PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت خرید گوشی تا 500

Mahziar-7
03-06-2013, 10:12
بچه ها من یه گوشی تا 500 یا فقط یکم بیشتر میخوام. دوربینش برام مهمه. آندروید آپدیت باشه، ترجیحا دو سیم کارت بخوره. سرعت و ظاهرش خوب باشه و برام مهمه که گوشی مقاومی باشه.گوشی سابق من گلکسی اس بود. سه ماه بعد خریدش، یه بار کنار بخارری نشسته بودم به اس بازی، چند دقیقه مجبور شدم برم بیرون و گوشیمو اونور خونه گذاشتم رو کاناپه. دقت کنید.."گذاشتم" و پرت نکردم!..کسی هم خونه نبود که بشینه روش! وقتی برگشتم تمام ال سی دیش ترک برداشته بود!..تنها توضیحی که میتونم براش داشته باشم سرد و گرم شدن یهوییشه که از کنار بخارری به یه دمای متعادل بردمش..همم..ضمن اینکه گوشیم دیروز از دستم افتاد و کلا ال سی دیش به فنا رفت طوریکه الان اصلا نمیتونم رنگاشو تشخیص بدم و مسیج هامو بخونم حتی! الان گوشی که اون موقع گرفتم نیم میلیون، ده تومنم نمی ارزه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونم این یه مورد آخر تقصیر خودم بوده، اما در مورد ترک برداشتنش واقعا باید به راه حلی باشه؟

hamidcivil
03-06-2013, 10:20
ace s6802 galaxy

Mahziar-7
03-06-2013, 10:23
ace s6802 galaxy

دوست من میشه مشخصاتش رو بگی؟

ol.mansoor
03-06-2013, 11:24
تمام مشخصاتی رو که میخواین داره lg e3 e435

Ali_softcenter
03-06-2013, 11:35
LG Optimus L5 Dual E615

Ali_softcenter
03-06-2013, 11:36
تمام مشخصاتی رو که میخواین داره lg e3 e435

منظورتون L3 هست دیگه؟ ایشون گفتن دوربین مهمه...دوربین این 3.2 هست!

runner
03-06-2013, 11:40
بچه ها من یه گوشی تا 500 یا فقط یکم بیشتر میخوام. دوربینش برام مهمه. آندروید آپدیت باشه، ترجیحا دو سیم کارت بخوره. سرعت و ظاهرش خوب باشه و برام مهمه که گوشی مقاومی باشه.گوشی سابق من گلکسی اس بود. سه ماه بعد خریدش، یه بار کنار بخارری نشسته بودم به اس بازی، چند دقیقه مجبور شدم برم بیرون و گوشیمو اونور خونه گذاشتم رو کاناپه. دقت کنید.."گذاشتم" و پرت نکردم!..کسی هم خونه نبود که بشینه روش! وقتی برگشتم تمام ال سی دیش ترک برداشته بود!..تنها توضیحی که میتونم براش داشته باشم سرد و گرم شدن یهوییشه که از کنار بخارری به یه دمای متعادل بردمش..همم..ضمن اینکه گوشیم دیروز از دستم افتاد و کلا ال سی دیش به فنا رفت طوریکه الان اصلا نمیتونم رنگاشو تشخیص بدم و مسیج هامو بخونم حتی! الان گوشی که اون موقع گرفتم نیم میلیون، ده تومنم نمی ارزه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونم این یه مورد آخر تقصیر خودم بوده، اما در مورد ترک برداشتنش واقعا باید به راه حلی باشه؟

Samsung Galaxy Ace Duos S6802

Display:
320*480
3.5 inches
(~165 ppi pixel density)
TFT capacitive touchscreen, 256K colors

Memory:
microSD, up to 32GB
3GB storage, 512MB

Camera:
5MP, 2592*1944 pixels, autofocus

Android OS, v2.3-Gingerbread

CPU:
832MHz

Sony Xperia E dual

Display:
TFT capacitive touchscreen, 256K colors
320*480 pixels
~165 ppi pixel density

Memory:
microSD, up to 32GB
4GB (2GB user available), 512MB RAM

Camera:
3.15MP, 2048*1536pixels

Android OS, v4.0.4-Ice Cream Sandwich

CPU:
1GHz Cortex-A5

GPU:
Adreno 200

Samsung Galaxy Young S6312

Display:
TFT capacitive touchscreen, 256Kcolors
320*480 pixels
3.27inches
~176 ppi pixel density

Memory:
microSD, up to 64GB
4GB, 768MB RAM

Camera:
3.15MP, 2048*1536pixels

Android OS, v4.1.2-Jelly Bean

CPU:
1GHz Cortex-A5

Ali_softcenter
03-06-2013, 11:46
دو تای آخری که دوربین 3 هست! دیگه 3الان چیزی حساب نمیشه!

