PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Host applications

Hosseinssi
10-06-2013, 00:02
سلام دوستای عزیز،چرا یک applications به عنوان Host Applications یعنی برنامه بیهوده شناخته میشه،چطور میشه ازین حالت درش آورد؟

samasara
13-06-2013, 21:40
عزیز host که به معنای بیهوده نیسسسست.. به معنای میزبان هست... حتما مربوط به شبکه ای چیزی هست کاریش نداشته باش البته اگر سیستمی و مال نرم افزار های کاریردی مثل آنتی ویروس مروگر اینترنتی غیره نداشته باشه وویروس هم نباشه کاری به کارش نداشته باش...

Hosseinssi
17-06-2013, 00:40
بله Host در لغت به معنای میزبان هستش ولی تو کامپیوتر معتای انگل یا یه چیز اضافی مد نظره،یه برنامه ای هست که حتما باهاش کار دارم باید یه جوری درستش کنم

samasara
18-06-2013, 04:28
حقیقتا این انگلی که شما میگی برای من یکی یکم عجیب هست من تقریبا نتورک + رو 2 بار خوندم انواع سوکت نویسی تحت سی غیره کار کردم در ضممینه های امنیتی فعالیت داشتم دانشجوی همین رشته هم هستم اما هیچ معنی ای از انگلی نشدیدم !! احتمالا منظور شما طرز عملکرد برنامه های هاست هست حتی در دیکشتری ماکروسافت هم باز به معنای انگل نیست ... به هرحال کاری نداریم به قول من برنامه میزبانی و به قول شما برنامه بیکار و بیهوده هر چی که هست اسمش رو بنویسید تا بشه توضیحات دقیق تری نسبت برنامه ی مورد نظر من یا دوستان دیگه بدیم..

Hosseinssi
21-06-2013, 00:49
Catalyst Control center

samasara
21-06-2013, 12:24
بهتر بود که ارور رو هم میگذاشتید و توضیحات رو کامل میدادید..

بله قضیه این اروری که نوشته شده هاست مربوط به تداخل درایور ها میشه .. پیشنهاد من : پاک کردن تمام برنامه و تمام درایور های گرافیک تون و نصب مجدد..

اما بهتر هست که به این لینک ها هم یک نگاهی بکنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kiuq
21-06-2013, 12:57
دوست عزیز شما سوالتو کامل بپرس یا یه عکس بذار هر دفعه میای یه کلمه میگی میری ما چی جواب بدیم اخه

Hosseinssi
23-06-2013, 13:30
منطورتون از تداخل درایوری،تداخل بین درایوره Intel و Amd یه؟درایوره هردوتاشونو پاک کنم و دوباره نصب کنم؟اون دوتا لینکیم که گذاشتین دیده بودم،کل اینترنتو گشتم اون راه کارهاییم که توشون گفته شده بود انجام دادم اما به نتیجه نرسیدم.

samasara
23-06-2013, 14:15
بله کل درایور های گرافیکتون رو که نصب کردید رو پاک کنید و هم جنین خود نرم افزار را پاک کنید و دوباره نصب کنید ... در ضمن بهتر هست که از نسخه ای که hp داده استفاده کنید انگار نسخه ی جدید یک مشکلی داره..

داخل اون تا هم کسایی که مشکل شما رو داشتن جواب داده شده انجا هم می اگر تونستید دقیق بخونید ..

Hosseinssi
24-06-2013, 01:41
به هرحال مرسی از راهنماییتون