که وقت داشته باشه رو به صورت کاملا رندم پیدا میکنن بهش زنگ میزنن...
من خودم 4 سال پیش ناظر صندوق بودم
اما امسال شدم سرگروه it

شاهزاده خانوم
17-06-2013, 20:50
والا راستیتش یکی رو میشناسم که میگفت از طرف ستاد ی کاندیدای ریاست جمهوری براش ابلاغیه اومده بود ک بیاد سر صندوق باشه
از قضا اون ادم هم ادمی نیست ک وقت اضافی داشته باشه حالا میخوام بدونم اون شخص برای اون کاندید کار خاصی کرده یا نه . چون طرفداری از اون کاندید و ب شدت نفی میکنه

Raـــــ Hـــــ Za
17-06-2013, 21:57
سلام اکثرا اعضایی که انتخاب میشن از طریق فرمانداری ابلاغیه فرستاده میشه ،که این اعضا یا از افرادی بودن که تو ستاد مشارکت داشتن و یا یه تعدادی از طریق نمایندگان شهرشون و همینطور شورای شهرستان به فرماندرای معرفی میشن و یا کلا خود فرمانداری یه تعدادی رو همیشه بصورت ثابت سالانه تعیین میکنه و این افراد عضو ثابت نهادهای نظارتی هستند ،خلاصه به این ترتیب ِ ، بعلاوه اینکه یه پاداشی هم به این افراد بابت خدمات 24 ساعته و یا 48 ساعته پرداخت میشه ..