PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار عریض و طویل کردن عکس و نرم افزار به هم چسباندن دو عکس

GHAGHALEELEE
12-06-2013, 18:25
سلام
دو تا نرم افزار میخواستم

- یکی برنامه ای که باهاش یک عکس رو عریض کنم.مثلا اگه 3*4 هست بکنم 16*9

- دومی هم برنامه ای که باهاش دو یا چند عکس رو به هم بچسبونم

مرسی

GHAGHALEELEE
13-06-2013, 13:25
توی فروم به این بزرگی کسی همچین برنامه هایی نمیشناسه !!

SADEGH 7
13-06-2013, 14:08
سلام
دو تا نرم افزار میخواستم

- یکی برنامه ای که باهاش یک عکس رو عریض کنم.مثلا اگه 3*4 هست بکنم 16*9

- دومی هم برنامه ای که باهاش دو یا چند عکس رو به هم بچسبونم

مرسی

با فتوشاپ می تونید این کارو انجام بدید.

GHAGHALEELEE
13-06-2013, 23:31
اره ولی فوتوشاپ خیلی سنگینه.من حتی کارایی مثل شارپ و نویز کردن رو هم با فوتوشاپ انجام نمیدم.

hamed_yazdani
13-06-2013, 23:46
Windows Paint
:n05:

GHAGHALEELEE
14-06-2013, 15:28
منظورتون همون Paint خود ویندوز هست ؟ اگه اره من گزینه ای برای عریض کردن تصویر ندیدم هر چند با paint خیلی کار کردم.

SADEGH 7
14-06-2013, 15:54
منظورتون همون Paint خود ویندوز هست ؟ اگه اره من گزینه ای برای عریض کردن تصویر ندیدم هر چند با paint خیلی کار کردم.

تو ویندوز 7 کنار select یه گزینه resize داره.تو xp هم یه گزینه مشابه داره که یادم نیست اسمش دقیقا چی بود.منوهای paint زیاد نیست.5 دقیقه وقت بذارید پیداش می کنید.

GHAGHALEELEE
14-06-2013, 19:50
تو ویندوز 7 کنار select یه گزینه resize داره.تو xp هم یه گزینه مشابه داره که یادم نیست اسمش دقیقا چی بود.منوهای paint زیاد نیست.5 دقیقه وقت بذارید پیداش می کنید.

گزینه select رو قبلا کار کردم ، الان هم رفتم چک کردم وقتی پیکسل عمودی رو تغییر میدم پیکسل افقی هم باهاش تغییر میکنه که همین باعث میشه نگذاره تصویر عریض و طویل بشه.گزینه زیریش هم زاویه عکس رو تغییر میده.

SADEGH 7
14-06-2013, 23:24
گزینه select رو قبلا کار کردم ، الان هم رفتم چک کردم وقتی پیکسل عمودی رو تغییر میدم پیکسل افقی هم باهاش تغییر میکنه که همین باعث میشه نگذاره تصویر عریض و طویل بشه.گزینه زیریش هم زاویه عکس رو تغییر میده.

دوست عزیز تو همون پستی که ازمن نقل قول کردین گفتم resize کنار select نه خود select . البته نمی دونم از xp استفاده می کنین یا 7 .اما در ویندوز 7 اگه روی resize کلیک کنید و تیک گزینه maintain aspect ratio رو بردارید می تونید عکس رو به صورت فقط عمودی یا فقط افقی تغییر سایز بدین.

GHAGHALEELEE
15-06-2013, 03:03
دوست عزیز تو همون پستی که ازمن نقل قول کردین گفتم resize کنار select نه خود select . البته نمی دونم از xp استفاده می کنین یا 7 .اما در ویندوز 7 اگه روی resize کلیک کنید و تیک گزینه maintain aspect ratio رو بردارید می تونید عکس رو به صورت فقط عمودی یا فقط افقی تغییر سایز بدین.

من منظورم همون resize بود ، از قسمت دوم نوشته ام هم معلوم بود.نکته اصلی همین تیک aspect ratio بود که توجه نکرده بودم.
بازم ممنون از وقتی که گذاشتید