PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز xp

ali_phd71
03-06-2013, 13:53
سلام دوستان
مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم کمک کنید...
یه برنامه c++ نصب کردم همراش چند برنامه دیگه هم نصی شد من اومد با برنامه advence unistaller pro حذفشون کردم فقط یکی از برنامه ها هرچی منتظر موندم پاک نشد گیر کرد با alt+shift+del بستمش بعد از اون ویندوزم دچار مشکل شده مثلا برنامه ها رو دبل کلیک کنی اجرا نمیشن باید کلیک راست و اوپن بزنی تا باز شه...مشکل دیگم اینه که وقتی توی مرورگرها روی لینکی دانلود میکنم با دانلود منجر دانلود نمیشه و خود مرورگر دانلودش میکنه برای دانلود ویدیو هم ارور میده امکان انتقال فایل به دانلود منجر وجود نداره....دانلود منجر رو از نو نصب کردم و افزونش توی کروم و فایر فوکس رو چک کردم مشکلی نداشت ولی باز دانلود نمیکنه؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید با تشکر

abolfazl_mech
10-08-2013, 11:57
سلام دوستان
ويندوز من (xp) مشكل پيدا كرده
command prompt ويندوزم نمياد البته manage ماي كامپيوترمم نمياد ميدونم بايد ويندوز عوض كنم اما دوس ندارم ويندوز عوض كنم....
كسي نميدونه چيكارش كنم درس شه؟؟؟
ممنون ميشم كمكم كنيد:n06:

aalinori
10-08-2013, 12:19
با سلام
نام برنامه هایی که همراهش نصب شد چی بود

ahmadreza.gh
10-08-2013, 12:37
سلام دوستان
ويندوز من (xp) مشكل پيدا كرده
command prompt ويندوزم نمياد البته manage ماي كامپيوترمم نمياد ميدونم بايد ويندوز عوض كنم اما دوس ندارم ويندوز عوض كنم....
كسي نميدونه چيكارش كنم درس شه؟؟؟
ممنون ميشم كمكم كنيد:n06:

سلام، میتونی ویندوز رو Repair(تعمیر) کنی، برای این کار دقیقا مثل زمانی که ویندوز نصب میکنی سی دی ویندوز رو بذار از طریق بوت و بعد از بالا اومدن گزینه ای به اسم Repair System میاد اون رو بزن خودش همه مراحل رو میره.

aalinori
10-08-2013, 12:47
اره این راهی که دوستمون معرفی کرده عملیه

abolfazl_mech
13-08-2013, 10:00
مرسي احمدرضا :n12: