PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نمایش فیلم در حالت فول اسکرین

qwertym
12-06-2013, 18:40
با سلام و خسته نباشید

من یک لپ تاپ Acer 5760G دارم و مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی میخوام باهاش فیلم ببینم فرق نمیکنه فیلم دارای چه کیفیتی باشه

تمام صفحه نمیشه منظورم اینه که تمام صفحه نمایشگر رو نمیگیره و فیلم رو در وسط صفحه نمایش میده و بالا و پایین و چپ و راست

صفحه مشکی هستند هر کاری که به ذهنم رسید انجام دادم که بلکه فیلم ها کل صفحه نمایشگر رو بپوشنند اما نشد که نشد

به نطر شما اساتید چکارکنم بتونم فیلم را در حالت فول اسکرین ببینم یعنی کل صفحه نمایشگر رو بپوشونه و وسط صفحه نشون نده

ممنون :n16:

NorthBridge
12-06-2013, 18:58
شما برنامه ی پخش رو نگفتی چیه.باید تنظیمات پخشش رو درست میکردی
حالا Jet Audio آخرین نسخه (8.0.17.2010.Plus) رو ازsoft gozar.com دانلود و نصب کن بنظرم بهترین برنامه ی پخش هست و این مشکلات رو نداری

rostamiani
12-06-2013, 19:46
به نظر بنده بهترین برنامه ها برای دیدن فیلم VLC و KMPlayer هستند. هم رایگان و متن باز هستند و هم بدون نیاز به Codec هر جور فایلی رو ( تقریبا) پخش می کنند !

امکاناتشون هم خیلی خیلی زیاد هست !

qwertym
12-06-2013, 21:08
به نظر بنده بهترین برنامه ها برای دیدن فیلم VLC و KMPlayer هستند. هم رایگان و متن باز هستند و هم بدون نیاز به Codec هر جور فایلی رو ( تقریبا) پخش می کنند !

امکاناتشون هم خیلی خیلی زیاد هست !

با تمام پلیرها این مشکل رو دارم حتی با پلیر محبوب خودم یعنی KM Player

qwertym
12-06-2013, 21:09
شما برنامه ی پخش رو نگفتی چیه.باید تنظیمات پخشش رو درست میکردی
حالا Jet Audio آخرین نسخه (8.0.17.2010.Plus) رو ازsoft gozar.com دانلود و نصب کن بنظرم بهترین برنامه ی پخش هست و این مشکلات رو نداری

با تمام پلیرها این مشکل رو دارم حتی با پلیر محبوب خودم یعنی KM Player

rostamiani
12-06-2013, 21:50
پس ممکنه به دلیل تنظیم های کارت گرافیک باشه. این مورد رو تست کردید ؟

hamed_yazdani
12-06-2013, 21:52
اگر توی نمایش خود دسکتاپ این مشکل رو ندارین. مشکل مربوط میشه به تنظیمات همون نرم افزار!
با km پلیر دکمه های 6 و 7 رو بزنید .
روی km پلیر راست کلیک کنید.
screen controls>keep vidoe frame to>windows size (defualt
screen controls>keep display aspect ratio
باید این گزینه ها آن باشن

qwertym
12-06-2013, 22:27
پس ممکنه به دلیل تنظیم های کارت گرافیک باشه. این مورد رو تست کردید ؟

کارت گرافیک لپ تاپم آنبورده . چه جوری باید تست کنم ؟

rostamiani
12-06-2013, 22:31
کارت گرافیک لپ تاپم آنبورده . چه جوری باید تست کنم ؟

همه کارت گرافیک هایی که من دیدم بخشی داشتند برای تنظیم نحوا پخش شدن ویدیو . در واقع پردازش هایی هم برای افزایش کیفیت ویدیو انجام می دادند
حدس می زنم تنظیم های کارت گرافیک بهم ریته باشه. نسخه جدیدش رو نصب کن و تمظیم ها رو به حالت Default برگردون. انشاالله درست میشه

hamed_yazdani
12-06-2013, 22:33
باید درایور vga مادر برد نصب باشه. از توی device manager میتونین ببینین. توی پست بالا من گفتم. اگر توی دسکتاپ مشکل ندارین مشکل از سخت افزار و درایورش نیست

qwertym
12-06-2013, 22:36
اگر توی نمایش خود دسکتاپ این مشکل رو ندارین. مشکل مربوط میشه به تنظیمات همون نرم افزار!
با km پلیر دکمه های 6 و 7 رو بزنید .
روی km پلیر راست کلیک کنید.
screen controls>keep vidoe frame to>windows size (defualt
screen controls>keep display aspect ratio
باید این گزینه ها آن باشن

با راه حلی که ارائه دادین مشکلم حل شد . سپاسگزارم

qwertym
12-06-2013, 23:38
برای پلیرهای دیگه هم همچین تنظیمی داره که ست کنیم مثل KM Player ??

NorthBridge
13-06-2013, 10:25
بار اوله همچین چیزی میشنوم که بطور پیش فرض تنظیمات پخش درست نباشه
برای Jet Audio موقع پخش ویدئو راست کلیک کنید و از منوی Screen Size گزینه های موجود را امتحان کنید

qwertym
13-06-2013, 10:47
بار اوله همچین چیزی میشنوم که بطور پیش فرض تنظیمات پخش درست نباشه
برای Jet Audio موقع پخش ویدئو راست کلیک کنید و از منوی Screen Size گزینه های موجود را امتحان کنید

حالا که شده تجربه کن :n02:

NorthBridge
13-06-2013, 11:51
حالا که شده تجربه کن :n02:
باشه بهش میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

qwertym
13-06-2013, 21:28
کسی نیست راهنمایی کنه ؟:n22: