PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست قفل سخت افزاری روی فایل ها اجرایی exe

khatere2019
06-06-2013, 19:48
سلام خسته نباشید
من می خواهم روی چند تا فایل با پسوند exe قفل سخت افزاری بزارم به طوریکه پس از اجرا در هر کامپیوتر با توجه به سخت افزارش یک کد خاص به اون کامپیوتر بده(کد سیستم) و بعد مشتری اون کد خاص رو به من بده ومن با استفاده از کیجن داخل برنامه کد فعالسازی رو بهش بدم ولی چون کیجن داخل برنامه به ازای هر کد سیستم یک کد فعالسازی میده اگه مشتری بفهمه من از چه برنامه واسه قفل گذاری استفاده کردم با نصب اون برنامه و استفاده از کیجن داخلش میتونه کد فعالسازی رو پیدا کنه پس کیجن برنامه باید طوری باشه که که بجز کد سیستم یه کادر دیگه داشته باشه که من کد دلخواهم رو در انجا بنویسم و سپس با توجه به این دو کد کد فعالسازی رو تولید کنه یعنی فایل خروجی دو کادر داشته باشه(کد سیستم و کد فعالسازی)ولی کیجن سه کادر(کد سیستم و کد دلخواه و کد فعالسازی). برنامه VaySoft PDF to exe convertor دقیقا همین کار رو انجام میده ولی ورودی exe رو قبول نمیکنه یکی از دوستان گفت که برنامه The Enigma Protector میتونه این کار رو واست انجام بده منم نصبش کردم ولی چون گزینه هاش زیاد بود و من کاربردشون رو نمیدونستم هر کاری کردم خروجیش به جا دو کادر سه کادر شد یعنی بجز کد فعالسازی باید نام دلخواه رو هم به مشتری بدم تا فایل باز بشه ولی اگه نام دلخواه رو بدم خودش میتونه از کیجن استفاده کنه از اساتید و دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید اگه با برنامه The Enigma Protector میشه این کار رو کرد تو رو خدا اموزشش رو بذارید یا برنامه دیکه که کار رو انجام بده معرفی کنید ازتون سپاس گذارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]