PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطع و وصل شدن هارد پرتابل

M A S 0 U D
04-06-2013, 16:22
سلام
دیروز یک عدد هارد پرتابل وسترن دیجیتال 1 ترابایت دستم رسید و به محض اینکه به پورت usb3 لپ تاپم (Dell5520) وصل کردم شروع کرد به قطع و وصل کردن
از چهار تا پورت usb3 که داره فقط یدونه سالمه و رو بقیه که نصبش میکنم قطع و وصل میشه -- اصلا نمیشه کپی کرد وسط کپی یهو میپره بیرون
درایورهامو هم با درایور جنیوس فول آپدیت کردم و حتی بایوس رو
پورت ها رو هم تمیز کردم بازم نشد
احتمال میدم از سیم رابط هارد باشه --یا شاید از پورت usb3 لپ تاپم باشه چون مثلا usb کیبورد رو همون پورت وصل میکنم مشکلی نداره!!!
اگه هارد مشکل داره یا سیم رابطش پس بفرستم ؟!

EXTREME
04-06-2013, 19:00
سلام
دیروز یک عدد هارد پرتابل وسترن دیجیتال 1 ترابایت دستم رسید و به محض اینکه به پورت usb3 لپ تاپم (Dell5520) وصل کردم شروع کرد به قطع و وصل کردن
از چهار تا پورت usb3 که داره فقط یدونه سالمه و رو بقیه که نصبش میکنم قطع و وصل میشه -- اصلا نمیشه کپی کرد وسط کپی یهو میپره بیرون
درایورهامو هم با درایور جنیوس فول آپدیت کردم و حتی بایوس رو
پورت ها رو هم تمیز کردم بازم نشد
احتمال میدم از سیم رابط هارد باشه --یا شاید از پورت usb3 لپ تاپم باشه چون مثلا usb کیبورد رو همون پورت وصل میکنم مشکلی نداره!!!
اگه هارد مشکل داره یا سیم رابطش پس بفرستم ؟!

با پورت usb2 هم همین مشکل است ؟
روی یک سیستم دیگه تست کردین ؟

M A S 0 U D
04-06-2013, 19:13
نه تازه دستم رسیده و وقت نکردم رو سیستم دیگه ای که پورت usb3 داشته باشه تستش کنم
در ضمن لپ تاپ من فقط پورت usb3 داره که هارد روی یکیشون مشکل نداره ولی رو بقیه قطع و وصل میشه که یکی از اساتید فرمودن احتمالا اون پورت های دیگه انشعابی از این پورت اصلی هستن که روش مشکلی نداره

EXTREME
04-06-2013, 19:15
نه تازه دستم رسیده و وقت نکردم رو سیستم دیگه ای که پورت usb3 داشته باشه تستش کنم
در ضمن لپ تاپ من فقط پورت usb3 داره که هارد روی یکیشون مشکل نداره ولی رو بقیه قطع و وصل میشه که یکی از اساتید فرمودن احتمالا اون پورت های دیگه انشعابی از این پورت اصلی هستن که روش مشکلی نداره

وقتی هارد روی یک پورت کار میکنه پس هارد و سیمش مشکلی نداره

بهتره روی یک سیستم دیگه حتما تست کنید و نتیجه رو بگین
usb3 درایورهای جداگانه داره اون ها رو نصب کردین ؟

M A S 0 U D
04-06-2013, 19:24
وقتی هارد روی یک پورت کار میکنه پس هارد و سیمش مشکلی نداره

بهتره روی یک سیستم دیگه حتما تست کنید و نتیجه رو بگین
usb3 درایورهای جداگانه داره اون ها رو نصب کردین ؟

والا من با Driver Genius همه درایورها رو یجا آپدیت و نصب کردم
جداگانه نه ؟ اون چجوریه؟
در ضمن بهتره بگم از چهار تا پورت usb3 دو تای سمت چپ لپ تاپ سالم و دوتای طرف دیگه قطع و وصلی داره!!

M A S 0 U D
04-06-2013, 20:23
من همچنان منتظر عنایت شما هستم

EXTREME
04-06-2013, 20:48
من همچنان منتظر عنایت شما هستم

برید سایت لپ تابتون ببینید برای usb3 درایوری گذاشته

بهتره درایور ها رو از سایت لپ تاب دانلود کنید و نصب کنید تا به صورت آنلاین