PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رنگ پریدگی صورت

ms368
28-05-2013, 22:12
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم
صورتم خیلی رنگ پریدس و شادابی خودشو نداره
میوه جات و سبزیجات اصلا نمیخورم از بچگی و زیاد دوست ندارم
زیاد پای کامپیوترم به خاطر رشته تحصیلیم و آلبته درسمم فوق العادس
کم تحرکم و اصلا پیاده روی نمیکنم و تا سر کوچه هم با ماشین میرم
لاغرم و زیاد فکر میکنم
مشکل افسردگیم خیلی از قبل بهتره
استرسم خیلی کمتر از قبله

به کدوم دکتر ها باید مراجعه کنم ؟
نطر شما دوستان چیه ؟
+ کمی خجالتی

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

raana
28-05-2013, 22:34
سلام دوست عزیز.....

خودتون علتش رو گفتین یه جورایی راه درمان کردنش رو هم می دونید.....

علت:تغذیه نامناسب...ورزش نکردن.....مشغول بودن زیاد مغز و فکر کردن زیاد ......

شما بهتره از نظر کم خونی هم چک بشید.........

ولی مهمترین علت این مشکل....لاغری و کمبود وزن +دلایلی که بالا گفته شد....

بهتره یه کم از زندگیه ماشینی کنار بکشید ..فقط کمی......تغذیه مناسب و ورزش رو تو برنامه زندگیتون قرار بدین.....مطمئنن مشکل حل میشه...کمی هم ذهنتون رو راحت و آروم کنین..........

ms368
28-05-2013, 22:57
سلام دوست عزیز.....

خودتون علتش رو گفتین یه جورایی راه درمان کردنش رو هم می دونید.....

علت:تغذیه نامناسب...ورزش نکردن.....مشغول بودن زیاد مغز و فکر کردن زیاد ......

شما بهتره از نظر کم خونی هم چک بشید.........

ولی مهمترین علت این مشکل....لاغری و کمبود وزن +دلایلی که بالا گفته شد....

بهتره یه کم از زندگیه ماشینی کنار بکشید ..فقط کمی......تغذیه مناسب و ورزش رو تو برنامه زندگیتون قرار بدین.....مطمئنن مشکل حل میشه...کمی هم ذهنتون رو راحت و آروم کنین..........

ممنون دوست عزیز

اتفاقا چند سال پیش ( حدود 5 سال ) حالم خیلی بد میشد و پریشون بودم و به این دکتر و اون دکتر مراجعه میکردم و مشکلات زیادی رو جلوی پام میدیدم که البته توی همین راه متوجه شدم کم خونی هم دارم + افسردگیم شدیدتر هم شده بود
کم خونی تا جایی که میشد درمان کردم طی یه دوره 90 روزه با قرص آهن که البته تاثیر خیلی خوبی داشت

سوالم اینجاست که ممکنه کم خونی دوباره برگرده ؟

درضمن ذهنم امونمو بریده و روی کوچکترین موضوعی زوم میکنم و میرم توی رویا تا حدی که دیوونم میکنه و عصبی میشم و میخوام از اون موضوع فرار کنم
مثلا موقع خواب کلی داستان توی ذهنم شکل میگیره که اصلا طبیعی نیست ولی میشه باهاش کنار اومد و فکر میکنم زیاد جدی نباشه

raana
28-05-2013, 23:15
ممنون دوست عزیز

اتفاقا چند سال پیش ( حدود 5 سال ) حالم خیلی بد میشد و پریشون بودم و به این دکتر و اون دکتر مراجعه میکردم و مشکلات زیادی رو جلوی پام میدیدم که البته توی همین راه متوجه شدم کم خونی هم دارم + افسردگیم شدیدتر هم شده بود
کم خونی تا جایی که میشد درمان کردم طی یه دوره 90 روزه با قرص آهن که البته تاثیر خیلی خوبی داشت

سوالم اینجاست که ممکنه کم خونی دوباره برگرده ؟

درضمن ذهنم امونمو بریده و روی کوچکترین موضوعی زوم میکنم و میرم توی رویا تا حدی که دیوونم میکنه و عصبی میشم و میخوام از اون موضوع فرار کنم
مثلا موقع خواب کلی داستان توی ذهنم شکل میگیره که اصلا طبیعی نیست ولی میشه باهاش کنار اومد و فکر میکنم زیاد جدی نباشه

خواهش میکنم......
بله امکان برگشتش هست.....در صورتی که تغذیه صحیح نباشه و مصرف قرص آهن هم که قطع میشه..امکان برگشت وجود داره...

شبا سعی کنید قبل از خواب کمی کتاب بخونین...که ذهن و چشمت خسته بشه..اینجوری سریع خوابت میگیره و دیگع به سمت فکر و خیال نمیری....

شما اگه ورزش رو شروع کنید..حالت کاملا خوب میشه......اعصابت آروم میشه....

Alamate Soal
04-06-2013, 10:20
فقط صورتتون اینطور هست ؟ بقیه پوست بدنتون مشکلی نداره ؟ وضعیت پدر و مادر و سایر اعضای خانوادتون چطور هست ؟
باید به پزشک عمومی مراجعه کنین تا یه ازمایش کلی واستون بنویسه و مشخص بشه مشکل چی هست.
در حالت کلی همچین چیزی میتونه به دلیل قرار نگرفتن در معرض نور افتاب و عدم ترشح ملانین در پوست باشه

banii
04-06-2013, 11:19
من تغذیه ام مناسبه ، ورزش هم میکنم
اما مثل شما رنگ پریده ام
احتمالا برای من به 3 دلیل میتونه باشه
1- کم خوابی
2- خ و د ا ر ض ا ی ی
3- انداختن پارازیت ، هوای آلوده ، میوه ها و مواد خوراکی نامناسب و آب نا سالم موجود در ایران (که این مربوط به همه ی افراد میشه منم توجه کردم اکثر مردم داخل ایران رنگ و روهای پریده دارند... لعنت به باعث و بانیاش :hmm:)

Alamate Soal
04-06-2013, 14:07
2- خ و د ا ر ض ا ی ی

هیچ ربطی نداره :n15: