PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 1000000

PES HOT
29-05-2013, 19:48
سلام دوستان..
یکم اطلاعات از سایتا و دوستام جمع کردم و به اینا رسیدم...
از بین این سه تا گوشی کدومو پیشنهاد میکنین:
LG L9
Sensation XE
Galaxy S2
اولویتم هم اول کیفیت صفحه نمایشه...بعد دوربین و باطری...صداش هم داغون! نباشه برام کافیه...اهل گیم هم نیستم..
اگه صلاح دیدین پیشنهاداتی به جز این گوشی هایی که گفتم هم , داشته باشین که عالیه:n12:

white boy
29-05-2013, 20:11
بنظر من اختلاف زیادی بین S2 . xe نیست هر دو گوشی های خیلی خوبی هستند وبه خوبی هم ساپورت میشن از نظر دوربین و باطری هم تقریبا یکی اند ولی از نظر استحکام وکیفیت ساخت گوشی های htcیه سر و گردن بالا تر از گوشی های سامسونگ قرار می گیرن . ولی اگه نظر شخص منو بخوای . من گوشی htc one sرو بهت پیشنهاد میدم که برترین گوشی دو هسته ای جهان هست و کیفیت ساخت فوق العاده ای هم داره وحدود قیمتش هم 1080 هست.

PES HOT
29-05-2013, 21:00
ممنون از نظرت
من خودم htc رو کلا خیلی قبول دارم..ولی اینکه باطریش قابل تعویض نیست یکم میترسونه منو...اینکه حافظه جانبی نداره مهم نیست واسم.. این که one s بین گزینه هام نبود واسه همین بود...موبایل باز نیستم..یه چیزی میخوام که عمری کار کنه دیگه..
قیمتش هم فک میکردم تو رنج گوشیایی که گفتم نباشه البته!
one s از نظر کیفیت صفحه نمایش و عکس چجوریاست؟ میکرو سیمکارت میخوره؟

white boy
30-05-2013, 09:17
بنظر من اینکه درب پشتش باز نمیشه یکی از محاسن این گوشی هست چون باعث استحکام بیشتر گوشی میشه از طرفی هم اگه در اینده با باطری مشکل پیدا کردی می تونی عوضش کنی ( غیر قابل تعویض نیست) فقط باید 2تا پیچ باز کنی . البته این گوشی باطری بسیار باکیفیتی داره و حالا حالاها خراب بشو نیست .. دلیل اینکه من one s رو پیشنهاد دادم اینه که سیستم عامل بروزی داره ودر اینده هم براش اپدیت میاد .. در مورد سوال اخر شما هم اینوبگم که کیفیت صفحه نمایش فوق العاده است و عکس های گرفته شده هم درسطح گوشی های اون رنج قیمت هست .. از میکرو سیم کارت استفاده میکنه ((( بنظر من ارزشش رو داره 100 بیشتر هزینه کنی واین رو بگیری ))).به هر حال کمکی بود که من میتونستم به شما بکنم .

ol.mansoor
30-05-2013, 09:51
ال جی ال 9 با صفحه نمایش روشن ips

maziarzar
31-05-2013, 19:22
اچ تی سی one s
صفحه نمایش خوب
سی پی یو وگرافیک و.... بهتر
و
.
.

NOR-1
31-05-2013, 21:08
برای اولویت های شما Xperia sl و prada 3.0 گزینه خوبیه هر دو گارانتی معتبری دارند