PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احساس تهوع ، بی اشتهایی و چند مشگل گوارشی دیگه

banii
07-06-2013, 14:10
سلام
من چند روزه احساس تهوع شدیدی دارم یه بار 2 روز پیش بعد از خوردن صبحانه 2 بار بالا آوردم
یه بار هم امروز بعد از صبحانه
الانم ناهار خوردم و حالم داره به هم میخوره :n21: اصلا هم اشتها نداشتم اما خوردم یکمی هم بیشتر از حد معمول ...
کلا بی اشتها هم هستم هیچ چی میل ندارم ... نمیدونم چرا اینجوری شدم :n03:
لاغر و ضعیف هم شدم ...
احتمالا توی هفته ی آینده میرم پیش متخصص
دوستان به راهنماییاتون نیاز دارم ...

raana
08-06-2013, 20:54
سلام دوست عزیز.......

داروی خاصی مصرف میکنین؟؟؟؟

سابقه ی ابتلا به ورم معده یا به طور کل بیماری های معده دارین؟؟؟؟؟

وضعیت استرس و اضطراب و فکر و خیالتون چه طوره؟؟؟؟

banii
08-06-2013, 22:56
سلام رعنا خانوم

والا برای حس تهوعم قرص متوکلوپرامید چند روزیه وقتاییکه حس تهوع میگرم (معمولا صبح قبل یا بعد از صبحانه) میخورم

فکر کنم نفخ داشتم ...

وضعیت روحیم هم یه سری ناراحتی ها دارم در بعضی اوقات روز (معمولا غروب) خیلی ذهنم داغون میشه ... به مشکلات دنیا و روزگار و بی پولی و ... فکر میکنم

raana
09-06-2013, 22:05
مشکلات گوارشی ریشه ی عصبی دارن معمولا.......

ولی شما بهتره به متخصص گوارش مراجعه کنید....احتمال مشکل ورم معده وجود داره........

با یه سری داروهای ساده مشکلتون حل میشه.......

و همین طور به خاطر وضعیت روحی هم خوبه که به روانشناس مراجعه کنید.....که در صورت نیاز به درمان دارویی باید به روانپزشک مراجعه بشه

S0R3N4
10-06-2013, 13:02
منظورتون کپسول امپرازول هست دیگه!نه؟!!(آلپرزولام که به شکل کپسول ساخته نمیشه عزیز دل)

احتمال وجود زخم معده هم وجود داره؛حتما به یه متخصص مراجعه کنید برای درمان ریشه ای مشکل و تشخصیص اون....(چون حتما در صورت حاد بودن مشکل شما نیاز به آزمایش و معاینات بالینی خواهید داشت)

ولی فعلا واسه جلوگیری از تهوع؛در صورتی که متوکلوپرامید بهتون پاسخگو نیس؛میتونید از Ondansetron یا Demitron استفاده کنید....

banii
13-06-2013, 13:55
بیماریم اوت کرده .... :n28:

دوست عزیز سورنا من قرص متوکلوپرامید گفتم ... الانم یکی خوردم نیم ساعت قبل غذا ...

raana
13-06-2013, 15:38
دوست خوبم همون طور که گفته شد...شما باید به متخصص گوارش مراجعه کنید...آزمایش و معاینات مربوطه انجام بشه .....

که به طور کامل بیماری تشخیص داده و درمان بشه.....

و در ادامه مراجعه به یه روانشناس رو هم مد نظر داشته باشید..........