اولی هم آندروید آپدیت نیست!

runner
03-06-2013, 11:49
دو تای آخری که دوربین 3 هست! دیگه 3الان چیزی حساب نمیشه!

اولی هم آندروید آپدیت نیست!

:n02:
دوست عزیز شما داری جای اون عزیزی که می خواد خرید کنه ایراد میگیری؟
اون ال جی که شما معرفی کردی و همه چی داره قیمتی حدود 600 تومان داره
با 500 تومان چیزی بهتر نمیتونن پیدا کنن که همه چی داشته باشه
بهتره خودشون با خوندن مشخصات و با توجه به موارد مورد نظرشون بالا و پایین کنن و تصمیم بگیرن چی بگیرن!!!
ممنون

Ali_softcenter
03-06-2013, 11:53
:n02:
دوست عزیز شما داری جای اون عزیزی که می خواد خرید کنه ایراد میگیری؟
اون ال جی که شما معرفی کردی و همه چی داره قیمتی حدود 600 تومان داره
با 500 تومان چیزی بهتر نمیتونن پیدا کنن که همه چی داشته باشه
بهتره خودشون با خوندن مشخصات و با توجه به موارد مورد نظرشون بالا و پایین کنن و تصمیم بگیرن چی بگیرن!!!
ممنون

ایراد نیست...خواستم ایشون راحت تر انتخاب کنه . ایرادی داره؟

اون ال جی 600 تومن با گارانتی اصلی هم نیست! 580 هست...بدون گارانتیش گیر میاد ارزون تر...

میارزه یه کم بیشتر روی پولشون بذارن....ولی دوربین رو نمیشه از 3 مگا پیکسل به 5 ارتقا داد بعد از خرید!

runner
03-06-2013, 12:01
ایراد نیست...خواستم ایشون راحت تر انتخاب کنه . ایرادی داره؟

اون ال جی 600 تومن با گارانتی اصلی هم نیست! 580 هست...بدون گارانتیش گیر میاد ارزون تر...

میارزه یه کم بیشتر روی پولشون بذارن....ولی دوربین رو نمیشه از 3 مگا پیکسل به 5 ارتقا داد بعد از خرید!

ایرادی نداره ولی فکر میکنم مشخصاتی که گذاشتیم طوری هست که خودشون بتونن تفاوت هارو تشخیص بدن!!!
ما هم بحث رو ادامه ندیم که تاپیک رو خراب کنیم

600 تومان اگه بخوان بودجه بذارن خوب گزینه های دیگه ای هم میتونه اضافه بشه

اگر هم 2سیم براتون مهم نیست میتونین از تاپیکای دیگه کمک بگیرین:
مشاوره خرید گوشی تا ۵۰۰تومن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ol.mansoor
03-06-2013, 14:49
منظورتون L3 هست دیگه؟ ایشون گفتن دوربین مهمه...دوربین این 3.2 هست!

l5 هم که شما گفتی 625 تومنه نه 500 تومن

Mahziar-7
03-06-2013, 15:24
اول اینکه بی نهایت از توجه همه تون ممنونم.

LG Optimus L5 Dual E615

این دقیقا همون چیزیه که میخوام..آندروید ساندویچ بستنی و دوربین 5 و دو سیم کارت! راسش میتونم نهایتا بودجه مو تا 600 افزایش بدم. فرمودین با گارانتی هم به 600 نمیرسه؟ قیمت بازار ممکنه تا یه ماه آینده خیلی تغییر کنه؟ من بعد کنکور خریدمو انجام میدم.
بعد یه سوال!
من تا حالا فقط برند سامسونگ رو تجربه کردم. یکم نگران تجربه ی جدیدم! LG رو تایید میکنین؟

دوستان همونطور که علی آقا گفتن برای من دوربین و سیستم عامل مهمه. از پیشنهاداتتون ممنونم ولی فک کنم بتونم بودجه مو کمی بیشتر کنم. فقط دیگه 600 و ده نشه مثلا!:n02:

با توجه به این؛ گزینه های دیگه ای هم مد نظرتون هست؟ ممنونم.

Ali_softcenter
03-06-2013, 19:31
اول اینکه بی نهایت از توجه همه تون ممنونم.

