PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد تغذیه

ms368
30-05-2013, 17:39
سلام

چند روز پیش مهمونی بودم که یکی از بچه های فامیل وقتی داشت میوه میخورد گفت که میدونید این میوه هایی که ما داریم کیلو کیلو میخوریم فقط گاز اولش جذب بدن میشه و بقیه تبدیل به ضایعات میشه ؟

چی میشه ؟

من دارم رژیم غذاییم رو عوض میکنم و میخوام بیشتر سبزیجات و میوه جات مصرف کنم که کمی شادابتر و سرحال تر بشم و کمی هم پوستم تغییر کنه و شادابی خودشو بدست بیاره ( حالا چه ربطی داره خدا میدونه :دی )
درضمن من از بچگی حالم از سبزی و میوه بهم میخورده و میتونم بگم روی هم رفته از بچگی تا حالا 2 یا 3 کیلو میوه بیشتر نخوردم

از کامپیوتر هم میخوام دوری کنم و اگه شد یکمم ورزش
البته خیلی هم لاغرم و میترسم با این رژیم لاغرتر هم بشم . ( نظرتون چیه ؟ )

خوشحال میشم بعد از جواب دادن سوال هام تجربه ها و نصیحت هاتون رو توی این تاپیک ببینم

ممنون

raana
30-05-2013, 23:55
سلام دوست عزیز.....

چند روز پیش مهمونی بودم که یکی از بچه های فامیل وقتی داشت میوه میخورد گفت که میدونید این میوه هایی که ما داریم کیلو کیلو میخوریم فقط گاز اولش جذب بدن میشه و بقیه تبدیل به ضایعات میشه ؟

این دیگه از اون حرفا بود.....بگذریم....:n02:
.................................................. .................................
با مصرف میوه و سبزیجات مطمئن باشید شادابی و طراوت به پوستتون برمیگرده....
شما قرار نیست که فقط میوه و سبزی مصرف کنید که.......علاوه بر اینا....اگر کربوهیدرات و پروتئین رو
از رژیم غذاییتون حذف نکنید.....هیچ کاهش وزنی اتفاق نمی یوفته.....

در کنارش حتما یه وقتی هم برای ورزش بزارید....

S0R3N4
31-05-2013, 16:21

این فامیل عزیزتون شاید کشفیات جدیدی داشتن یا شاید هم داشتن با شما شوخی میکردن که شما میوه نخورید!! :n02:

Alamate Soal
06-06-2013, 12:33
شاید ایشون خواستن که اگر به منزلش رفتین برای مهمونی به جای اینکه کلی میوه بیاره؛ یه دونه سیب بیاره برای همتون تا نفری یه گازش بهش بزنین