PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی نهایی برای خرید فردا

Ali_softcenter
01-06-2013, 08:53
سلام

ببخشید که سومین تاپیک رو میزنم! ولی نیاز داشتم تا عنوان رو عوض کنم

خواهشا بین این انتخاب ها بگید کدوم انتخاب بهتریه...

اینا هم برام مهم هست :

ظاهر خوشگل تر
بدنه مقاوم و خوش ساخت
صفحه نمایش
سی پی یو قوی
ابعاد بزرگتر صفحه نمایش
اسپیکر خوب
آندروید بالاتر

انتخاب های نهایی :

Samsung Galaxy S II advanced
تنها عیبش آندروید 2.3 ش هست!

samsung i8190 galaxy s iii mini
میخوام بدون گارانتیشو بگیرم.فکر کنم حول و حوش 880 تا 900 بشه بدون گارانتیش! .پس اینم از این لحاظ در نظر داشته باشید

LG PRADA 3

فوق العاده از ظاهرش خوشم میاد!! خیلی خاص هست.. میدونم از نظر سخت افزار نسبت به بالایی ها حرفی واسه گفتن نداره و آندرویدش پیش فرض 2.3 هست ولی با توجه به اینکه من اصلا با گوشی بازی نمیکنم و فیلم نمی بینم اینم در نظر بگیرید

با گارانتی اصلی و آکش رو گیر آوردم 790 تومن...که فقط یک روز کار کرده

HTC Sensation XE
بدون هدفون بیتس در بازار موجوده! میگن سری های جدیدش به آندروید 4 مجهز شده و یه مموری 8 داخلشه!

Ali_softcenter
01-06-2013, 09:11
اینم جزء انتخاب هام بود...یه پلمپش رو گیر آورده بودم 940 که از بخت بد من فروخت طرف :n03:

Samsung Galaxy S II Plus

clau
01-06-2013, 11:16
Samsung Galaxy S advanced اپدیت اندورید 4.1.2 براش در حال حاضر موجوده راحت میتونی اپدیت کنی از این نظر مشکلی نیست فقط خوبی گلکسی اس 3مینی اینه به صورت پیش فرض اندروید جلی بین روشه
چرا به xperia pفکر نمیکنی گوشی خوبیه از خیلی جهات هم از گوشی های بالا سرتره فقط یک بدی داره اونم اینه که رم بهش نمیخوره -اپدیت اندروید جلی بین هم براش اومده

Ali_softcenter
01-06-2013, 12:56
Samsung Galaxy S advanced اپدیت اندورید 4.1.2 براش در حال حاضر موجوده راحت میتونی اپدیت کنی از این نظر مشکلی نیست فقط خوبی گلکسی اس 3مینی اینه به صورت پیش فرض اندورید جلی بین روشه
چرا به xperia pفکر نمیکنی گوشی خوبیه از خیلی جهات هم از گوشی های بالا سرتره فقط یک بدی داره اونم اینه که رم بهش نمیخوره -اپدیت اندروید جلی بین هم براش اومده

p در گزینه های من بود...با توجه به تمام ضعف هاش....ولی وقتی داشتم روی استند مایکروتل باهاش ور میرفتم...یهو هنگ کرد توی گالری!! و ریست شد!!! همون موقع خط زدم!!

آخه P قیافه نداره اصلا....قابش انگار پلاستکیه...یه جوریه...باتریش خیلی ضعیفه!
مموری هم که نمیخوره و فقط 13 گیگش قابل استفادس...

30vil
01-06-2013, 13:15
دوست عزیز شما که اهل بازی نیستی و بیشتر دنبال استایل و تک بودن هستی و از تاپیک بهترین شامپو هم مشخصه که سراغ جنس های خاص میری بهتره پرادا را بگیری:n02:

اندروید 4 هم براش اومده در ضمن اصلا اونطور که گفتی از نظر سخت افزار ضعیف نیست

ol.mansoor
01-06-2013, 17:46
سلام

ببخشید که سومین تاپیک رو میزنم! ولی نیاز داشتم تا عنوان رو عوض کنم

خواهشا بین این انتخاب ها بگید کدوم انتخاب بهتریه...

اینا هم برام مهم هست :

ظاهر خوشگل تر
بدنه مقاوم و خوش ساخت
صفحه نمایش
سی پی یو قوی
ابعاد بزرگتر صفحه نمایش
اسپیکر خوب
آندروید بالاتر

انتخاب های نهایی :

Samsung Galaxy S II advanced
تنها عیبش آندروید 2.3 ش هست!

samsung i8190 galaxy s iii mini
میخوام بدون گارانتیشو بگیرم.فکر کنم حول و حوش 880 تا 900 بشه بدون گارانتیش! .پس اینم از این لحاظ در نظر داشته باشید

LG PRADA 3

فوق العاده از ظاهرش خوشم میاد!! خیلی خاص هست.. میدونم از نظر سخت افزار نسبت به بالایی ها حرفی واسه گفتن نداره و آندرویدش پیش فرض 2.3 هست ولی با توجه به اینکه من اصلا با گوشی بازی نمیکنم و فیلم نمی بینم اینم در نظر بگیرید

با گارانتی اصلی و آکش رو گیر آوردم 790 تومن...که فقط یک روز کار کرده

HTC Sensation XE
بدون هدفون بیتس در بازار موجوده! میگن سری های جدیدش به آندروید 4 مجهز شده و یه مموری 8 داخلشه!

