PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی وبلاگ برای ورود افراد با نام کاربری وپسورد

desperado
08-06-2013, 20:52
سلام من یک قرض الحسنه راه اندازی کردیم و برای اینکه اعضا بتونن به موجودی حسابهاشون دسترسی داشته باشن میخواهیم یک سایت یا وبلاگی طراحی کنیم که اعضا با وارد کردن یوزر و پسورد خود به حسابهای خودشون دسترسی داشته باشن. چطوری میتونم این کار را انجام دهم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

tabriz-info
09-06-2013, 08:12
سلام من یک قرض الحسنه راه اندازی کردیم و برای اینکه اعضا بتونن به موجودی حسابهاشون دسترسی داشته باشن میخواهیم یک سایت یا وبلاگی طراحی کنیم که اعضا با وارد کردن یوزر و پسورد خود به حسابهای خودشون دسترسی داشته باشن. چطوری میتونم این کار را انجام دهم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

خوب شما چند تا راه دارید
وبلاگ رو که کلا بیخیال بشید چون همچین امکانی نداره

در مورد وبسایت اگر میخواهید هزینه کنید باید خرج کنید یه سایت با امکانات دلخواه طراحی بشه

اگر نه خوب میتونید یک مدیریت محتوا مثل جوملا نصب کنید بعد با استفاده از کامپوننت ها ی جوملا به صورت دستی اطلاعات حساب هر شخص رو در صفحه خودش درج کنید

desperado
10-06-2013, 19:13
درمورد وبسایت چقدر باید هزینه کنم؟اگه میشه درباره جوملا یکم بیشتر توضیح بدهید.ممنون

tabriz-info
10-06-2013, 19:16
درمورد وبسایت چقدر باید هزینه کنم؟اگه میشه درباره جوملا یکم بیشتر توضیح بدهید.ممنون

جوملا یک سیستم مدیریت محتوای رایگان هست
شما همون چیزی که تو وبلاگ دسترسی دارید حتی خیلی بیشتر از اون هم در جوملا در اختیار خواهید داشت

میتونید برای هاست از هاست های رایگان هم استفاده کنید و یا یک هاست خریداری کنید

بستگی به نفرات داره من خودم باشم 100 تومن میگیرم یک هاست و دومین میدم و یک سایت با جوملا راه اندازی میکنم