PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با بوت شدن ویندوز 7

K!ng of th3 K!ngs
06-06-2013, 23:13
من ویندوز 64 بیت با 8 جی بی رم دارم یعنی 2 تا 4 تا.
یه بازی نصب کردم که به این 64 بیت و رم بالای 2 مشکل داشت بنابراین command زیر رو زدم که سیستم فکر کنه 2 گیگ داره
bcdedit \setvalue TRUNCEMEMORY که عدد آخرش یادم نیست ولی با 2 شرروع میشد.و خاموش کردم سیستم رو و یکی از رم هارو در آوردم و روشنش کردم ولی اصلا وارد ویندوز نشد.روی صفحه ی لود شدن گیر کرد و مجبور شدم ریست کنم ،از توی SAFE MOD رفتم ولی موقع لود شدن فایل های با صفحه ی آبی مواجه میشم و ریست میشه.sTART UP rEAPIR هم جواب نداد.
ولی به cmd دسترسی دارم.
لطفا یه راه پیشنهاد کنید.من نمیتونم اطلاعاتم رو از دست بدم.
command زیر هم کار ساز نبود
bcdedit \deletevalue TRUNCEMEMORY
لطفا راهنمایی کنید.رم ها رو هم تست کردم سالم بودن

K!ng of th3 K!ngs
08-06-2013, 07:39
آقا خواهشا جواب بدید اطلاعات مهمی دارم....

NorthBridge
09-06-2013, 20:53
من ویندوز 64 بیت با 8 جی بی رم دارم یعنی 2 تا 4 تا.
یه بازی نصب کردم که به این 64 بیت و رم بالای 2 مشکل داشت بنابراین command زیر رو زدم که سیستم فکر کنه 2 گیگ داره
bcdedit \setvalue TRUNCEMEMORY که عدد آخرش یادم نیست ولی با 2 شرروع میشد.و خاموش کردم سیستم رو و یکی از رم هارو در آوردم و روشنش کردم ولی اصلا وارد ویندوز نشد.روی صفحه ی لود شدن گیر کرد و مجبور شدم ریست کنم ،از توی SAFE MOD رفتم ولی موقع لود شدن فایل های با صفحه ی آبی مواجه میشم و ریست میشه.sTART UP rEAPIR هم جواب نداد.
ولی به cmd دسترسی دارم.
لطفا یه راه پیشنهاد کنید.من نمیتونم اطلاعاتم رو از دست بدم.
command زیر هم کار ساز نبود
bcdedit \deletevalue TRUNCEMEMORY
لطفا راهنمایی کنید.رم ها رو هم تست کردم سالم بودن
ویندوز x64 که با رم بالای 2GB مشکلی نداره و تا سقف 2 به توان 64 گیگابایت! رو شناسایی میکنه.
شاید اشکال از ویندوز بوده و یا بروز نبودن فیرمویر مادربورد
ولی سوالی که هست اینه که آیا اطلاعات ضروری شما بصورت برنامه ی نصب شده در درایو ویندوز بوده و یا در سایر پارتیشن هاست؟