PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت بایوس لپتاپ ایسوس k53sv برای ویندوز 8

hosseinonline8000
14-06-2013, 18:20
سلام لپتاپ من با ویندوز 8 کامل مچ نمیشه یعنی مثلا وبکمش با برنامه ی خود ویندوز برعکس نشون میده و درایورش هم وقتی نصب میکنم کلا نشون نمیده همچنین مشکلاتی مثل درست کار نکردن کلیده ای کنترل نور و صدا در ویندوز8 و ...

میخواستم بایوس را آپدیت کنم تا شاید درست بشه ولی توی سایت ایسوس بایوس مخصوص ویندوز 8 برای این مدل نیست !

حالا من چکار کنم ؟

mohammad.t
15-06-2013, 02:42
سلام لپتاپ من با ویندوز 8 کامل مچ نمیشه یعنی مثلا وبکمش با برنامه ی خود ویندوز برعکس نشون میده و درایورش هم وقتی نصب میکنم کلا نشون نمیده همچنین مشکلاتی مثل درست کار نکردن کلیده ای کنترل نور و صدا در ویندوز8 و ...

میخواستم بایوس را آپدیت کنم تا شاید درست بشه ولی توی سایت ایسوس بایوس مخصوص ویندوز 8 برای این مدل نیست !

حالا من چکار کنم ؟

سلام.
تا اساتيد بخش بيان من بگم كه دوست عزيز بايوس كنترل كننده سخت افزار هست اگه مشكل سخت افزاري باشه مثلا نشناختن قطعه اي مثل رم يا باطري و ... شايد به آپديت بايوس نياز باشه.
براي يك ويندوز كه هنوز در مراحل آزمايشي هست و اشكالات زياده داره و حتي قراره بزودي نسخه جديد جايگزينش بشه به هيچ وجه نگران نباشيد.
آپديت هاي ويندوز 8 رو چك كنيد تا شايد رفع بشه.
علاوه بر اون آپديت بايوس هميشه ريسك بوجود اومدن اشكال رو داره به خصوص در مورد لپ تاپ ها.