PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بلوتوث بانمرم افزار nokia suite

geysar
07-06-2013, 07:57
با سلام
من نرم افزار nokia suiteرا در لپ تاب نصب کردم .ولی مشکلی که دارم اینه که با بلوتوث وصل نمیشه وغیر فعاله .در حالی که در خود برنامه لب تاب بلوتوث کارمیکنه ومشکلی نداره
اینم عکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadi_4u
07-06-2013, 08:24
از داخل كنترل پنل تو گزينه اي بنام نوكيا كانكشن منيجر كه ايكنش بعد نصب سوييت اضاف ميشه به كنترل پنل بلوتوث رو هم مارك دار كنيد

rostamiani
07-06-2013, 09:25
از داخل كنترل پنل تو گزينه اي بنام نوكيا كانكشن منيجر كه ايكنش بعد نصب سوييت اضاف ميشه به كنترل پنل بلوتوث رو هم مارك دار كنيد

منم گه گاه این مشکل رو دارم ولی چنین گزینه ای توی کنترل پنل نیست !

mohammadi_4u
07-06-2013, 14:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
'اين تصويرشه:n01:

geysar
07-06-2013, 21:18
وقتی تیک ان گزینه را یزنم این خطا را میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadi_4u
08-06-2013, 05:17
وقتی تیک ان گزینه را یزنم این خطا را میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
این پیام به دو دلیل میاد
یا بلوتوث نصب یا فعال نباشه!
یا هنگام مچ کردن گوشی. درایور Bluetooth peripheral devices رو نصب نکرده باشید که تو دوایس منیجر با علامت زرد نشون میده

Sent from my GT-N7100

geysar
08-06-2013, 22:22
اصلا
Bluetooth peripheral devices پیدا نکردم .ولی اخه بلوتوثم کارمیکنه وبه راحتی میتونم فایل بین کامپیوتر وگوشی منتقل کنم !
فقط در nokia suiteفعال نیست .البته ویندوز من 64بیتی هست درحالی که نوکیا کانکش 32ببیتی نوشته
ایا میتونه مشکل از این باشه ؟