PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ارور در internet explorer

Karistias
08-06-2013, 07:41
یه چند وقتیه تو internet explorer که میرم بعد چند پانیه اونم فقط تو سایت p30world که میام این ارور رو میده بد جوری رو اعصابه کسی میتونه مشکلمو حل کنه ؟
internet explorer has stopped working

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا راهی داره که internet explorer ویندوز رو uninstall کنم ودوباره نصبش کنم

payan_zaman
08-06-2013, 15:45
بله برای پاک کردن IE ویندوز به قسمت کنترل پنل و قسمت programs and features بروید قسمت turn windows features on or off را انتخاب کنید
از اون قسمت می تونید IE ویندوز را پاک کرده و دوباره با فعال کردن تیک ان نصب کنید معمولا مشکل شما با نصب add on های مختلف روی IE ایجاد میشود

Beta
08-06-2013, 21:16
اگه با این روش بالا درست نشد این روش رو تست کنید :
استارت ، کنترل پنل ، View By رو Small Icones بزار و Internet Options انتخاب کن
تـب Advanced و Reset رو بزنید،تـیکه Delete Personal Setting رو بزنید و Ok.

Karistias
11-06-2013, 01:11
بله برای پاک کردن IE ویندوز به قسمت کنترل پنل و قسمت programs and features بروید قسمت turn windows features on or off را انتخاب کنید
از اون قسمت می تونید IE ویندوز را پاک کرده و دوباره با فعال کردن تیک ان نصب کنید معمولا مشکل شما با نصب add on های مختلف روی IE ایجاد میشود
دوست عزیز من IE9 رو روی IE 8 نصب کرده بودم ویه چند ماهی سالم کار میکرد تا این که از یه هفته پیش این مشکل به که به احتمال زیاد به همین دلیلی که شما میگید ایجاد شد
حالا شما گفتید به اون قسمت برو وتیک رو بردار این کار رو انجام دادم ولی با این کار فقط دسترسی بهIE8 رو غیر فعال میکنه ولی Uninstal نمیکنه
ولی با این کار دو تا اتفاق افتاد اول اینکه مشکل ارور حل شد ولی اتفاق دوم این بود که IE9 پاک شد
والان دیگه نمیتونم IE9 رو روی IE8 نصب کنم (مرحله Instal تانصفه میره ودیگه حرکت نمیکنه) وراسته کارمم هم IE9 هستش در واقع با IE8 احساس راحتی ندارم وسرعتشم پایینتره

حالا میخواستم ببینم چیکار کنم که دوباره بتونم IE9 رو دوباره نصب کنم ؟