PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحو محتویات فایل های زیپ شده سایتها

shahin666
09-06-2013, 12:53
سلام
یه سوال برای من پیش اومده اونم این که این فایل های زیپ شده که از سایتهای مختلف دانلود میکنم چطوری محتویاتش رو ادیت میکنن
مثلا از سایت سا فت 98 یا همین سایت خودمون وقتی فایل زیپ شده ای رو دانلود میکنیم اول این که پسورد این فایل های زیپ اسم اون سایت هست
داخل اون سایت آخر اسم SETUP نرم افزار اسم سایت هست + یک فایل متنی که داخل اون هم باز اسم سایت هست یا مثلا خود همین سایت پی سی ورلد یک فولدر به اسم toolbar p30world اضافه میکنه
یا مثلا یه عکسی از تبلیغ اون سایت هست

در کل تمام این تغییرات به چه شکلی هست؟!!
یعنی دونه دونه این فایل ها از یک سرور دانلود میشه بعد تمام تغییرات اعمال میشه و بعد هم فایل به صورت زیپ در میاد و در آخر روی سرورهای مربوط به پی سی ورلد آپلود میشه ؟!!!
اگر به این شکل باشه که واقعا کار خیلی سختی و خسته کننده ای هست:n13:
یا به شکل بهتری یا با نرم افزاری چیزی این کارا انجام میشه
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید
مرسی:n16:

Ghaioom
09-06-2013, 13:04
خودت جوابتو دادی.
فکر کنم با VPS اینکارو انجم میدن که سرعتش بالاست سریع دانلود میشه رو سرور vps و انتقال میدن به سرور اصلی. :n01::n06:

tabriz-info
09-06-2013, 13:47
سلام
یه سوال برای من پیش اومده اونم این که این فایل های زیپ شده که از سایتهای مختلف دانلود میکنم چطوری محتویاتش رو ادیت میکنن
مثلا از سایت سا فت 98 یا همین سایت خودمون وقتی فایل زیپ شده ای رو دانلود میکنیم اول این که پسورد این فایل های زیپ اسم اون سایت هست
داخل اون سایت آخر اسم SETUP نرم افزار اسم سایت هست + یک فایل متنی که داخل اون هم باز اسم سایت هست یا مثلا خود همین سایت پی سی ورلد یک فولدر به اسم toolbar p30world اضافه میکنه
یا مثلا یه عکسی از تبلیغ اون سایت هست

در کل تمام این تغییرات به چه شکلی هست؟!!
یعنی دونه دونه این فایل ها از یک سرور دانلود میشه بعد تمام تغییرات اعمال میشه و بعد هم فایل به صورت زیپ در میاد و در آخر روی سرورهای مربوط به پی سی ورلد آپلود میشه ؟!!!
اگر به این شکل باشه که واقعا کار خیلی سختی و خسته کننده ای هست:n13:
یا به شکل بهتری یا با نرم افزاری چیزی این کارا انجام میشه
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید
مرسی:n16:

اون فایل ها آماده است رمز گذاشتن و این چیزا هم که کار سختی نیست با وین رار هم میشه انجام داد بعد همشو زیپ میکنن آپلود میکنن دیگه

کجای این کار سخته؟

فقط وقت گیر هست

shahin666
09-06-2013, 14:19
اون فایل ها آماده است رمز گذاشتن و این چیزا هم که کار سختی نیست با وین رار هم میشه انجام داد بعد همشو زیپ میکنن آپلود میکنن دیگه

کجای این کار سخته؟

فقط وقت گیر هست

ببخشید کدوم فایل ها آماده س!!!!

من منظورم از سخت بودن وقت گیر بودن خسته کننده بودنش بود
آخه مثلا تو فایلی متنی که سریال هم داره پایینش اسم سایت رو می نویسن یعنی نمیشه گفت همه چی آماده اس شاید عکس تولزبار آماده باشه
ولی اینجا باید فایل متنی رو باز کنن و اسم سایت رو اضافه کنن!!
آخه برای هر فایل باید یه سری فایل رو اضافه و یه سری رو هم ادیت کنن:n13: یعنی یه نفر یا گروهی میشن در روز این کارا رو میکنن:n13:
البته درسته پسورد گذاشتن کار راحتی هست ولی این کار برای فایل های 5 یا 6 گیگی و چندین چند بار در روز خسته کننده و سخت میشه