PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی با بالا آمدن ویندوز 7 (درخواست کمک فوری)

Pessimist
12-06-2013, 19:41
سلام دوستان
امروز وقتی سیستم رو روشن کردم یه فلش مموری 16 گیگابایتی بغل سیستم بود و به محض اینکه صفحه ی اصلی ویندوز بالا اومد فلش مموری رو زدم به سیستم و یه دفعه ای سیستم هنگ کرد و تو همون حالت موند و هیچی کار نمیکرد چند بار سیستم رو ری استارت کردم بازم مشکل حل نشد و بعد از چند ساعت دوباره سیستم رو روشن کردم که بازم به همون شکل هست اما الان وقتی سیستم رو روشن کردم باید یه پنج دقیقه ای صبر کنم تا نوار وظیفه کار کنه و بتونم از سیستم استفاده کنم!
ظاهرا ویندوز مشکل پیدا کرده و نمیدونم چطوری میشه این مشکل رو حل کرد از دوستانی که میتونن کمک کنن میخوام که هر چه سریع تر منو راهنمایی کنن اینم اضافه کنم که فلش مموری اصلا ویروسی و این حرفا نیست!

بی نهایت ممنون!:n16:

soroosh_cz
12-06-2013, 19:46
سلام دوستان
امروز وقتی سیستم رو روشن کردم یه فلش مموری 16 گیگابایتی بغل سیستم بود و به محض اینکه صفحه ی اصلی ویندوز بالا اومد فلش مموری رو زدم به سیستم و یه دفعه ای سیستم هنگ کرد و تو همون حالت موند و هیچی کار نمیکرد چند بار سیستم رو ری استارت کردم بازم مشکل حل نشد و بعد از چند ساعت دوباره سیستم رو روشن کردم که بازم به همون شکل هست اما الان وقتی سیستم رو روشن کردم باید یه پنج دقیقه ای صبر کنم تا نوار وظیفه کار کنه و بتونم از سیستم استفاده کنم!
ظاهرا ویندوز مشکل پیدا کرده و نمیدونم چطوری میشه این مشکل رو حل کرد از دوستانی که میتونن کمک کنن میخوام که هر چه سریع تر منو راهنمایی کنن اینم اضافه کنم که فلش مموری اصلا ویروسی و این حرفا نیست!

بی نهایت ممنون!:n16:
از کجا مطمئنی که ویروسی نبوده؟
تمام مشکلاتی که گفتی کار ویروسه. از ریستارت کردن تا دیر شدن Explorer (که تسک بار هم شاملش میشه)...

Pessimist
12-06-2013, 19:48
از کجا مطمئنی که ویروسی نبوده؟
تمام مشکلاتی که گفتی کار ویروسه. از ریستارت کردن تا دیر شدن Explorer (که تسک بار هم شاملش میشه)...

دوست عزیز ویروسی نیست اینو مطمئنم چون فلش رو بعدا امتحان کردم و اصلا ویروسی نبود!

rostamiani
12-06-2013, 20:18
ببین پورت USB سالمه ؟ اتصالی ندار ه؟
با CD بیا بالا ببین کار می کنه یا نه ؟ CD لینوکس Live داری؟

Pessimist
12-06-2013, 21:12
ببین پورت USB سالمه ؟ اتصالی ندار ه؟
با CD بیا بالا ببین کار می کنه یا نه ؟ CD لینوکس Live داری؟

پورت USB سالمه برادر و فکر میکنم مشکل اصلا از جای دیگه ایه!

rostamiani
12-06-2013, 21:52
پورت USB سالمه برادر و فکر میکنم مشکل اصلا از جای دیگه ایه!

اگه بتونی سیستم رو از روی فلش یا سی دی بالا بیاری میشه فهمید مشکل سخت افزاریه یا نه
این لینوکس فقط 50 مگابایته . روی فلش کپی کن و از رو فلش بالا بیا ببینیم چی میشه :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pessimist
13-06-2013, 12:02
اگه بتونی سیستم رو از روی فلش یا سی دی بالا بیاری میشه فهمید مشکل سخت افزاریه یا نه
این لینوکس فقط 50 مگابایته . روی فلش کپی کن و از رو فلش بالا بیا ببینیم چی میشه :)

سلام دوست عزیز

این لینکی که دادی اصلا واسه من باز نمیشه با ....شکن هم امتحان کردم اما بازم باز نشد! یه لینک دیگه نداری؟

rostamiani
13-06-2013, 12:04
سلام دوست عزیز

این لینکی که دادی اصلا واسه من باز نمیشه با ....شکن هم امتحان کردم اما بازم باز نشد! یه لینک دیگه نداری؟

عجیبه !
فایل iso hdk[h l,[,ni :

و اینجا
ftp://distro.ibiblio.org/pub/linux/distributions/damnsmall/current/

reza41
13-06-2013, 12:10
الان که این کار رو میکنی باز هم فلش روی سیستم هست یا حتی وقتی فلش رو هم از سیستم جدا میکنی همین حالت هست؟

Pessimist
13-06-2013, 12:14
الان که این کار رو میکنی باز هم فلش روی سیستم هست یا حتی وقتی فلش رو هم از سیستم جدا میکنی همین حالت هست؟

نه کلا فلش دیگه روی سیستم نیست و به نظر میرسه همون یه بار که زدم به سیستم کار خودش رو کرده!

Persian-swag
13-06-2013, 13:56
درایورها Intel Package Manager رو آپ کن !
همون چیپ ست !

Pessimist
16-06-2013, 12:27
عجیبه !
فایل iso hdk[h l,[,ni :

و اینجا
ftp://distro.ibiblio.org/pub/linux/distributions/damnsmall/current/

آقا شما مطمئنی اسم فایل رو درست نوشتی؟