PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آلومینیوم کلراید

باغبون
14-06-2013, 21:35
سلام دوستان
من برای جلوگیری از عرق زیر بغل از آلومینیوم کلراید 20 درصد استفاده میکنم میخواستم بپرسم
آیا استفاده از اون میتونه مشکلی ایجاد کنه؟
گاهی وقتا احساس میکنم زیر بغلم درد میگیره وقت ازش استفاده میکنم ، البته نمیدونم شاید بخاطر ترسی که از استفاده این محلول دارم احساس درد میکنم؟

raana
15-06-2013, 19:20
سلام دوست عزیز......

مدتی هست که همه جا میگن..آلومینیوم کلراید موجود در مام ها و اسپری های....باعث ایجاد سرطان میشه.....
ولی اینکه چقدر درصد ابتلا به سرطان رو بالا میبره یا اصلا همچین چیزی تایید میشه یا نه مشخص نیست........

البته همه هم استفاده میکنن....خود من هم سال هاس استفاده میکنم......جز تیرگی پوست اون ناحیه عوارض خاص دیگه ای ندیدم....

S0R3N4
21-06-2013, 12:32
اول از هر چیز بگم؛برای مشکل رعنای عزیز(تیرگی پوست در اون ناحیه) هم درمان های مناسب وجود داره که قطعا خود رعنای عزیز بهتر و بیشتر از بنده آشنایی دارند به این موضوع و فقط چون مرتبط با این سوال نبود توضیح بیشتری ندادن؛
به نظرم استفاده از دئودورانت برند QV که خودش حاوی آلومینیوم کلراید هست؛و در فرمولاسیون این محصول به شکل کاملا علمی گنجونده شده؛و با دوز مناسب؛بهترین محصول موجود برای استفاده هست؛
اما خود من خیلی اعتقادی به استفاده از محصولات موضعی برای جلوگیری از ایجاد تعریق ندارم؛و تنها به جنبه ی خوشبویی اون ها اکتفا میکنم؛
در مورد عوارض اون هم هنوز اطلاعات زیادی در دسترسی نیس؛