PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام MSI KOMBUSTOR

meysam.ir
05-06-2013, 14:47
سلام بر دوستان و اساتید گرامی لطفآ من رو راهنمایی کنید سیستم یکی از دوستام هر دفعه که روشن میکنه این پیغام رو میده MSI KOMBUSTOR این مربط به چی هست طریقه ی رفع این پیغام رو هم لطف بفرمایین ممنون میشم .
البته نظر حودم رو گرافیکه میگم احتمالاً نیاز به آپدیتش باشه ولی چون مطمئن نبودم گفتم اول از اساتید این سایت بپرسم تا شاید اصلاً من اشتباه میکنم .
قبل از هر کمک شما از همتون که نظرات و تجربیاتتون رو در اختیار بنده و سایر دوستان قرار میدین هم کمال تشکر رو دارم .

saeed_136915
05-06-2013, 15:24
سلام
Kombastor برنامه ایه واسه تست پایداری کارت گرافیک. معمولا هم همراه با MSI Afterburner نصب میکنن. میتونین از طریق کنترل پنل پاک کنین برنامه اش رو. یا اینکه با یه برنامه ی مدیریت Startup اون رو غیرفعال کنین که هربار اجرا نشه

meysam.ir
05-06-2013, 15:43
سلام
Kombastor برنامه ایه واسه تست پایداری کارت گرافیک. معمولا هم همراه با MSI Afterburner نصب میکنن. میتونین از طریق کنترل پنل پاک کنین برنامه اش رو. یا اینکه با یه برنامه ی مدیریت Startup اون رو غیرفعال کنین که هربار اجرا نشه

مرسی عزیز کاملاً با نظرت موافقم من امروز خیلی پرت بودم دوستم این سئوال رو پرسید آخه من هنگ کردم تو امتحانام اصلاً برداشت درستی از پیغامش نکردم ، حالا فردا خدا امتحانم رو بخیر کنه ...
بازم تشکر از شما