این دقیقا همون چیزیه که میخوام..آندروید ساندویچ بستنی و دوربین 5 و دو سیم کارت! راسش میتونم نهایتا بودجه مو تا 600 افزایش بدم. فرمودین با گارانتی هم به 600 نمیرسه؟ قیمت بازار ممکنه تا یه ماه آینده خیلی تغییر کنه؟ من بعد کنکور خریدمو انجام میدم.
بعد یه سوال!
من تا حالا فقط برند سامسونگ رو تجربه کردم. یکم نگران تجربه ی جدیدم! LG رو تایید میکنین؟

دوستان همونطور که علی آقا گفتن برای من دوربین و سیستم عامل مهمه. از پیشنهاداتتون ممنونم ولی فک کنم بتونم بودجه مو کمی بیشتر کنم. فقط دیگه 600 و ده نشه مثلا!:n02:

با توجه به این؛ گزینه های دیگه ای هم مد نظرتون هست؟ ممنونم.

داداش من خودم میخوام گوشی بخرم..اوایل هم بودجه م 600 بود پس مطمئن باش من این رنج بودجه رو خوردم دیگه!!!

شما دوربین 5 با دو سیم و آندروید 4 فقط اینو میتونی بخری!
HTC هم هست ولی یا دو سیم نیست یا آندرویدش 4 نیست خلاصه یکی از این 3 گزینه رو نداره...یعنی نهایت باید بیخیال آندروید 4 پیش فرض بشی ..خودت آپدیت کنی! اون وقت گزینه های دیگه ای هم هست. مثل :

البته یه انتخاب دیگه هم داری که من توصیه نمیکنم!

Huawei U8825D Ascend G330

در مورد ال جی! به نظرم من ال جی در این یکی دو ساله پیشرفت محسوسی داشته.....تنها نکته منفی ال جی ساپورت ضعیفش هست نسبت به بقیه برند ها

شما یه روز وقت بذار برو بازار گارانتی دار و بدون گارانتی اینو قیمت کن..من دقیق قیمت بازارش رو یادم نیست...قیمت سایت رو بیخیال شو

Mahziar-7
03-06-2013, 19:54
داداش من خودم میخوام گوشی بخرم..اوایل هم بودجه م 600 بود پس مطمئن باش من این رنج بودجه رو خوردم دیگه!!!

شما دوربین 5 با دو سیم و آندروید 4 فقط اینو میتونی بخری!
HTC هم هست ولی یا دو سیم نیست یا آندرویدش 4 نیست خلاصه یکی از این 3 گزینه رو نداره...یعنی نهایت باید بیخیال آندروید 4 پیش فرض بشی ..خودت آپدیت کنی! اون وقت گزینه های دیگه ای هم هست. مثل :

البته یه انتخاب دیگه هم داری که من توصیه نمیکنم!

Huawei U8825D Ascend G330

در مورد ال جی! به نظرم من ال جی در این یکی دو ساله پیشرفت محسوسی داشته.....تنها نکته منفی ال جی ساپورت ضعیفش هست نسبت به بقیه برند ها

شما یه روز وقت بذار برو بازار گارانتی دار و بدون گارانتی اینو قیمت کن..من دقیق قیمت بازارش رو یادم نیست...قیمت سایت رو بیخیال شو

آقا دمت گرم.

من نظر ملتو در مورد این خوندم، اکثرا از قاطی کردن دوتا سیم شاکی بودن، که با یک اس دادن و با دو رسیده به طرف، یا دلیور برا یارو اومده ولی به صاب گوشی نرسیده یا آنتن رسانیش ضعیف بوده. میخوام بپرسم همه ی گوشی های دو سیم کارته این مشکل رو دارن؟ یعنی معموله؟

آندروید قابل ارتقا به 4 باشه اوکیه.
Galaxy Ace Duos رو هم در نظر دارم اتفاقا. در هر حال با این یکی بیشتر حال کردم، خشگل تره :n09:

runner
03-06-2013, 19:56
آقا دمت گرم.

من نظر ملتو در مورد این خوندم، اکثرا از قاطی کردن دوتا سیم شاکی بودن، که با یک اس دادن و با دو رسیده به طرف، یا دلیور برا یارو اومده ولی به صاب گوشی نرسیده یا آنتن رسانیش ضعیف بوده. میخوام بپرسم همه ی گوشی های دو سیم کارته این مشکل رو دارن؟ یعنی معموله؟

آندروید قابل ارتقا به 4 باشه اوکیه.
Galaxy Ace Duos رو هم در نظر دارم اتفاقا. در هر حال با این یکی بیشتر حال کردم، خشگل تره :n09:

برای گوشی های دو سیم نباید این نوع ایرادات رایج باشه!!!!
البته ممکن این ایرادات هم تک و تک تو گوشی پیش بیاد!!!!

