PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد در ناحیه انتهای روده

M.Amorous
13-06-2013, 16:00
سلام. وقت بخیر.
ببخشید دوستان من یه مشکلی دارم و حقیقتش روم نمیشه برم پیش پزشک. مشکل از حدود 2 هفته پیش شروع شد که من یبوست گرفتم و زمان اجابت مزاج انتهای رودم زخم شد و کمی خون به همراه مدفوع دیدم. از اون موقع هر موقع میرم دستشویی با این که یبوست ندارم باز هم همون زخم قدیمی باز میشه و هم درد بدی داره و هم یکم خون... دردش هم معمولا 6 7 ساعتی اذیتم می کنه بعدشم میره تا بار بعد... :n28:

نمی دونم چیکارش کنم حس می کنم بهتر شده یکم ولی هنوز ادامه داره. سوالم اینه خودش خوب میشه یا حتما باید برم دکتر؟ کسی دارویی چیزی سراغ داره برم بگیرم استفاده کنم؟

مرسی. :n12:

eshraghi2010
13-06-2013, 16:50
سلام. وقت بخیر.
ببخشید دوستان من یه مشکلی دارم و حقیقتش روم نمیشه برم پیش پزشک. مشکل از حدود 2 هفته پیش شروع شد که من یبوست گرفتم و زمان اجابت مزاج انتهای رودم زخم شد و کمی خون به همراه مدفوع دیدم. از اون موقع هر موقع میرم دستشویی با این که یبوست ندارم باز هم همون زخم قدیمی باز میشه و هم درد بدی داره و هم یکم خون... دردش هم معمولا 6 7 ساعتی اذیتم می کنه بعدشم میره تا بار بعد... :n28:

نمی دونم چیکارش کنم حس می کنم بهتر شده یکم ولی هنوز ادامه داره. سوالم اینه خودش خوب میشه یا حتما باید برم دکتر؟ کسی دارویی چیزی سراغ داره برم بگیرم استفاده کنم؟

مرسی. :n12:

سلام دوست عزیز ! با آرزوی سلامتی و بهبودی خدمتتون عرض کنم که احتملاً باید براتون بررسی های تشخیصی مثل عکس یا کولونوسکوپی انجام بشه ! به هیچ عنوان خود درمانی نکنید و حتماً به یک فوق تخصص گوارش یا جراح عمومی مراجعه کنید تا اقدامات لازم براتون انجام بشه ! سعی کنید از مواد غذایی که باعث ایجاد یبوست می شوند کمتر استفاده کنید و مایعات مصرف کنید ! یک راه خوب ، جلوگیری از بروز یبوست با رعایت های تغذیه ای است ! در صورت درد داشتن می تونید از مسکن هایی مثل ژلوفن یا نوافن با تشخیص پزشک استفاده کنید یا حتی شیاف ! باز هم تأکید می کنم با نظر پزشک !

raana
13-06-2013, 17:00
در ادامه صحبت دوست عزیزمون....

انجام آزمایشات . معاینه توسط متخصص ضروری هست....

ولی برای درمان این فیشر یا زخم مقعد.....یه سری درمان هست......مثل پمادهای گیاهی که تو داروخانه های به فروش میرسه.....
ازشون راهنمایی بخوای بهت معرفی میکنن.....پماد آنتی فیشر هست......یکی پماد ام جی...هر جفتش گیاهی هست ....
البته بازم لازمه به پزشک مراجعه بشه..چون احتمال عفونت در این ناحیه وجود داره.....در این صورت نیاز به مصرف آنتی بیوتیک هست.......

همین طور درمان دیگه ای هست....نشستن داخل آب گرم و بتادین....که باعث تسکین درد و بهبودی زخم میشه....

رژیم غذایی پر فیبر ...مصرف آب زیاد......ورزش هوازی ..در درمان یبوست خیلی موثره.....

M.Amorous
14-06-2013, 17:10
مرسی دوستان. مشکلم اینجاست روم نمیشه برم دکتر :n28:
دردش طوری نیست که نیاز به قرص داشته باشه ولی اذیت می کنه یکم :n15:
سعی می کنم برم پیش پزشک این هفته.
لطف کردید همگی بازم مرسی. :n16:

kenzu
14-06-2013, 17:28
شاید غده سرطانی ای چیزی باشه حتما برو دکتر

ArashMiniStar
14-06-2013, 17:35
آقا منم روم نمیشد برم ولی اگر نرید بعدا احتمالا بدتر میشه الان هر چی باشه راحت تر درمان میشه.منم همین اشتباهو کردم کارم دیگه به عمل کشیده بود واقعا فقط با پماد سر کردم خوب شد.بازم میگم اشتباه ترین کار نرفتن پیش پزشکه فردا بدتر میشی دیگه خودت با پای خودت میری:D

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

ArashMiniStar
14-06-2013, 17:37
شاید غده سرطانی ای چیزی باشه حتما برو دکتر

نه بابا چرا بنده خدارو میترسونی.

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2