PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار جدیدم................( Bugatti)..............نظر یادتون نره!!!!!

mojanimator
29-05-2013, 17:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام: بوگاتی
مدت رندر: 20 دقیقه
مدت ساخت: چندین ماه به طور پراکنده!!:n02:
نرم افزارها: 3DMax2104-photoshop-Vray

بچه ها نظر یادتون نره!:n19:

اینم وایر فریم

majid322
29-05-2013, 17:40
اول از همه خسته نباشی..چون بالاخره تمومش کردی..افراد زیادی رو میشناسم دوست داشتن یه ماشین کامل بزنن اما هیچ وقت نزدن :n02:

اما در مورد کارت اولین چیزی که تو ذوق میزنه رندر هست که خیلی تاریکه..من یکم برات روشنش کردم :

اما فایده نداره باید از تنطیمات نور رو بیشتر کنی و دوباره رندر بگیری.

مدل هم به نظر خوب میاد اما رندر خیلی تاریکه نمیشه روش نظر داد ... کادربندی دوربین هم میتونست بهتر باشه .

GOLDFINCH
29-05-2013, 18:20
سلام خسته نباشی

کارت قشنگ شده .

مدلینگ هم خودت بودی ؟

یافقط نورپردازی کردی ؟

mojanimator
29-05-2013, 18:52
بله مدلینگش هم کار خودمه:n01:

GOLDFINCH
29-05-2013, 19:11
بهتون تبریک میگم .

مدلینگش ( مخصوصاً پشتش ) عالی شده :n17:

GOLDFINCH
29-05-2013, 19:27
// حذف شود \\

mojanimator
30-05-2013, 13:47
اینم یه رندر دیگه...:n27:

.:PAR3A:.
30-05-2013, 14:45
سلام.
کار جالبی شده. مدل خیلی خوبه. یک رندر خام از تمام زوایا مدل رو بهتر نشون میده.
حس میکنم یا تنظیمات رندر و متریال مناسب نبوده٬ یا سیستمتون خیلی ضعیف بوده. رندر نسبت به ۲۰ دقیقه اصلا کیفیت بالایی نداره. اگه برای رندر بیشتر وقت میزاشتین ارزش کارتون خیلی بالاتر میرفت. رفلکشن خوب نیافتاده که تا حد زیادی بستگی به تنظیمات رندرتون داره. رندر اول هم خیلی تاریکه و کلا نورپردازی جالبی نداره. زاویه دوربین توی هر دو تا رندر مخصوصا دومی با زاویه دوربین توی بک پلیتتون نمیخونه. ابعاد ماشین هم باید در صحنه خیلی بالاتر باشه. توی این رندر ها مخصوصا دومی سایز ماشین از پراید خودمون هم کوچکتر به نظر میاد که خیلی بزرگتر از این حرفاست. قسمت بالایی هواکش پشت در هم یه مقدار توی مدل تاثیر بدی گذاشته.
یه مقدار بیشتر وقت بذارید روی کار٬ اثرتون خیلی بهتر میشه.
موفق باشید :)

mojanimator
31-05-2013, 08:57
سلام.
حس میکنم یا تنظیمات رندر و متریال مناسب نبوده٬ یا سیستمتون خیلی ضعیف بوده. رندر نسبت به ۲۰ دقیقه اصلا کیفیت بالایی نداره. اگه برای رندر بیشتر وقت میزاشتین ارزش کارتون خیلی بالاتر میرفت. رفلکشن خوب نیافتاده که تا حد زیادی بستگی به تنظیمات رندرتون داره. رندر اول هم خیلی تاریکه و کلا نورپردازی جالبی نداره. زاویه دوربین توی هر دو تا رندر مخصوصا دومی با زاویه دوربین توی بک پلیتتون نمیخونه. ابعاد ماشین هم باید در صحنه خیلی بالاتر باشه. توی این رندر ها مخصوصا دومی سایز ماشین از پراید خودمون هم کوچکتر به نظر میاد که خیلی بزرگتر از این حرفاست. قسمت بالایی هواکش پشت در هم یه مقدار توی مدل تاثیر بدی گذاشته.
یه مقدار بیشتر وقت بذارید روی کار٬ اثرتون خیلی بهتر میشه.
موفق باشید :)
سلام دوست من.
میشه یکم درباره ی نحوه ی صحیح بازتاب روی بدنه برام توضیح بدی؟ چون من خیلی تست ازش گرفتم. یا نور خیلی زیاد توش میفتاد یا خیلی کم. تصویر HDRI رو اونقدر چرخوندم تا یه نور مثل این روش بیفته
توی کارم از نور اصلا استفاده نکردم. اگه لازمه میتونی بهم بگی چه نوعی باشه؟:n01: ممنون!

ALI3DMAXAMATOR
31-05-2013, 09:16
خوب شده ولی با نظر پارسا موافقم یه سری چیزا با هم جور در نمیاد مدلسازی خیلی خوب و رندر با تنظیمات فوق ابتدایی:n23:

ALI3DMAXAMATOR
31-05-2013, 09:19
شما باید واسه رندر ماشین یه استدیو بسازی...یه سرچ بزنی تو اینترنت راحت پیدا میکنی.......بعدشم میتونی چون تازه کاری از وری سان استفاده کنی چون نور نسبتا خوبی بهت میده...تصویر hdr رو کجا استفاده کردی؟؟؟؟؟؟؟

zenoos
31-05-2013, 15:59
مدل خیلی خوب شده ولی همونطور که همه گفتن نور خوب کار نشده ....روی متریالهاش هم کار کن...

valas
05-06-2013, 10:20

نام: بوگاتی
مدت رندر: 20 دقیقه
مدت ساخت: چندین ماه به طور پراکنده!!:n02:
نرم افزارها: 3DMax2104-photoshop-Vray

بچه ها نظر یادتون نره!:n19:

اینم وایر فریم

با سلام

خوب شده.

می تونید بگید چند تا تکسکچر داره و کجاهاش؟

mojanimator
06-06-2013, 21:06
با سلام

خوب شده.

می تونید بگید چند تا تکسکچر داره و کجاهاش؟

سلام! تکسچر خاصی نداره:n15: