PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گلکسی اس 4 یا گلکسی نوت 2 یا ...؟

عطارد
10-06-2013, 22:56
برای فرزند نوجوانم ( 15 ساله ) می خوام به مناسبتی موبایل بخرم. به این دو مدل علاقمنده ( خودش هم مثل من حرفه ای نیست و احتمالا با توجه به نظرات دوستانش و ... ترجیحش روی این دوتاست ). می دونم باید نیازها و کاربردها رو در نظر گرفت و سوال کرد اما ممنون می شم اگر دوستان با یک نگاه کلی راهنمائیم کنن که کدوم مدل مجموعا بهتره یا انتخاب سومی که بهتر از این ها باشه ( غیر از ایفون ، سیستم اندروید رو ترجیح می دم ) چیه؟

نکته: قبلا آیفون 3G و HTC Wildfire داشته .

Pami
10-06-2013, 23:06
نوت 2 تو دست هر کسی راحت جا نمیشه احتمالا پسر شما هم با این موضوع مشکل خواهد داشت و عذابه
احتمالا هم اواخر تابستون نوت 3 معرفی میشه و وارد بازار میشه ولی اس 4 تا سال دیگه این موقع پرچمدار سامسونگ میمونه
از اونجایی که بچه ها تو این سن بیشتر به دنبال بازی روی موبایل هستن اس 4 عمر باتری بهتر و قدرت بیشتری در پردازش ارائه میکنه صفحه فول اچ دی هم تاثیر زیادی داره
نظر من بین این دوتا اس 4 هست

maziarzar
10-06-2013, 23:50
برای فرزند نوجوانم ( 15 ساله ) می خوام به مناسبتی موبایل بخرم. به این دو مدل علاقمنده ( خودش هم مثل من حرفه ای نیست و احتمالا با توجه به نظرات دوستانش و ... ترجیحش روی این دوتاست ). می دونم باید نیازها و کاربردها رو در نظر گرفت و سوال کرد اما ممنون می شم اگر دوستان با یک نگاه کلی راهنمائیم کنن که کدوم مدل مجموعا بهتره یا انتخاب سومی که بهتر از این ها باشه ( غیر از ایفون ، سیستم اندروید رو ترجیح می دم ) چیه؟

نکته: قبلا آیفون 3G و HTC Wildfire داشته .
برا بچه15ساله یه ذره زیادی نیس؟

اس4 قویتره
اما گوشی زیبا وخوشگل بخوای اکسپریا زد هم هست که به نسبت ضعیف تره

ol.mansoor
11-06-2013, 01:32
s4 بدون شک

عطارد
11-06-2013, 12:20
برا بچه15ساله یه ذره زیادی نیس؟

اس4 قویتره
اما گوشی زیبا وخوشگل بخوای اکسپریا زد هم هست که به نسبت ضعیف تره

از پاسختون ممنونم.
در مورد نکته اول هم ، نه . فکر نمی کنم زیادی باشه. تک فرزنده. بسیار قانع و صرفه جوئه و فوق العاده پرظرفیت. کمتر هم تا حالا گفته که چیزی دلش می خواد. اولین باره که می بینم واقعا دلش می خواد چیزی رو داشته باشه. پس سعی می کنم به عنوان پدر ، در شرایطی که بچه ها هیچ امیدی به آینده و هیچ دلخوشی در زمان حال ندارن ، حداقل این خواسته ش رو برآورده کنم.
موفق باشین و شاد و سلامت.

عطارد
11-06-2013, 12:21
از پاسخ همگی ممنونم. میرم که گلکسی اس 4 رو براش بگیرم.

عطارد
11-06-2013, 12:22
s4 بدون شک

ممنون از پاسختون.

