PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی Sony Xperia SP

bigbang0661
09-06-2013, 22:58
سلام بچه ها
من میخوام گوشی جدید بخرم و بعد از چند هفته تحقیق، به این نتیجه رسیدم که Xperia SP بخرم چون هم به بودجه ام میخوره و هم توی بررسی ها سربلند بیرون اومده. حالا مایلم نظر شما دوستان رو هم درباره خرید این گوشی بدونم. و اینکه از پاساژ علاالدین خرید کنم یا بازار موبایل ایران؟ جایی رو میخوام که هم معتبر باشه و هم گارانتی شرکت آرین رو داشته باشه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

maziarzar
10-06-2013, 23:43
سلام بچه ها
من میخوام گوشی جدید بخرم و بعد از چند هفته تحقیق، به این نتیجه رسیدم که Xperia SP بخرم چون هم به بودجه ام میخوره و هم توی بررسی ها سربلند بیرون اومده. حالا مایلم نظر شما دوستان رو هم درباره خرید این گوشی بدونم. و اینکه از پاساژ علاالدین خرید کنم یا بازار موبایل ایران؟ جایی رو میخوام که هم معتبر باشه و هم گارانتی شرکت آرین رو داشته باشه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

اگه از علاادین بخری ارزونتره اما احتمال کلاه رفتن سرترم بیشتره
موبایل ایران میتونی بری نمایندگی اصلی همونجا بخری ...مطمئن تری

bigbang0661
11-06-2013, 15:11
راستی علاالدین کدوم طبقه اش واسه خرید بهتره؟ بعضیا میگن طبقه های آخر مطمئن تره.

maziarzar
14-06-2013, 15:09
راستی علاالدین کدوم طبقه اش واسه خرید بهتره؟ بعضیا میگن طبقه های آخر مطمئن تره.

به طبقات ربطی نداره /امکان داره یه مغازه یه مدلو ارزون بگه یه مدلو گرون باید بگردی
طبقات آخر معمولا ارزون تر هستند

112k02
05-07-2013, 09:34
قراره در اين فروم راهنمايي جهت خريد گوشي sp باشه نه راهنمايي از كجا گوشي بخريم!

ol.mansoor
05-07-2013, 17:14
sp خوبه
4x بهتر

docomid
06-07-2013, 14:16
سلام دوست عزیز ، این که گفتین یعنی از چه لحاظ و چطوری سرمون کلاه بذارن ؟ میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟

maziarzar
07-07-2013, 03:35
4ایکس که از لحاظ قدرت از اس3 ضعیفتره
درصورتی که اکسپریا اس پی از اس3 هم قوی تره
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به کرات دیده شده که یه جنس با قیمت خیلی خوب به نسبت مغازه های دیگه بوده اما در عوضش مثلاا همین چند وقت پیش یکی رفته علاادین یه گوشی خرید که قیمت گوشی به نسبت مغازه های دیگه10تومن پایین تر بوده اما در عوض یه گارد زله ای به قیمت30تومن بهش داده که قیمتش حدود9تومنه
یا گاهی پیش میاد که باتری یا لوازم جانبیشو کش میرم یا با اصلش عوض میکنن که این بلا سر خود من هم اومده که با پیگیری از طریق نمایندگی لوازمی که کم بوده رو گرفتم
یا به اجبار یا چرب زبونی کلی هزینه انصب نرم افزار میگیرن
یا مثلا یه کیف4تومنی رو15تومن به شمل میدن
یا برچسب محافظ صفحه و.....

h!tman
11-07-2013, 00:46
شما تشریف ببر طبقه 6علائدین. اونجا ارزون ترین جا توی تهرانه .
حتما طبقه 6
از طبقات اول اصلا خرید نکنید

maziarzar
11-07-2013, 23:25
این طبقه 6 هم داستانی داره هااا اکثر افراد از جمله خودم(به خاطر سابقه خریدی که قبلا داشتم)به همه میگفتم از اونجا بگیرن امااا جدیدا طبقه 6 هم گرونه
هیچ لزومی نداره هرجا رو که دیدین منصفه از همونجا بخرید