PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای یادگیری زبان php به چه مقدماتی نیاز دارم؟؟؟ بهترین کتاب فارسی در این زمینه چیه؟؟؟؟

me-pc
29-05-2013, 21:23
سلام دوستان

کاملا مبتدی هستم و اصلا تا حالا با هیچ زبان برنامه نویسی کار نکردم! برای یادگیری php به چه مقدماتی نیاز دارم؟!

کتای فارسی کاملی در این زمینه برا دانلود وجود داره؟؟ بهترین کتاب برای خرید چی هست؟

Life24
29-05-2013, 22:42
سلام
این رو خریدم . ببین به دردت میخوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thor God
29-05-2013, 22:47
شما نمیتونی به این زودی ها به یادگیری php بپردازی چون حداقل نیاز به html که پایه زبان برنامه نویسی تحت وب هست نیاز داری و پس از اون در صورتی که بخوای حرفه ای کار کنی نیاز به css داری اما اگه یاد نگرفتی هم اشکالی نداره اما لازمه !
یادگیری html راحته و اگر خوب کار کنی تو زمان کم یاد میگیری. اما دقت کن که دنبال کد های جدید و در واقع html5 باشی که قوی تر بتونی کار کنی در مورد css هم گفتم چون بازی طراحی وب و زیبا سازی وبت خیلی نیازت میشه اما همون جور هم که گفتم زیاد بهش نیاز نیست اما اگه یاد بگیری حرفه ای تر میشی

در رابطه با کتاب هم باید بگم که به شخصه تا به حال هیچ کتابی نخریدم و دنبالش هم نبودم بهترین منبع همین اینترنت و سایت w3 محسوب میشه ! اینترنت بیشتر از کتاب تاثیر داره در صورتی که یاهو مسنجر و پیج فیسبوکت رو باز نکنی !!!! :n02:

tabriz-info
07-06-2013, 21:19
نه دوست عزیز
نا امید کردن دیگران کار درستی نیست
یاد گیری پی اچ پی با طراح و برنامه نویس سایت شدن فرق داره

شما میتونید بدون مقدمه هم پی اچ پی یاد بگیرید

یادگیری css و html و javascript کمک میکنه تا یک developer خوب بشید

وگرنه php جدای این هاست

Thor God
07-06-2013, 21:25
البته حرف شما هم درسته
من این ها رو گفتم برای اینکه ایشون یک طراح وب فوق العاده بشه

وقتی یک قالب وردپرس می سازیم PHP و CSS و HTML با هم قاطی هست

ArashMiniStar
07-06-2013, 22:31
اگر میخوای واقعا طراح صفحات وب بشی همه این هارو باید یاد بگیری کم کم حتی فوشاپ اینا.

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

A.N.A.P
08-06-2013, 10:46
شما نمیتونی به این زودی ها به یادگیری php بپردازی چون حداقل نیاز به html که پایه زبان برنامه نویسی تحت وب هست نیاز داری و پس از اون در صورتی که بخوای حرفه ای کار کنی نیاز به css داری اما اگه یاد نگرفتی هم اشکالی نداره اما لازمه !
یادگیری html راحته و اگر خوب کار کنی تو زمان کم یاد میگیری. اما دقت کن که دنبال کد های جدید و در واقع html5 باشی که قوی تر بتونی کار کنی در مورد css هم گفتم چون بازی طراحی وب و زیبا سازی وبت خیلی نیازت میشه اما همون جور هم که گفتم زیاد بهش نیاز نیست اما اگه یاد بگیری حرفه ای تر میشی

در رابطه با کتاب هم باید بگم که به شخصه تا به حال هیچ کتابی نخریدم و دنبالش هم نبودم بهترین منبع همین اینترنت و سایت w3 محسوب میشه ! اینترنت بیشتر از کتاب تاثیر داره در صورتی که یاهو مسنجر و پیج فیسبوکت رو باز نکنی !!!! :n02:

آخ آخ آخ گفتي ، در صورتي كه فـيسبوك رو باز نكني ! همين چيزا حداقل يكي دو ماه از وقتم رو گرفت :(((((((((