PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد در تمام بدن ؟

Sniffer.
16-06-2013, 01:22
سلام من یه مشکل عجیب داریم اونم اینه که هر وقت گریه میکنم یا بیش از حد ناراحت میشم تمام ستخوانها و عضلات من درد میکنه تا حدی که دلم می خواد خودمو بکشم تا از این درد نجات پیدا کنم این دردها ممکنه چند روز هم ادامه داشته باشه البته این مشکل یکسالی میشه که باهاش مواجهه هستم مشکل از چی میتونه باشه چرا قبلا در اثر ناراحتیها و استرسهای زیاد این اتفاق برام نمیفتاد اما این اواخر به محض اینکه سر یه مساله اشکم در میاد تا چند روز تمام بدنم حالت گرفتکی داره و به شدت درد میکنه؟؟ می خوام از لحاظ علمی بدونم چه چیزی تو بدن من داره این عمل ناپسند انجام میده.

raana
18-06-2013, 21:58
سلام دوست عزیز.....

مشکل شما اسپاسم عصبی عضلات هست.....هر چند مربوط به اعصاب هست...ولی میتونه به این علت ها هم باشه:
کمبود کلسیم-کمبود ویتامین خانواده گروه ب-اختلالات عصبی-کم آب شدن بدن-مشکلات تیروئیدی و....

برای درمان : حرکات کششی که باعث میشه عضلات از حالت انقباض در بیان-مصرف آب زیاد-کمپرس گرم-استفاده از قرص شل کننده ی عضلات.

S0R3N4
21-06-2013, 12:26
توضیحات کامل و جامع رعنا مثل همیشه درست و به جا بود....

اما از اونجایی که این مشکل بیشتر ریشه ی عصبی داره؛به هیچ وجه برای شما داروی خاصی رو نمیشه در یک انجمن عمومی توصیه کرد؛
اما اگه مشکل ادامه دار شد؛در پیغام خصوصی بهم اطلاع بده تا راهنمایی های لازم رو بهتون بگم؛

مصرف قرص ب1 300 میلیگرم میتونه در جلوگیری از این مشکل کمک کننده باشه...