PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ادغام 2 تا درایو و پریدن اطلاعات

persiangolf
06-06-2013, 18:19
سلام دوستان ...من 2 تا درایو را با هم merge کردم ولی وسط کار ناخواسته کنسل کردم بعد از اینکه سیتیم رو روشن کردم دیدم 2 تا درایو با هم merge شده ولی وارد درایو نمی شود و خطا میدهد با نرم افزارهای گوناگون هم امتحان کردم واسه برگردوندن ولی هیچی از درایو اولم بر نمی گردونه ؟؟؟؟؟من کلی عکس داشتم به نظرتون چیکار کنم؟

smohsen
06-06-2013, 19:02
سلام دوستان ...من 2 تا درایو را با هم merge کردم ولی وسط کار ناخواسته کنسل کردم بعد از اینکه سیتیم رو روشن کردم دیدم 2 تا درایو با هم merge شده ولی وارد درایو نمی شود و خطا میدهد با نرم افزارهای گوناگون هم امتحان کردم واسه برگردوندن ولی هیچی از درایو اولم بر نمی گردونه ؟؟؟؟؟من کلی عکس داشتم به نظرتون چیکار کنم؟

یک راه فرمت کردن درایو جدید هستش اینطوری درایو باز میشه
بعدش می تونید با کمک نرم افزارهای مختلف پارتیشن قبلی رو برگردونید یا اطلاعاتش رو برگردونید
فقط دقت کنید روی فضای درایو پاک شده هیچی نریزید

EXTREME
06-06-2013, 22:26

یک عکس از disk managment سیستم بدین

persiangolf
08-06-2013, 08:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوستان ...عکس رو گذاشتم اون درایو D رو که میبینید زده 97 گیگ اون بوده قبلا 48 گیگ بود که با درایو E merge کردم و شد 97 گیگ ...حالا میخوام اطلاعات درایو D رو برگدونم...به نظرتون چیکار کنم؟

EXTREME
08-06-2013, 08:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوستان ...عکس رو گذاشتم اون درایو D رو که میبینید زده 97 گیگ اون بوده قبلا 48 گیگ بود که با درایو E merge کردم و شد 97 گیگ ...حالا میخوام اطلاعات درایو D رو برگدونم...به نظرتون چیکار کنم؟

فایل سیستم اون درایو raw شده با نرم افزار eases data recovery اطلاعات اون پارتیشن رو ریکاوری کنید و بریزین روی یک حجم دیگه بعد اون درایو رو پارتیشنش رو پاک کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت سریع
نرم افزار acronis homw director هم خوبه

persiangolf
11-06-2013, 17:29
سلام دوست عزیز من این کاری که شما گفته اید رو انجام دادم ولی بازم از درایو اولم هیچی رو برنگردوند البته کار دومی رو که گفته بودید نفهمیدم برای این که وضع بدتر نشه انجام ندادم...البته با نرم افزار easuse محتویات درایو دوم رو برگردوند ولی از درایو D هیچی به نظرتون چیکار کنم دوستان؟

EXTREME
11-06-2013, 19:54
سلام دوست عزیز من این کاری که شما گفته اید رو انجام دادم ولی بازم از درایو اولم هیچی رو برنگردوند البته کار دومی رو که گفته بودید نفهمیدم برای این که وضع بدتر نشه انجام ندادم...البته با نرم افزار easuse محتویات درایو دوم رو برگردوند ولی از درایو D هیچی به نظرتون چیکار کنم دوستان؟

با نرم افزاری که گفتم برای درایو d رو complete recovery ریکاوری کردین یا partion recovery ؟

persiangolf
12-06-2013, 11:21
سلام دوست عزیز ...هر دوتا رو انجام دادم ولی اصلا از درایو D قبلا هیچی رو بر نگردوند ...شما منظورت کدوم یکی بوده؟

EXTREME
12-06-2013, 12:18
سلام دوست عزیز ...هر دوتا رو انجام دادم ولی اصلا از درایو D قبلا هیچی رو بر نگردوند ...شما منظورت کدوم یکی بوده؟

درایو d که raw شده باید تو حالت compelet recovery برگرده اطلاعات
اگه برنگشت با نرم افزار acronis home director هم تست کنید