PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن چند پارتیشن و یکی شدن آنها

milad_takjoo
11-06-2013, 14:24
سلام دوستان عزیز....

یه لپ‌تاپ HP هستش که دیشب خاموش کردم صبح روشن کردم دیدم چندتا پارتیشن نیستن وبعد با نرم ‌افزارهای دیگه فهمیدم اون چندتا یکی شدن و unallochated شدن!!!
نمیدونم چه مشکلی باعثش شده...
اگه ممکنه کمک کنین
عکس ها هم ضمیمه شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
11-06-2013, 16:36
سلام دوستان عزیز....

یه لپ‌تاپ HP هستش که دیشب خاموش کردم صبح روشن کردم دیدم چندتا پارتیشن نیستن وبعد با نرم ‌افزارهای دیگه فهمیدم اون چندتا یکی شدن و unallochated شدن!!!
نمیدونم چه مشکلی باعثش شده...
اگه ممکنه کمک کنین
عکس ها هم ضمیمه شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان اون 300 گیگ free space شده اگه اطلاعات مهم توش دارین با نرم افزار acronis home director اطلاعات اون پارتیشن رو ریکاوری کنید برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارین بعد پارتیشن رو بسازین

milad_takjoo
11-06-2013, 18:56
الان اون 300 گیگ free space شده اگه اطلاعات مهم توش دارین با نرم افزار acronis home director اطلاعات اون پارتیشن رو ریکاوری کنید برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارین بعد پارتیشن رو بسازین

دلیلش چی میتونه باشه؟میترسم دوباره اینطوری بشه....

EXTREME
11-06-2013, 19:53
دلیلش چی میتونه باشه؟میترسم دوباره اینطوری بشه....

شاید بدون علت بوده و شایدم ولتاژ کافی به هارد نرسیده یا هارد مشکل داره که اینطوری نمیشه

اونکارو بکنید و اطلاعات رو برگردونید و از تب health نرم افزار hd tune عکس بدین