PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي نمايش شكلكهاي ياهو در محيط هايي مثل اينجا.

Mohammad Hosseyn
08-08-2006, 17:49
سلام.دوستان من دنبال يه نرم افزار مي گردم كه بتونه شكلكهاي ياهو رو تو محيطي مثل فروم خودمون نشون بده.
اگه شكلكها كمي بزرگ و با كيفيت باشه هم بهتره :rolleye: .
اگه نرم افزار كم حجم باشه هم بهتره اما اگه با حجم زياد داريد بگيد ببينم چي كار مي تونم بكنم. :)
با تشكذ منتظر هستم ;) .

masoud908
08-08-2006, 19:24
Quick Smile
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مستقيم نيست.
بهترين نرم افزار همينه

Mohammad Hosseyn
09-08-2006, 15:52
Quick Smile
مستقيم نيست.
بهترين نرم افزار همينه
سلام.مسعود جان.
از معرفيت خيلي ممنونم اما من اين فايل رو كه دانلود كردم وقتي مي خوام اجراش كنم مي گه با چه نرم افزاري اجرا بشم .يعني فرمت خاصي نداره.
چي كارش كنم.

راستي نرم افزار ديگه اي در اين زمينه وجود نداره.؟
با تشكر

Mohammad Hosseyn
09-08-2006, 16:04
اي بابا شانس رو مي بيني همين حالا فهميدم كه فايل زيپ شده بود و مشكلم حل شد .

اما مي شه توضيح بديد چگونه ازش استفاده كنم؟
خيلي ممنون مي شم مسعود جان

masoud908
09-08-2006, 17:12
اي بابا شانس رو مي بيني همين حالا فهميدم كه فايل زيپ شده بود و مشكلم حل شد .

اما مي شه توضيح بديد چگونه ازش استفاده كنم؟
خيلي ممنون مي شم مسعود جان
محمد حسين عزيز بعد از اينكه نصب كردي خود به خود ميره تو SYSTEM TRAY.شكل دو تا چشم با صورت سياه.
بعد كافيه تو FORUM ها يا جاهاي ديگه شكلك كليك كنه تا لينكش وارد شه.
مثل اين نگاه كن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم خواستي بگو.قربونت باي

Mohammad Hosseyn
10-08-2006, 10:54
فهميدم چي شد . خيلي عاليه و از مسعود جان دوست عزيزم خيلي خيلي تشكر مي كنم به خاطر راهنمائي كه كردند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
10-08-2006, 10:59
مسعود جان دستت درد نكنه منم دنبالش بودم
استفاده كرديم

Mohammad Hosseyn
10-08-2006, 11:20
راستي مسعود جان .من ديديه بودم دوستان از شكلكهاي بزرگتر و با كيفيت تر هم در فروم استفاده مي كننئ.
مي خواستم بدونم نرم افزاري اين جوري سراغ داري به من معرفي كني.
خيلي ممنون مي شم.

masoud908
10-08-2006, 20:54
اولا كه خدمت دوستان عزيز،محمد حسين و مهدي جان عرض كنم كه وظيفم بود.كاري نكردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن محمد حسين عزيز من كه تا حالا خيلي خيلي كم به اين شكلك ها برخورد كردم.اكثرا همه دوستاني كه از اين شكلك هاي اينترنت خوششون مياد از هيمن نرم افزار استفاده ميكنن.البته نرم افزار هاي ديگه اي هستش ولي اصلا به پاي اين نرم افزار نميرسه.و فكر كنم اون شكلك هايي رو كه ميگي با كيفيت دوستان تو يك سايت ميبينن بعد داخل كد img قرار ميدن ميزارن اينجا. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي حالا اگر يكي از اين پست ها رو بهم نشون بدي بهتر ميتونم كمكت كنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باي