PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه نشدن برنامه در لیست open with

rose25
13-06-2013, 09:53
سلام
من در ویندوز 7 نرم افزار word2002 رو نصب کردم و بعد از آن word2007 رو نصب کردم. و هر دو روا روی سیستم خودم دارم . اما زمانی که روی آیکون های مربوط به ورد 2002 (doc) کلیک می کنم فایل در این برنامه باز نمیشه و حتما باید اول برنامه رو باز کنم و بعد از قسمت open file اون فایلم رو باز کنم. اما این مشکل در مورد ورد 2007 وجو د نداره یعنی وقتی روی فایل های docx کلیک می کنم فایل داخل برنامه ورد 2007 باز میشه .
در ضمن آیکون های مربوط به فایل های ورد 2002 به شکل سفید و ناشناخته است و تصویر نداره چکار باید بکنم؟؟؟
با کلیک راست روی برنامه نیر برنامه و انتخاب گزینه open with فایل exe ورد به لیست اضافه نمیشه. از قسمت رجیستری هم هر کاری میکنم به open with چیزی اضافه نمیشه:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\FileExts\.doc\OpenWithList

در ضمن جدیدا از insert>symble ها هم نمی تونم استفاده کنم یعنی وقتی پنجره سیمبل ها رو میخام باز کنم این اخطار رو میده:
mocrosoft word has stoped working
و دو گزینه میاره که یا مشکل را آنلاین حل کنم و یا برنامه رو ببندم و مجبور به بستن کل برنامه میشم. چند بار هم برنامه رو آنیستال کرده و مجدد نصب کردم ولی مشکلم برطرف نمیشه
دوستان کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟
ممنون