بازم باید تحقیق کنین و از اونایی که داشتن بپرسین

Mahziar-7
03-06-2013, 21:11
مم..اگه خیلی رو دو سیم کارته نبودنش اصرار نداشته باشم چی؟ یه چیزی با همین آندروید و دوربین؟

شرمننه گیر دادما:n02:

runner
03-06-2013, 21:22
مم..اگه خیلی رو دو سیم کارته نبودنش اصرار نداشته باشم چی؟ یه چیزی با همین آندروید و دوربین؟

شرمننه گیر دادما:n02:

Sony Xperia Miro
Sony Ericsson Xperia neo V

Abdolreza2012
03-06-2013, 23:00
Sony Xperia Miro
Sony Ericsson Xperia neo V

به نظرم بخواد 620 تا 630 تومن بده این دوتا گوشیو بگیره به 40 تا 50 بذاره روش میتونه xperia U بگیره که خیلی از این دوتا گوشی بهتره

runner
03-06-2013, 23:07
به نظرم بخواد 620 تا 630 تومن بده این دوتا گوشیو بگیره به 40 تا 50 بذاره روش میتونه xperia U بگیره که خیلی از این دوتا گوشی بهتره

بله u نسبت به miro سر تره ولی تفاوت چندانی با Sony Ericsson Xperia neo V نداره

Sony Xperia sola
Sony Xperia U
این دو مدل هم میتونین در نظر داشته باشین

منتها اگه براتون اندروید 4 خیلی مهم هست قبل از خرید چک کنین ببینین ورژن4 برای این ها که قابلیت به روزرسانی به 4رو دارن به صورت رسمی منتشر شده یا نه!!!!

Ali_softcenter
04-06-2013, 11:12
از من میشنوی بیخیال اکسپریا شو! وقتی از نزدیک گوشی های زیر 1 تومنش رو ببینی میفهمی چی میگم!!

clau
04-06-2013, 11:25
از من میشنوی بیخیال اکسپریا شو! وقتی از نزدیک گوشی های زیر 1 تومنش رو ببینی میفهمی چی میگم!!

نمیدونم چرا شما با این گوشی های ایکسپریا میانه خوبی نداری:n13:گوشی های زیر یک تومان تو برندهای دیگه انچنان آش دهن سوزی نیستن که

runner
04-06-2013, 11:26

اتفاقا گوشی های بسیار خوبی زده تو این رنج!
من خودم چند مدلشو داشتم و خیلی خوب بودن!از نظر سخت افزاری هم که دیگه
حالا نمیدونم به شما چه بدی کردن این مدلا ولی مطمئنم از ال جی بهتر هستن!!!!!

Ali_softcenter
04-06-2013, 11:54
وشی های زیر یک تومان تو برندهای دیگه انچنان آش دهن سوزی نیستن که

نزن این حرفو جای دیگه :n02:

اتفاقا گوشی های بسیار خوبی زده تو این رنج!
من خودم چند مدلشو داشتم و خیلی خوب بودن!از نظر سخت افزاری هم که دیگه
حالا نمیدونم به شما چه بدی کردن این مدلا ولی مطمئنم از ال جی بهتر هستن!!!!!

من به لحاظ ظاهری گفتم! حرفی از سخت افزار نزدم.

من خودم میخواستم اکسپریا سولا یا P بخرم! وقتی از نزدیک دیدم و کار کردم پشیمون شدم! فوق العاده گوشی هایی با ظاهر چیپ و ..انگار اسباب بازی هستن! حداقل گوشی های تا اکسپریا P سونی اینجوری هستن...

اکسپریا P که روی استند هنگ کرد ریست شد :n08:

در ضمن من ال جی رو به خاطر اینکه هر 3 شرط ایشون رو داشت معرفی کردم .

حالا ایشون خودش میره میبینه از نزدیک! شاید سلیقه ایشون ظاهر میرو!!! یا U رو بپسنده!

من که حتی حاضر نشدم سولا رو بخرم!

runner
04-06-2013, 12:06
من به لحاظ ظاهری گفتم! حرفی از سخت افزار نزدم.

ظاهر یه چیز سلیقه ای هست و ما نمیتونیم چون از یه گوشی از نظر ظاهری خوشمون نمیاد بگیم کسی نخره شاید از این مدل که ما بدمون میاد کس دیگه خوشش بیاد
ما داریم با دادن مدلای خوب و نزدیک به خواسته های ایشون حق انتخابشون رو میبریم بالا و امکان مقایس رو به خودشون میدیم!