بین این هایی که گفتید سنسیشن بهترین انتخاب هست اما به نسخه ی آخر اندروید آپدیت نمیشه طبق گفته ی اکثر سایت های معتبر و تا اندروید 4.0 تا حالا بیشتر براش نیومده ، ولی بازم اگه خواستید بردارید یا کلا هر گوشی ای خواستید بردارید با گارانتی بردارید تا از صحت گوشی اطمینان داشته باشید ( بهترین مزیت با گارانتی بودن همینه که از صحت و اصلی بودن گوشی و قاچاقی یا رفلشی بودن گوشی مطمئن میشید )

اما به نظرم در کل با این قیمت ( البته با کمی افزایش قیمت ) یه ال 9 ال جی بردارید خیلی بیشتر به نفعتون هست

Ali_softcenter
01-06-2013, 20:30
بین این هایی که گفتید سنسیشن بهترین انتخاب هست اما به نسخه ی آخر اندروید آپدیت نمیشه طبق گفته ی اکثر سایت های معتبر و تا اندروید 4.0 تا حالا بیشتر براش نیومده ، ولی بازم اگه خواستید بردارید یا کلا هر گوشی ای خواستید بردارید با گارانتی بردارید تا از صحت گوشی اطمینان داشته باشید ( بهترین مزیت با گارانتی بودن همینه که از صحت و اصلی بودن گوشی و قاچاقی یا رفلشی بودن گوشی مطمئن میشید )

اما به نظرم در کل با این قیمت ( البته با کمی افزایش قیمت ) یه ال 9 ال جی بردارید خیلی بیشتر به نفعتون هست

از ال 9 خوشم نیومد!

One s که بهتره!

قضیه این رفلش چیه؟؟؟؟ یعنی بدون گارانتی نخرم؟

ol.mansoor
02-06-2013, 00:42
از ال 9 خوشم نیومد!

One s که بهتره!

قضیه این رفلش چیه؟؟؟؟ یعنی بدون گارانتی نخرم؟

رفلش یعنی لوازم دست دوم میذارن روی گوشی ولی گوشی ظاهرا نو هست

clau
02-06-2013, 12:41
نمیتونید 200 تومان بودجتون ببرین بالا htc one sبخرین ارزشش داره

راستی یک گوشی بود گفتین نظرتون جلب کرده مشخصاتش خیلی خفن بود گفته بودین باید به وارد کنندش پول بدین براتون بیارن قضیش چی شد:n13:

Ali_softcenter
02-06-2013, 12:54
نمیتونید 200 تومان بودجتون ببرین بالا htc one sبخرین ارزشش داره

راستی یک گوشی بود گفتین نظرتون جلب کرده مشخصاتش خیلی خفن بود گفته بودین باید به وارد کنندش پول بدین براتون بیارن قضیش چی شد:n13:

راستش اگه بخوام روی پولم بذارم باید صبر کنم! تا آخر این ماه...می ترسم گرون بشه گوشی! حساب کتاب نداره لامصب
این ماه خیلی خرج دارم پول کلاس زبان و باشگاه و ... برای همین..همین 900 تومن هم زیاده برام :n03: حقوقا رو هم که زیاد نکردن نامردا
هر چی هم پس انداز کرده بودم..دادم ماشین خریدم

آره هنوز هم هست :

Lenovo A820 بود

فعلا بیخیالش شدم....با اینکه خیلی خوبه ها...ولی میترسم یه ایرادی پیدا کنه...اون وقت خر بیار و باقالی بار کن!! هیچ کس اینجا تعمیرش نمیکنه

بخوام یه گارد براش بگیرم 70-80 تومن خرجش میشه!!! چون گارد اینجا نیست براش...

در کل باید یه تومن خرج کنم!

775e
02-06-2013, 13:27
سلام این LENOVOEقیمتش چنده؟
تو ایران گیر میاد؟

Ali_softcenter
02-06-2013, 14:10
سلام این LENOVOEقیمتش چنده؟
تو ایران گیر میاد؟

نه عزیز گیر نمیاد

قیمت A820 ش با هزینه پست سنگاپور برات در میاد 836 تومن...40 تومن هم گمرک اینجا حساب کن! 870 حداقل درمیاد برات که البته داری برای 4 هسته ای این پول رو میدی!

775e
03-06-2013, 05:36
نه عزیز گیر نمیاد

قیمت A820 ش با هزینه پست سنگاپور برات در میاد 836 تومن...40 تومن هم گمرک اینجا حساب کن! 870 حداقل درمیاد برات که البته داری برای 4 هسته ای این پول رو میدی!
این که خیلی بصرفه هست چرا نمی گیریدش؟
حالا اگر من بخوام جایی هست که بران تهیه کنه؟
..

Ali_softcenter
03-06-2013, 08:26
این که خیلی بصرفه هست چرا نمی گیریدش؟
حالا اگر من بخوام جایی هست که بران تهیه کنه؟
..

چون اگه خراب بشه یا مشکلی پیش باید هیچ تعمیرکاری در ایران نمیتونه کاریش کنه! باید بفرستی چین!

ریسکه!

بله سراغ دارم
خواستی پ.خ بزن

775e
03-06-2013, 12:55
یکی از دلیل های ارزون بودنش اینه که گرافیکش پاور وی اره

این نوع گرافیک از خیلی ضعیفه
و روی گوشی های چینی ارزون قیمت بازار میزنن/
البته اونا قابل تعمیر میگن همه قطعاتشون چسبیه.

rezas60v5
07-06-2013, 18:28
آره نگیری بهتره

maziarzar
10-06-2013, 23:27
1-لنووو برند بسیار معتبریه
(از جی ال ایکس خیلی بهتره)
2-درمورد گرافیکشم اتفاقا گرافیکس به نسبت قیمت گوشی خیلی خوبه
همه چیش خوبه اما باید تو سایت های خارجی یه بگردی ببینی آیا مشکل خاصی نداره؟