PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ريستارت مي شه

Ali-ss
08-08-2006, 18:15
ويندوز من به محضي كه برنامه كامند پرومپت (داس) ياmsconfigدر قسمتrunاجرا مي شه ريستارت مي شه چرا؟

AK1
09-08-2006, 02:43
با سلام
دوست عزيز Ali-ss جان عضويتت رو تبريك مي گم
مي خواستم بگم كه من يك بار يه ويروس تو كامپيوتر داشتم كه اجازه استفاده از ريجستري داس و اينجور چيزها رو نمي داد
به شما پيشنهاد مي كنم كه از ضد ويروس به روز استفاده كنين و سيستمتون رو چك كنيد بايد بگم كه ويروس گفته شده خيلي سمج بود و من بعد از پاك سازي مجبور به نصب مجدد مويندوز شده(خدا نكنه) براي راهنمايي بيشتر توضيح كامل تري بدين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HESAM3000
09-08-2006, 09:01
salam benazar man aghe virosi bashe ke ehtemalesh ziyade albate ya trojan az barnameye TROJAN REMOVER estefade kon albte sitesh ine ke aghe download koni ta 30 rooz estefade dare dar zemn crackesh ham hast va dighe barnameye spyware doctor ke onam aliiye ya anti viruse bitdefender ke rotbeye yeke ranking sita roo dare ke har kodoom be ye dardii mikhoran hamiin [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zendegi
09-08-2006, 12:18
دوست عزيز فارسي تايپ كن .............ممنون........

zendegi
09-08-2006, 14:23
منم امروز به خونه دوستم رفته بودم همين مشكل رو داشت البته به غير از msconfig اگه regedit رو هم توي ران تايپ مكردي و اينتر ميزدي سيستم ريستارت ميشد حتي اگه يه ارور هم پيش ميومد بازم ريستارت ميشد ..دليلش چيه؟؟!!!!......
البته ميدونم كه اين موضوع بايد كه در كامپيوتر و موضوعات مرتبط به آن مطرح ميكردم ولي چون ديدم كه اينجا براش تاپيك زده شده گفتم همين جا بگم كه از زدن تاپيك اضافي خودداري كرده باشم........

adamhesaby
10-08-2006, 00:25
اول یه scan بکن اگه مشکلت حل نشد به نظر من ویندوز عوض کنی زودتر به جواب میرسی تا بخوای دنبال جواب مشکلت باشی

gholam14
10-08-2006, 05:01
سلام
دوست عزيزكاملا مشخص است كه ويندوزت ويروسي شده وبايد ازيك آنتي ويروس خوب مثلا كاسپراسكاي استفاده كني ويك اسكن كامل كني ضمنا اگرازاين آنتي ويروس استفاده ميكردي هرگز چنين مشكلي برايت پيش نميآمد.