من خودم میخواستم اکسپریا سولا یا P بخرم! وقتی از نزدیک دیدم و کار کردم پشیمون شدم! فوق العاده گوشی هایی با ظاهر چیپ و ..انگار اسباب بازی هستن! حداقل گوشی های تا اکسپریا P سونی اینجوری هستن...

شما که نخریدین به جاش چه گوشی ای رو خرید که تو این رنج چیپ و اسباب بازی نبوده!
مدل رو بگین شاید ایشون هم از همون خوششون بیاد!!

Mahziar-7
04-06-2013, 12:19
ایول ایول ! بگین بگین:n02: ادامه بدین دمتون گرم:n02:

آقا نوکیا چی؟

clau
04-06-2013, 12:25

آقا نوکیا چی؟

نوکیا که اصلن سراغش نرو با سیستم عامل سیمبین :n21: ارزش خرید نداره اصلن بهش فکر نکن خریدنش فقط پول هدر دادنه

runner
04-06-2013, 12:32

آقا نوکیا چی؟

نوکیا هنوز از نظر کیفیت یکی از بهترین هاست
اگه سیستم عامل برات مهم نیست میتونی نوکیا بگیری البته سیستم عامل هاش خوب هستن ولی پشتیبانیش کم هست!
اگرهم پول زیاد داری ویندویز موبایل هاش حرف نداره!!!!

ولی چون در حال حاضر اندروید زیاده بهتره براتون که همون اندروید بر دارید

Mahziar-7
04-06-2013, 12:40
خب پس با این اوصاف من باید بین اکسپریا میرو و LG optimus l5 615 یکیو انتخاب کنم..:n13: پولمو به کی بدم؟ شما میگین کی عالیه؟:n02:

دوستان دمتون گرم. مرسی. لطف کردین. امیدوارم تا تیر بازار خیلی تکون نخوره.

Ali_softcenter
04-06-2013, 13:11
خب پس با این اوصاف من باید بین اکسپریا میرو و LG optimus l5 615 یکیو انتخاب کنم..:n13: پولمو به کی بدم؟ شما میگین کی عالیه؟:n02:

دوستان دمتون گرم. مرسی. لطف کردین. امیدوارم تا تیر بازار خیلی تکون نخوره.

اگه با صفحه 3.5 اینچی و بدنه فوق العاده بد میرو مشکل نداری میرو بگیر!

تنها برتری میرو به نظر من نسبت به ال جی سی پی یو قوی تر و ساپورت بهتر سونی شه!

برتری ال جی : طراحی زیباتر...صفحه نمایش 4 اینچی ...دو سیم کارت..بلوتوث ورژن 3

البته اینم بگم اکثر گوشی های دو سیم کارته بازار وقتی با یه سیم در حال مکالمه هستی اون یکی از دسترس خارج میشه.

باز هم میگم یه روز پاشو برو ببین این 2 تا رو!!! حالا نخر! نمیخوای ببینیشون؟ اگه تهرانی برو بازار موبایل هر دو روی استند هست! کار کن باهاشون.

روی Live with Walkman هم میتونی فکر کنی اگه با اندازه صفحه ش و آندروید 2.3 ش مشکلی نداری

Abdolreza2012
04-06-2013, 17:16
قیمت میرو چنده؟
میرو مگه از سونی یو بهتره؟
من الان داداشم یو داره خیلی خوبه
کیفیته صفحش قطعا از الجب بهتره
میرو فکر کنم سخت افزاری پایین تر باشه بنابراین اگه یو و میرو هم قیمتن یو بهتره به نظره من

Abdolreza2012
04-06-2013, 17:20
بله u نسبت به miro سر تره ولی تفاوت چندانی با Sony Ericsson Xperia neo V نداره

Sony Xperia sola
Sony Xperia U
این دو مدل هم میتونین در نظر داشته باشین

منتها اگه براتون اندروید 4 خیلی مهم هست قبل از خرید چک کنین ببینین ورژن4 برای این ها که قابلیت به روزرسانی به 4رو دارن به صورت رسمی منتشر شده یا نه!!!!

سولا رو خبر ندارم ولی ورژن 4 اندروید برای این اومده
برای سولا هم باید اومده باشه ولی سولا فکر کنم 700 باشه
در مورد neo v به نظرم قشنگ نیست یه جوری
بستگی به سلیقه ی خریدار داره

runner
04-06-2013, 18:49
همینطور که دوستان میگن ورژن رسمی اندروید 4 اومده برا این مدلا پس نباید نگرانی سیستم عامل رو داشته باشین و از بین اینا میتونین انتخاب کنین!