PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربه خرید از فروشگاه اینترنتی پارمیس به نشانی : www.punicom.com

Cyberlife
09-06-2013, 15:36
سلام

توی این تاپیک میخوام تجربه خودم رو از خرید از فروشگاه اینترنتی پارمیس به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در اختیار سایر کاربران این انجمن قرار بدم و تصمیم گیری روبه عهده خودتون میگذارم.

من قصد خرید یک هارد 1 ترابایت داشتم که پس از جستجوی فراوان به این نتیجه رسیدم که هارد WD Blue

مناسبترین گزینه برای من است، بنابراین توی فروشگاه های اینترنتی معتبر مختلف به دنبال این هارد گشتم

که اکثر فروشگاه فقط هارد WD Green رو داشتن که فقط به درد آرشیو فایل میخوره چون دور پایینی داره.

تا اینکه بالاخره هارد مورد نظرم رو توی فروشگاه پارمیس پیدا کردم و برای اینکه مطمئن بشم که همون هارد

WD Blue رو موجود دارن با شماره این فروشگاه تماس گرفتم و پس از حدود 20 دقیقه گرفتن مداوم شماره این

فروشگاه بالاخره اپراتور که به نظر یک جوان حدوداً 23 ساله بود گوشی رو برداشت و با یک صدای بی جون جواب

من رو داد که من ازش درباره موجود بودن این هارد پرسیدم که گفت موجود داریم و من گفتم اگه هاردی که برای

من میفرستین اون چیزی نباشه که مشخصاتش توی سایت زده و مثلاً مدل Green رو به جای Blue برای من

بفرستین اونوقت من باید چه کار کنم گفت که اونموقع هارد رو برای ما پس بفرستین تا مدل مورد نظرتون رو

براتون بفرستیم من بهش گفتم که مگه فاصله ما با شما نزدیکه که هارد رو پس بفرستم ما تقریباً 800 کیلومتر

با شما فاصله داریم و از اونطرف هزینه پس فرستادن این کالا رو کی میده ؟

هیچی بالاخره بعد از اینکه اطمینان پیدا کردم که همون مدل هارد رو موجود دارن، هارد رو در روز یکشنبه 1392/3/5

سفارش دادم و منتظر دریافت هارد شدم که تا روز سه شنبه 92/3/8 در سایت فروشگاه وضعیت سفارش رو زده

بود "در حال بررسی" که دوباره پس از کلی تماس پیاپی با این فروشگاه بالاخره اپراتور خیر سرش گوشی رو برداشت

و گفت که توی پانل من زدن منتظر تامین کالا و امروز یا فردا حتماً براتون ارسال میکنیم. تا اینکه در روز پنجشنبه

توی پروفایلم توی سایت وضعیت سفارش رو ارسال زده بود و وضعیت کد رهگیری رو زده بود "به زودی..." تا امروز

( 92/3/13 ) منتظر موندم و امروز به سایت این فروشگاه رفتم تا کد رهگیری رو بگیرم و موقعیت کالا رو از طریق سایت

رهگیری پست پیشتار بررسی کنم که دیدم سایت فروشگاه اصلاً بالا نمیاد و تلفنهای این فروشگاه هم اصلاً جواب

نمیده و بعد 30 ثانیه روی پیغامگیر میره.

به اداره پست هم سر زدم و اونها هم گفتن که تا به حال چیزی به دست ما نرسیده. در طی این چند سالی که از

فروشگاه های مختلف اینترنتی خرید داشتم، فروشگاهیمثل این فروشگاه که دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

هست و اصلاً جوابگوی مشتری نیست ندیدم، اگه بسته به دستم نرسه مجبورم یک چند جا زنگ بزنم و پیگیر بشم

که کی این نمادها رو به این فروشگاه داده که نه جواب تلفن مشتری رو میدن و نه سایتشون بالا میاد و ....

من تا فردا منتظر دریافت کالا از پست هستم و اگه بسته رو دریافت کردم درباره نحوه بسته بندی و بقیه چیزها توی این

تاپیک اطلاعات تکمیلی رو قرار میدم.

خلاصه هر کی خواست از این فروشگاه خرید کنه تجربه تلخ من از خرید از این فروشگاه رو مد نظر قرار بده.

مهمترین سرمایه برای یک فروشگاه اینترنتی ایجاد حس اعتماد در مشتری است.

mohasmhan
23-07-2013, 04:33
سلام
ببخشيد ، بالاخره چي شد؟:n13:

ofogh
02-08-2013, 21:59
نتیجه را چرا نمی گویی ؟
نکنه داستان بوده !

POROMA2008
08-08-2013, 00:45
نتیجه را چرا نمی گویی ؟
نکنه داستان بوده !

:n02::n08::n08:

Undisclosed
10-08-2013, 00:31
آقا مگه تاپیک زنگ دره که میزنی فرار میکنی ؟! :n02:

میگم نکنه آدمای فروشگاه پارمیس زدن استارتر رو سر به نیست کردن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cyberlife
14-08-2013, 10:14
سلام
ببخشيد ، بالاخره چي شد؟:n13:

نتیجه را چرا نمی گویی ؟
نکنه داستان بوده !

:n02::n08::n08:

آقا مگه تاپیک زنگ دره که میزنی فرار میکنی ؟! :n02:

میگم نکنه آدمای فروشگاه پارمیس زدن استارتر رو سر به نیست کردن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان عزیز سلام

بیشتر از یک ماه بود که اینترنت نداشتم و نتونستم بیام اینجا

در مورد فروشگاه پارمیس گلبهار بعد از کلی تماس و پیدا کردن شماره عمو و برادر حسین محمودی و صحبت

با اونها قرار بر این شد که با حسین محمودی صحبت کنند و هارد رو برام ارسال کنند که در نتیجه بعد از یک

ماه هارد از شیراز :n13: برام ارسال شد، جزئیات بیشتر رو میتونید توی فروم پرشین تولز ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل اکیداً توصیه میکنم از این فروشگاه خرید نکنید مگر اینکه دوست داشته باشید با کلی قسم و تهدید

و بعد از یک ماه کالا به دستتون برسه، جواب تماسهاتون رو اصلاً ندن و اینکه قطعه ای به حساسی هارد رو

توی یک پاکت حبابدار براتون ارسال کنن :n04:

Abdolreza2012
16-08-2013, 10:31
دوستان یه سوال داشتم دیگه نمیخواستم تاپیک جدا بسازم
این سایت کیمیا آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برا خرید چه طوریه؟؟؟
من از سایت های اینترنتی خرید داشتم و تا حالا خدارو شکر مشکله خاصی نداشته فقط اولین باره دارم از این سایت خرید میکنم میخواستم ببینم چه جوریاس؟
ممنون