PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز کردن فایلهای word2002

rose25
12-06-2013, 19:05
سلام
من در ویندوز 7 نرم افزار word2002 رو نصب کردم و بعد از آن word2007 رو نصب کردم. و هر دو روا روی سیستم خودم دارم . اما زمانی که روی آیکون های مربوط به ورد 2002 (doc) کلیک می کنم فایل در این برنامه باز نمیشه و حتما باید اول برنامه رو باز کنم و بعد از قسمت open file اون فایلم رو باز کنم. اما این مشکل در مورد ورد 2007 وجو د نداره یعنی وقتی روی فایل های docx کلیک می کنم فایل داخل برنامه ورد 2007 باز میشه .مشکل از کجاست؟؟؟
در ضمن آیکون های مربوط به فایل های ورد 2002 به شکل سفید و ناشناخته است و تصویر نداره چکار باید بکنم؟؟؟
ممنون

رامینم
12-06-2013, 21:55
سلام
من در ویندوز 7 نرم افزار word2002 رو نصب کردم و بعد از آن word2007 رو نصب کردم. و هر دو روا روی سیستم خودم دارم . اما زمانی که روی آیکون های مربوط به ورد 2002 (doc) کلیک می کنم فایل در این برنامه باز نمیشه و حتما باید اول برنامه رو باز کنم و بعد از قسمت open file اون فایلم رو باز کنم. اما این مشکل در مورد ورد 2007 وجو د نداره یعنی وقتی روی فایل های docx کلیک می کنم فایل داخل برنامه ورد 2007 باز میشه .مشکل از کجاست؟؟؟
در ضمن آیکون های مربوط به فایل های ورد 2002 به شکل سفید و ناشناخته است و تصویر نداره چکار باید بکنم؟؟؟
ممنون
حتما کامل دانلود نشده یا نصب نشده.:n13:

rose25
13-06-2013, 09:00
در ضمن جدیدا از insert>symble ها هم نمی تونم استفاده کنم یعنی وقتی پنجره سیمبل ها رو میخام باز کنم این اخطار رو میده:
mocrosoft word has stoped working
و دو گزینه میاره که یا مشکل را آنلاین حل کنم و یا برنامه رو ببندم و مجبور به بستن کل برنامه میشم. چند بار هم برنامه رو آنیستال کرده و مجدد نصب کردم ولی مشکلم برطرف نمیشه
دوستان کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