PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده مداوم بلوتوث جهت اشتراک اینترنت

sedr
12-06-2013, 12:51
سلام
اگه یه گوشی نوکیا بگیریم که قابلیت اتصال از طریق Usb رو نداشته باشه و از بلوتوث‌ش برای اشتراک اینترنت روی لپتاپی که نوکیا سوئیت داره به طور زیاد استفاده کنیم، بلوتوث‌ش آیا به فنا می‌ره؟

jamil1
12-06-2013, 13:37
فاصله گوشی رابا لب تاپ کم کن فکر نکنم مشکلی جدی بوجود بیاد من همین کار و با سونی اریکسون k800 انجام دادم و الان بیشتر از یک سال ازش بعنوان مودم استفاده می کنم

sedr
12-06-2013, 14:28
فاصله گوشی رابا لب تاپ کم کن فکر نکنم مشکلی جدی بوجود بیاد من همین کار و با سونی اریکسون k800 انجام دادم و الان بیشتر از یک سال ازش بعنوان مودم استفاده می کنم

حتا اگه استفاده در یک روز حدود 4 -5 ساعت ناقابل باشه؟

Joaquin
12-06-2013, 16:23
سلام
اگه یه گوشی نوکیا بگیریم که قابلیت اتصال از طریق Usb رو نداشته باشه و از بلوتوث‌ش برای اشتراک اینترنت روی لپتاپی که نوکیا سوئیت داره به طور زیاد استفاده کنیم، بلوتوث‌ش آیا به فنا می‌ره؟
من که گوشیم نوکیا نیست، اندرویدیه ال جیه و بلوتوثش هم اکثر اوقاعت روشنه ولی هیچ مشکلی براش پیش نیومده

NorthBridge
12-06-2013, 19:09
ببین سرعت بلوتوث نسخه ی 2.1 در عمل(نه تئوری) زیر 1.5Mbps هست پس اگه سرعت اینترنت بالایی داری بلوتوث پشتیبانی نمیکنه
البته اگه میخوای از اینترنت رایج EDGE استفاده کنی که سرعتش معمولاً داغونه و یک هزارم اونم نمیشه!
ضمناً ایراد استفاده ی زیاد از اینترنت و بلوتوث همزمان اینه که گوشیت یکم داغ میشه و باتریش زود خالی میشه همین. من کم و بیش امتحان کردم و مسأله ی دیگه ای نداره

Thor God
12-06-2013, 22:07
من n73 دارم به عنوان مودم استفاده کنم
سایت هم آپ می کنم باهاش

الان 4 ساله استفاده می کنم جیکش هم در نیومده

sedr
13-06-2013, 00:31
من n73 دارم به عنوان مودم استفاده کنم
سایت هم آپ می کنم باهاش

الان 4 ساله استفاده می کنم جیکش هم در نیومده

فقط یه سوال؛ اون استفاده چهار ساله به شکل بلوتوثی بود آیا؟

alip300
13-06-2013, 01:56
سلام

فقط یه نکته،اگر می خوای گوشی بگیری که با usb نتونه به پی سی وصل بشه مطمئنا edge هم ساپورت نمی کنه و بدون edge هم سرعت خیلی کمه (تقریبا غیر قابل استفاده می شه)
بعد می تونی به مودم gsm هم فکر کنی که 3g هم داره و.....

در ضمن برای استفاده بلوتوثی هم فک نکنم مشکلی بوجود بیاد،چون قطعه خاصی نیست بلوتوث که زیاد روشن بودنش باعث خراب شدنش بشه...