عطارد
11-06-2013, 12:24
نوت 2 تو دست هر کسی راحت جا نمیشه احتمالا پسر شما هم با این موضوع مشکل خواهد داشت و عذابه
احتمالا هم اواخر تابستون نوت 3 معرفی میشه و وارد بازار میشه ولی اس 4 تا سال دیگه این موقع پرچمدار سامسونگ میمونه
از اونجایی که بچه ها تو این سن بیشتر به دنبال بازی روی موبایل هستن اس 4 عمر باتری بهتر و قدرت بیشتری در پردازش ارائه میکنه صفحه فول اچ دی هم تاثیر زیادی داره
نظر من بین این دوتا اس 4 هست

از پاسخ جامع و کاملتون ممنونم.

bigbang0661
11-06-2013, 15:16
منم با دوستمون موافقم. نوت 2 خیلی بزرگه و اصلا واسه پسرتون مناسب نیست. اس 4 در حال حاضر بهترین گزینه بین گوشیهای اندرویدیه، هم از لحاظ باتری و هم از لحاظ پردازش گرافیکی برای بازی کردن خیلی مناسبه. ولی اگه زیبایی رو هم در نظر بگیریم به نظر من HTC One هم گزینه خیلی عالی و شیکیه. به این سایت سر بزن و کامنتهای دیگران رو درباره گوشیها مطالعه کن. خیلی میتونه کمکت کنه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bigbang0661
11-06-2013, 15:19
راستی یه چیز خیلی مهم یادم رفت بگم. موقع بازی کردن گوشی اس 4 خیلی داغ میکنه. طوری که اصلا نمیشه به راحتی باهاش کار کرد. اگه قصد خرید اس 4 داری بهتره تا موقعی که مدلهای دیگه اش ارائه میشه صبر کنی چون مطمئنا سامسونگ مدل بهینه شده اش رو عرضه میکنه.

maziarzar
14-06-2013, 15:10
صبر کنید اس4 اندروید خالص بیاد

pedram_01
19-06-2013, 01:08
به مناسبتی برای بچش میخواد کادو بگیره نمیخواد گوشی بازی کنه که این همه صبر کنه گالکسی با اندروید خالص بیاد یا بهینه شده گلکسی4 بیاد . دوست عزیز اگه میخوای بهترین گوشی رو به پسرت هدیه بدی یا گلکسی 4 رو براش بگیر یا اچ تی سی وان .

از اونجایی که گالکسی 4 ارزان تره و پسر شما به این مدل علاقه داره همین گوشی رو بگیرید البته چون خودم (18 سالمه ) دوست دارم سوپرایز بشم بهتره پسرتون رو سوپرایز کنید به بهونه ایی ببریدش بیرون بعد یک مرتبه برید تو مغازه موبایل فروشی گالکسی رو بگیرید :n01:

1376MAXIMUM
19-06-2013, 08:22
چه کاریه ادم همین که الان هست رو میگیره بعد میره اون رام رو روش میریزه

omidbooter
29-06-2013, 00:59
سلام به همه عزیزان
م می خوام گوشی بگیرم و قیمت مهم نیست برام
فقط بین چند مدل موندم که میخوام از همه نظر بهترین رو انتخاب کنم
1-samsung galaxy s 4
2-htc one
3-sony xperia zu
4-LG nexux 4
فقط عزیزان سوال داشتم که کدوم از اینها شارجر بیسیم داره؟
ال جی شنیدم داره. سامسونگ چی؟شارجر بیسیم داره؟
بیشتر نظرم رو سامسونگ هست
حالا نظر شما چیه؟
ممنون لطفا دلایلتون رو هم برای انتخابتون ببگید

white boy
29-06-2013, 10:44
نظر من روی htc one که از همه جوانب غولیه واسه خودش بدنه بسیار باکیفیت و زیبا و ترکیب با سخت افزار فوق العاده اون رو به یک گوشی اندرویدی خاص تبدیل کرده .. البته سامسونگ (( s4)) هم سخت افزار خوبی داره ولی از نظر کیفیت ساخت و زیبایی در مقابل htc one هیچ حرفی برای گفتن نداره ..

(( در ضمن بهتر بود تاپیک جداگونه میزدید))

maziarzar
03-07-2013, 14:52
سی پی یوش هم فرق میکنه
شارزر بیسیم اس4 هم داره
میتنید مقایسه وان یا اس4 رو بخونید وخودتون قضاوت کنید
چند روز پیشم اس4 به عنوان بهترین گوشی از لحاظ باتری شد