PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سیستم

jb.NY
30-05-2013, 10:20
سلام و خسته نباشید
دوستان الان دقیقا یه هفته ای هست که سیستم شروع کرده به هنگ کردن، وقتی یه برنامه رو باز میکنم ویندوز هنگ میکنه ولی آیکن موس حرکت میکنه، روی استارت هم میشه کلیک کرد و باز هم میشه اما دیگه دکمه ری استارت یا خاموش رو نمیشه کلیک کرد، حدود دو سه دقیقه ای همینجوری میمونه بعد خودش درست میشه
هاردم تا خرخره پره، مشکل میتونه از این باشه یا مشکل از ویروسه؟
Beta
30-05-2013, 13:53
شما باید هاردتون رو Defrag ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کنید.
میتونین فایل های اضافی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو پاک کنید.
این پست رو هم داشته باشید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jb.NY
02-07-2013, 12:12
دوستان سلام
به گفته دوستمون هارد رو دیفرگ کردم درایو ویندوز رو هم خالی ترش کردم، چندوقتی سیستم رو به راه بود اما یهو امروز شروع کرد به اذیت کردن، اونم چه جور... مشکل مثل پست اوله ولی یذره خیلی بدتر، الان کارش شده هر دو دقیقه هنگ کردن طولانی، منو مجبور به ریست کردن، بالا نیومدن، منو مجبور به استارت آپ ریپیر کردن، بالا اومدن، پروسه قبلی تا الان که انگار دلش واسم سوخته و یه فرصت بهم داده اینجا پست بذارم
دوستان فکر میکنید مشکل از چی باشه؟ رم کم، خود ویندوز (7 س.پ 1)، نرم افزار خاصی ( مثلا آنتی ویروس که الان نورتن 2012 دارم)
یا خود هارد نکنه مشکل داره؟ یکی بهم گفت هاردت چقدر کم کاره خیلی کمتر از معمول چراغش چشمک میزنه
کلافه شدم دیگه، اینقدر هم اطلاعات و نرم افزارام شلوغ و پراکندن که اگه بخوام ویندوز عوض کنم یه چهار روزی فقط طول میکشه تا بفهمم چی رو باید نصب کنم چی رو نه
یه دستی برسونید دوستان
پ.ن با combofix هم سیستم رو چک کردم، یه کارایی هم کرده ولی انگار بدتر شده