PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری برا ویندوز .کمکککک

erfanbad
11-06-2013, 10:24
سلام.دیشب بعد از یه ماه کامپیوترم رو روشن کردم .همه چیزشو راستو ریست کردم انتی ویروسو اپدیت کردم .ویندوزو اپدیت کردم و از اخر شب گذاشتمش تا از سیستم بک اپ بگیره.صبح رفتم دیدم کاپیوتر روشنه وله مانیتور سیاهه انگاری که رو حالت sleepباشه چراغش چشمک میزد..کامپیوترو ریست کردم وقتی رمزمو زدم همه چی اومد بالا ولی بعد از 5.6ثانیه کامپیوتر کلا هنگ میکرد و دیگه هیچ کاری به غیر از ریستارت نداری..بعد از اینکه هنگ میکرد گذاشتم بمونه بعد از 1 دقیقه دوباره صفحه سیاه شد ولی کامپیوتر روشن بود....لطفا یه کاری به غیر عوض کردن ویندوز بگید چون به زور سیستمو کامل کردم.....

max_fox29
11-06-2013, 11:01
اگه صفحه سیاهه و مانیتورت روشنه باید مشکلت همینی باشه که من چند مدت پیش داشتم :

Ctrl + Alt + Delete رو بزن بعد Start Task Manager بعد از منوی بالا File رو انتخاب کن بعدش هم New Task حالا تو کادر مقابل Explorer رو تایپ کن و اوکی کن

erfanbad
11-06-2013, 11:13
نه این نیست مشکلم..من میگم بعد از اینکه رمز ویندوزو میزنم توی 5.6 ثانیه اول همه چی خوبه ولی یهو همه چی قفل میکنه و دیگه هیچی کار نمیکنه و صفحه همون جوری میمونه بعد 5 دقیقه هم مانیتور خاموش میشه ولی کامپیوتر روشنه......الان هم هنگ کرد و بعد چن دقیق یه صفحه ابی اومد و ریست شد .....کمکککککک

max_fox29
11-06-2013, 11:49
ارور blue screen باید باشه پس
احتمالا از رم یا هاردت هست منم این مشکل رو داشتم اما رمم رو در آوردم دوباره جا زدم مشکل حل شد

soroosh_cz
11-06-2013, 11:58
شما قبل از لودینگ ویندوز (بعد از چک کردن های بایوس) دکمه ی F8 رو بزن که تنظیمات و حالات اجرای ویندوز ظاهر بشن. بعدش با Safe Mode برو تو ویندوز، اگر مشکلی نداشت که یعنی مشکل از یکی از سرویس های نرم افزارهاس، معمولا با System Restore یا استفاده از گزینه ی Last Known Good Configuration قبل از لودینگ ویندوز حل میشه. ولی اگر اونجا هم هنگ کرد احتمالش هست از درایور باشه، یا ...

erfanbad
11-06-2013, 12:04
اهان همین.من تو سیف مد هیچ مشکلی ندارم.امکان داره ماله اپدیت دیشب ویندوز بوده باشه؟بعدش من داشتم مادربرد رو چک میکردم کار گرافیکم خیلی داغ کرده بود

soroosh_cz
11-06-2013, 12:27
اهان همین.من تو سیف مد هیچ مشکلی ندارم.امکان داره ماله اپدیت دیشب ویندوز بوده باشه؟بعدش من داشتم مادربرد رو چک میکردم کار گرافیکم خیلی داغ کرده بود
شما یه سری هم از همونجایی که با Safe Mode رفتی، بجای Safe Mode گزینه ی Last Known Good Configuration رو بزن، ببین درست نمیشه؟ معمولا آپدیت ویندوز اینطوری نمیکنه... سرویس های اضافی نرم افزارها این مشکلات رو بوجود میارن معمولا :n01:

erfanbad
11-06-2013, 13:15
Last Known Good Configurationاین گزینه برا من تو F8نمیاد و فقط 3 تا safe mode هست..تازه سیستمو restoreکردم بهتر شد ولی یه اشکالاتی داره دارم درستش میکنم ...داغ بودن کارت گرافیک طبیعیه؟

soroosh_cz
11-06-2013, 13:55
Last Known Good Configurationاین گزینه برا من تو F8نمیاد و فقط 3 تا safe mode هست..تازه سیستمو restoreکردم بهتر شد ولی یه اشکالاتی داره دارم درستش میکنم ...داغ بودن کارت گرافیک طبیعیه؟
بستگی به دمای محیط و درصد کارکرد GPU آره، پیشنهاد میکنم نرم افزار MSI Afterburner رو از لینک زیر بگیر و یه عکس ازش بگیر و بذار ببینیم، دمای محیط هم بگی در کنارش خوبه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر ویندوز میاد بالا، یه بررسی داشته باش روی سرویس ها و برنامه هایی که تو استارت آپ اجرا میشن...
Run رو اجرا کن و msconfig بنویس، اینتر و سروبرگ Startup و Services رو چک کن، مطمئن باش سرویس چرت و پرت اجرا نیست و خیلی به آدرس فایلها و سورس سرویس ها دقت کن.