PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد گرفتن بیرون گلو

SADEGH 7
09-06-2013, 12:23
سلام
من از دیشب بیرون گلوم درد گرفته،البته دردش شدید نیست و برجسته هم نیست ولی سرم رو که می چرخونم درد می گیره، تو حالت عادی هم وقتی بهش توجه می کنم یه کم درد می گیره.
ولی از داخل گلو هیچ مشکلی ندارم، نه با غذا خوردن و نه با هیچ چیز دیگه گلوم از داخل درد نمی گیره، ولی به بیرونش که دست می زنم درد می گیره.محلش هم تقریبا 4 انگشت پایین تر از گوش.یعنی اگه با شست و انگشت سبابه دو طرف گردنم رو بگیرم، دقیقا می شه نقاطی که درد می کنه.
این مشکل از چی می تونه باشه؟ ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

raana
09-06-2013, 22:29
سلام دوست عزیز......

به نظر من دو حالت وجود داره......یکی درد و گرفتگی عضلانی با توجه به این که میگین با چرخش سر و لمس درد میگیره.......

ورزش خاصی انجام ندادین؟؟؟؟(چون یه بار برای خود من اتفاق افتاد به خاطر انجان یه نوع ورزش:n02:)

یکی احتمال عفونت گوش که باعث این درد شده........احتمال عفونت گلو هم وجود داره..ولی میگین هیچ احساس درد داخلی ندارین....

یه کم بیشتر راهنمایی کنید:n02:
...علائم دیگه ای ندارین؟؟؟؟؟

SADEGH 7
09-06-2013, 23:17
سلام دوست عزیز......

به نظر من دو حالت وجود داره......یکی درد و گرفتگی عضلانی با توجه به این که میگین با چرخش سر و لمس درد میگیره.......

ورزش خاصی انجام ندادین؟؟؟؟(چون یه بار برای خود من اتفاق افتاد به خاطر انجان یه نوع ورزش:n02:)

یکی احتمال عفونت گوش که باعث این درد شده........احتمال عفونت گلو هم وجود داره..ولی میگین هیچ احساس درد داخلی ندارین....

یه کم بیشتر راهنمایی کنید:n02:
...علائم دیگه ای ندارین؟؟؟؟؟

سلام
ممنون از پستتون.
ورزش خاصی رو جدیدا شروع نکردم.
گوشم هم ترشحش زیاده که چند وقت یک بار شست و شو می دم.البته الآن مدت زیادی هست که شست و شو نکردم ولی خود گوشم هیچ مشکلی نداره.یعنی نه درد داره نه گرفتگی.
گلوم هم از داخل هیچ گونه ناراحتی نداره.
من که دوست دارم همه علائم رو بگم ولی هیچ چیز دیگه ای نیست.:n27:
فقط یه نکته هست اون هم اینکه وقتی بهش توجه نمی کنم، کلا یادم می ره که درد می کنه.
چون کلا تا به حال هیچ وقت این بخش گلوم درد نگرفته بود برام غیر عادیه.

Ghaioom
11-06-2013, 14:25
شاید آب سرد خوردی اینطوری شده :n02:

raana
11-06-2013, 21:30
دوست عزیز...

شما موقع لمس گلو...احساس نمیکنید که متورم شده یا برجستگی پیدا کرده؟؟؟؟؟؟

تب و لرز یا هر علامت دیگه ای ندارین؟؟؟؟؟؟

SADEGH 7
11-06-2013, 23:47
شاید آب سرد خوردی اینطوری شده :n02:
آره یه بار هم آب سرد خوردم شست پام درد گرفت.:n19:

دوست عزیز...

شما موقع لمس گلو...احساس نمیکنید که متورم شده یا برجستگی پیدا کرده؟؟؟؟؟؟

تب و لرز یا هر علامت دیگه ای ندارین؟؟؟؟؟؟
ممنون از پیگیریتون.
برجستگی که نداشت.ولی خدا رو شکر خودش خوب شد.
باز هم ممنون:11: