PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری برای خرید هارد اکسترنال برای ----- عصر ی باید بخرم

behzad1363
08-06-2013, 14:09
سلام هارد اکسترنال برای ----- می خواستم برای ضبط و بخش فیمت بین 200 تا 250 ظرفیت 250 به بالا جنسش خوب باشه که زود خراب نشه
ممنون

ata.royalfalcon
08-06-2013, 14:27
سلام هارد اکسترنال برای ----- می خواستم برای ضبط و بخش فیمت بین 200 تا 250 ظرفیت 250 به بالا جنسش خوب باشه که زود خراب نشه
ممنون
سلام .
توصيه ميكنم كه حداقل 500GB رو بخريد . Seagate Backup plus Portable Drive يا Seagate Expansion Portable پيشنهاد ميشه . ضمناً دفترچه راهنماي رسيور رو هم مطالعه كنيد . مواردي مثل نوع فرمت پارتيشنها (مثلاً Fat32) ، حداكثر سايز و ... تا هارد بطور صحيح توسط رسيور شناسايي بشه .

behzad1363
08-06-2013, 14:48
ممنون
بدون اداپتوره؟
قابلیت هد پارکینگ هم داره؟
قیمت چنده؟
Western Digital Portable My Passport به نظر شما این بهتر نیست ؟هد پارکینگ داره ؟

behzad1363
08-06-2013, 15:02
ممنون
بدون اداپتوره؟
قیمت چنده؟
Western Digital Portable My Passport به نظر شما این بهتر نیست ؟هد پارکینگ داره ؟
ساخت چین هستن؟
بدون اداپتور مشکلی نداره ؟چون به ----- وصل میشه و برقش رو ----- تامین میکنه تو خاموش وروشن کردن ----- بد سکتور نمیگیره ؟

rostamiani
08-06-2013, 15:10
من چند ساله ربای همین کار Western Mybook Essentials خریدم
چون قرار نیست هارد جا به جا بشه به نظر من بهتره حتما آدابتوری باشه که برقش رو جدا بگیره. من به برق ریسیور ها اصلا اعتماد ندارم. هر وقت فلش بهش می زنم فلشم داغ می کنه!

ata.royalfalcon
08-06-2013, 15:47
ممنون
بدون اداپتوره؟
قیمت چنده؟

ممنون
بدون اداپتوره؟
قیمت چنده؟
ساخت چین هستن؟
بدون اداپتور مشکلی نداره ؟چون به ----- وصل میشه و برقش رو ----- تامین میکنه تو خاموش وروشن کردن ----- بد سکتور نمیگیره ؟

بله ، اين مدل بدون آداپتور هست . قابليت هد پاركينگ رو بيشتر هارد ديسكها دارند . اكثراً هم ساخت چين هستند ولي اگر با گارانتي معتبر بخريد جاي نگراني نيست . پيشنهادي كه دادم متناسب با حجم و بودجه درخواستي شما هست . اگر هارد آداپتوري ميخواهيد كمتر از 1TB پيدا نميكنيد كه حدودا 300 هزارتومن هست .

ويرايش :

قيمت 500GB هم با توجه به مدت و نوع گارانتي حدود 195 الي 220 هزار تومن هست .

behzad1363
09-06-2013, 06:04
صبح بخیر دوستان
دیروز نتونستم بخرم
چند جا رفتم 500 نداشتن .1 ترا هم قیمت بالا بود .بودجه رو کنم 300 چی بگیرم
نظرتون درباره Western Digital Portable My Passport چیه ؟الان قیمت چنده؟اصل و تقلبی داره ؟
ممنون

ata.royalfalcon
09-06-2013, 08:33
صبح بخیر دوستان
دیروز نتونستم بخرم
چند جا رفتم 500 نداشتن .1 ترا هم قیمت بالا بود .بودجه رو کنم 300 چی بگیرم
نظرتون درباره Western Digital Portable My Passport چیه ؟الان قیمت چنده؟اصل و تقلبی داره ؟
ممنون

خب اگر هارد اكسترنال پرتابل ميخواهيد بخريد همون مدلهاي قبلي كه پيشنهاد دادم ميتونيد بخريد Seagate Backup plus Portable Drive يا Seagate Expansion Portable . هارد WD Portable My Passport هم مناسبه ولي اين مدل داراي قابليت hardware encryption هست و در نتيجه اگر هارد lock باشه قبل از اتصال به رسيور حتماً بايد unlock بشه . قيمتها هم در محدوده 300 هزار تومن هست كه با توجه به گارانتي و مدت آن و انصاف فروشنده متغيره (مثلاً 295 الي 320) .

اصل و تقلبی داره ؟

تقلبي وجود نداره ولي ممكنه refurbished باشه . با گارانتي معتبر بخريد مشكلي نداره .