PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز xp رو ویندوز 7

5ive
30-05-2013, 23:38
سلام دوستان عزیز خیلی تایپیک هارو گشتم ولی خیلی درهم برهم بود چیزی دستگیرم نشد:n13::n13:ممنون میشم راهنمایی کنید...
:n22:ویندوز 7 رو سیستم نصب و حالا احتیاج به ویندوز xp دارم cd بوت xp هم دارم ولی زمانی که میخوام نصب کنم نمیزاره و 1 ارر لایسنس میده ...برایم مهم نیست که هردورو داشته باشم همون xp کفایت میکنه چجوری میشه نصب کرد.....
باز هم پیشاپیش دستتون طلا .....:n12::n12:

saeed_136915
30-05-2013, 23:59
سلام دوستان عزیز خیلی تایپیک هارو گشتم ولی خیلی درهم برهم بود چیزی دستگیرم نشد:n13::n13:ممنون میشم راهنمایی کنید...
:n22:ویندوز 7 رو سیستم نصب و حالا احتیاج به ویندوز xp دارم cd بوت xp هم دارم ولی زمانی که میخوام نصب کنم نمیزاره و 1 ارر لایسنس میده ...برایم مهم نیست که هردورو داشته باشم همون xp کفایت میکنه چجوری میشه نصب کرد.....
باز هم پیشاپیش دستتون طلا .....:n12::n12:

سلام
اگه بتونین از ارور عکس بزارین بهتر میشه کمک کرد ولی اروز لایسنس ربطی به ویندوز 7 فکر نکنم داشته باشه. یعنی ویندوز 7 محدودیتی توی نصب XP ایجاد نمیکنه

5ive
31-05-2013, 20:27
اخه اون زمان نمیشه مگر اینکه با گوشی عکس بگیرم که چشم اینکارو میکنم.....

داستان اینجوری که الان ویندوز 7 دارم ریست که میکنم برای نصب ویندوز cd هم قرار میدم بوت که میکنه به 1 صفه میرسه که رنگ ابی داره سر خطش هم نوشته لایسنس......

تاخه تو همین تایپیک ها خوندم که نمیشه رو 7 ....xp نصب کرد ...وکلا شرکت ماکروسافت اجازه تبدیل ویندوز جدید و به قدیم نمیده....ولی یادم نیست کدوم تایپیک بود....
راستی 1 دنیا هم ممنون از اینکه توجه کردید :n12:

*Forgotten*
31-05-2013, 21:15
هارد رو فرمت کنید اول اکس پی نصصب کنید بعد ویندوز 7
احتمال داره بوت ویندوز بپره که با یه برنامه راحت دوباره میاد سرجاش

جناب مهندس
01-06-2013, 20:46
اخه اون زمان نمیشه مگر اینکه با گوشی عکس بگیرم که چشم اینکارو میکنم.....

داستان اینجوری که الان ویندوز 7 دارم ریست که میکنم برای نصب ویندوز cd هم قرار میدم بوت که میکنه به 1 صفه میرسه که رنگ ابی داره سر خطش هم نوشته لایسنس......

تاخه تو همین تایپیک ها خوندم که نمیشه رو 7 ....xp نصب کرد ...وکلا شرکت ماکروسافت اجازه تبدیل ویندوز جدید و به قدیم نمیده....ولی یادم نیست کدوم تایپیک بود....
راستی 1 دنیا هم ممنون از اینکه توجه کردید :n12:
اجازه تبدیل نمیده، یعنی احتمالاً شما CD نصب ویندوز رو گذاشتید و گزینه Upgrade رو انتخاب کردید. که خوب نصب XP بعد از 7 که Upgrade نیست. شما باید موقع نصب، گزینه Custom رو انتخاب کنید.

برای اینکه بوت ویندوز 7 هم از بین نره، می تونید توی ویندوز 7، برنامه Partition Magic رو نصب کنید و از داخل اون، ویندوز XP رو نصب کنید. تا بعد از نصب ویندوز، صفحه انتخاب ویندوزی که میخواهید باهاش کار کنید رو بهتون نشون بده.