PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا برای خرید لپ تاپ کمک کنید!! گیج شدم...

RMaaneMan
10-06-2013, 02:06
سلام..من میخوام تو همین روزا با بودجه یک و ششصد الی هشتصد یه لپ تاپ(ترجیحا ایسوس) بخرم با ویژگی های زیر، ولی میخوام قبلش راهنمائیم کنید تا بتونم مناسب ترین لپ تاپو انتخاب کنم و بعدش پشیمونی سراغم نیاد..
1-cori5 باشه
2-بتونم باهاش بازی هایی مثل battlefield 3 , call of duty 8 یا pes 2012 رو انجام بدم..
3- لپ تاپ(ترجیحا ایسوس) از سری لپ تاپ های گیمینگ نباشه چون من گیمر حرفه ای نیستم!!
4-وقتی بازی میکنم یا با نرم افزارهای مختلف کار میکنم زیاد داغ نکنه و مشکل پیدا نکنه..
5-وسط بازی یا کار با نرم افزارها سرعتش کم نشه..
6-باطریش زود به زود خالی نشه و حداقل یه چیز خوب متوسط باشه..
7-صفحه نمایش کمتر از 15.7 نباشه و اگه 17.3 باشه بهتر..
*ایسوس، سونی، اپل، اچ پی، دل و ام اس آی بیشتر مدنظرمه و لیست سیاه من شامل لپ تاپ هایی مثل acer-fujitsu-samsung میشه.
*توانایی افزایش بودجه رو ندارم و بیشتر از این مبلغی که گفتم نمیتونم خرج کنم.. میدونم کار سختیه ولی دعاتون میکنم اگه لپ تاپ های منطبق با این ویژگی ها و بودجه پرداختیم رو بهم معرفی کنید تا از این سردرگمی در بیام و لااقل لیست بلند بالای انتخابم یه مقدار کوچیکتر و انگشت شمارتر شه!!
*در آخر هم اگه لپ تاپی با این 7 ویژگی نمیشد پیدا کرد لا اقل بگید لپ تاپهای کدوم کمپانی به ویژگی هایی که من گفتم نزدیکترن و کانفیگ مناسبی که بتونه همچین خواسته هایی رو برآورده کنه چه کانفیگی با چه قطعاتیه؟

Thor God
11-06-2013, 15:38
با بودجه 1 و 800 لپ تاپی نمی تونید بخرید که همه این امکانات رو داشته باشه

بازی هایی هم که فرمودید گرافیک خیلی قوی میخوان
تو این بودجه هم خرید ایسوس یک اشتباه بزرگ هست چون مدل های گرونی داره تا 1 و 800 میتونید یک مدل با پردازنده b960 بخرید
در هر صورت، اگه امکانش هست 200 تومن افزایش بودجه بدید و 4540از اچ پی بخرید

m0fidi
11-06-2013, 18:57
با صد تومن بیشتر می تونی e1 ایسر برداری (راجب لیست سیاهتون عرض کنم که ایسر خیلی هم خر کاره باقیشون رو اظهار نظر نمکنم)فکر کنم لنوو g580 هم بتونی برداری ولی در صورت افزایش بودجه تا 2100 همون hp 4540 خیلی خوبه