PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست چند نرم افزار

hamid_xp
09-08-2006, 11:36
سلام . لطفا یه نرم افزار برای تغییر آیکون فایلهای اگزه معرفی کنید. جوری که به خود فایل آسیب نرسونه. دیگه این که یه نرم افزار هم برای برداشتن آیکونهای زیبای فایلها معرفی کنید. یه نرم افزار هم معرفی کنید که بشه اطلاعات و توضیحات رو روی یه تمام فایل اگزه ثبت کنه ( منظورم اینه که بعضی از فایلها هستند که اطلاعات پدید آورنده در زیر نام فایل حک شده مثلا بیلدر از این فایلها میتونه بده بیرون) یه نرم افزار هم میخوام که یه گروهی از فایلها رو داخل برنامش کنه و اونجا بشه نام و پسوند فایلها رو به راحتی عوض کرد.( اینم برای این میخوام که باید تعداد زیادی فایل رو rename کنم و این تو ویندوز کار خسته کننده ای هست).

از دوستان تقاضا دارم هر کدوم رو که میتونند معرفی کنند.
بسیار ممنون و متشکر. :happy:

M.B.Asadi
09-08-2006, 13:10
براي تغيير آيكون برنامه ها و اطلاعات سازندگانشون و گرفتن ايكون برنامه ها:restorator ,res ---- كه رستوراتور بهتره و ميتوني با اونها نرمافزارهارو فارسي هم بكني.رستوراتور رو از اينجا با كركش بگير قبلا آپلود كرده ام.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي گرفتن آيكون برنامه ها ميتوني از icon toy هم استفاده كني كه ديگه اخرشه و هرجارو كه بگي برات جسنجو ميكنه و برات همه ي ايكونهارو با قابليت استخراج نشون ميده.اونو وقت نكردم اپلود كنم ولي بايد تو اينترنت باشه.يه جستجو بكن.

Ali Alizadeh Mansouri
09-08-2006, 13:26
سلام،
برای تغییر icon و کلا resource ها و string های فایلهای .exe و dll. یکی از بهترین برنامه ها Resource Hacker است که رایگان است. لینک دانلودشو یادم نیست ولی با یه سرچ تو گوگل گیر میاد. البته از خود ویژوال استودیو هم می شه استفاده کرد. همونطور که گفتم برای تغییر استرینگها (که تعدادیش همون نام بیلدر و سازنده است) از هر دو برنامه می تونید استفاده کنید.

برای ایجاد، تغییر یا استخراج ایکونها یکی از بهترین برنامه های موجود IconCool Studio است. برای استخراج باز هم می تونید از ویژوال استودیو استفاده کنید که البته دردسر بیشتری داره.

برای تغییر نام دسته جمعی فایلها هم هم برنامه های کوچک و جمع و جور هم برنامه های خفن مثل Tweak XP 4.0 می تونید استفاده کنید.

سعی می کنم در اسرع وقت لینک دانلود برنامه های فوق همراه با کرکشونو بذارم.

hamid_xp
09-08-2006, 21:47
سلام . از دوستانی که جواب منو دادند بسیار سپاسگذارم . ممنون از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیرم قرار دادید. در ضمن Ali Alizadeh Mansouri جان اگه ممکنه لینک Tweak XP 4.0 رو برام بذار خیلی برام مهمه . اگه لطف کنی ممنون میشم . M.B.Asadi دست شما هم درد نکنه.

Ali Alizadeh Mansouri
09-08-2006, 22:37
سلام دوباره،
اولا خواهش می کنم قابلی نداشت. اگه سوالی باشه خوشحال می شم اگه سوادم برسه کمکی بکنم.
غیر از Tweak XP 4 چند تا برنامه ی رایگان تغییر نام دسته جمعی فایل هم پیدا کردم که خیلی جالبند:

Oscar's File Renamer
آموزش:

__________________________________________________ ___________________________________
Ant Renamer

__________________________________________________ ___________________________________
یک برنامه ی اشتراک افزار ولی قوی:
Flash Renamer 5.03
Download:
Crack:

این هم لینک دانلود Tweak XP 4

Tweak XP Pro 4

The ultimate XP tweaking and tuning tool ….

Download

Info :

لینکش جدیده ولی اگه کار نکرد بگید تا یه لینک دیگه بگذارم.

hamid_xp
10-08-2006, 01:50
Ali Alizadeh Mansouriجان سلام. آقا چیکار کردی. ایول .

Ali Alizadeh Mansouri
10-08-2006, 02:06
Ali Alizadeh Mansouriجان سلام. آقا چیکار کردی. ایول .
خواهش می کنم دوست عزیز. دیگه خجالتمون ندین. قابلی نداشت! :blush:
اگه امر دیگه ای هم باشه در خدمتیم! :happy:

amn390
24-10-2008, 19:01
لطفآ دانلود ویژوال استودیو 2005 رو بزار.
مرسی

huti_421
25-10-2008, 17:05
لطفآ دانلود ویژوال استودیو 2005 رو بزار.
مرسی

لطفا برای درخواست جدید تاپیک جدید بزنید ....

Microsoft Visual Studio :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

raad_tondar
26-10-2008, 21:38
سلام

من یه مشکلی دارم .هر جا می رم برنامه جاوا بیلدر رو پیدا نمی کنم.از انقلاب سی دی اورجینال خریدم اما نصب نمی شه.لطفا راهنمایی ام کنید.من به برنامه جاوا احتیاج کنم.

huti_421
27-10-2008, 14:16
سلام

من یه مشکلی دارم .هر جا می رم برنامه جاوا بیلدر رو پیدا نمی کنم.از انقلاب سی دی اورجینال خریدم اما نصب نمی شه.لطفا راهنمایی ام کنید.من به برنامه جاوا احتیاج کنم.

تــــــــــــــــاپیک جدید !!!

در ضمن بی ربط به انجمن درخواست نرم افزار*

بحث های نرم افزاری و سیستم عامل =>