PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار هیدن کردن هارد اکسترنال

kar1591
27-05-2013, 22:13
سلام دوستان من یه هارد اکسترنال دارم که میخوام محتویاتش رو مخفی کنم (و اگه بشه هم قفل گذاشت هم هیدن کرد چه بهتر) چند تا برنامه امتحان کردم این کار رو انجام میدن ولی وقتی هارد رو یه جا دیگه با یه سیستم دیگه امتحان میکنم محتویاتش رو نشون میده مثلا برنامه هیدن فولدر خیلی خوبه ولی فقط رو همون سیستمی که نصبه جواب میده راهنمایی لطفا

popowoody
29-05-2013, 13:33
WinMend Folder Hidden 1.4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی توضیحات لینک بالا نوشته که می تونه توی کامپیوتر های دیگه هم مخفی کنه ، خودم تست نکردم ولی احتمالا می تونه

jabari-m
30-05-2013, 18:15
من از Folder Lock Professional استفاده میکنم روی سیستم دیگه هم جواب میده دارای سه سطح حفاظتی متفاوته که در بالاترین اون محتوی حفاظت شده رو با یک الگوریتم حفاظتی اختصاصی ۲۵۶ بیتی کد گذاری می کنه.

kar1591
30-05-2013, 19:18
من از Folder Lock Professional استفاده میکنم روی سیستم دیگه هم جواب میده دارای سه سطح حفاظتی متفاوته که در بالاترین اون محتوی حفاظت شده رو با یک الگوریتم حفاظتی اختصاصی ۲۵۶ بیتی کد گذاری می کنه.

نرم افزار خوبیه ولی مخفی نکرد

kar1591
30-05-2013, 19:46
WinMend Folder Hidden 1.4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی توضیحات لینک بالا نوشته که می تونه توی کامپیوتر های دیگه هم مخفی کنه ، خودم تست نکردم ولی احتمالا می تونه

مرسی زدم باید ببرم رو یه سیستم دیگه ببینم کار میکنه یا نه:n16:

jabari-m
30-05-2013, 23:52
نرم افزار خوبیه ولی مخفی نکرد

اگه اسم فولدر و فایل هاتون فارسی باشه مخفی نمیکنه!

kar1591
31-05-2013, 22:33
اگه اسم فولدر و فایل هاتون فارسی باشه مخفی نمیکنه!
نه انگلیسی بود البته برنامه هاش زیاد بود شاید من سردرنیاوردم
البته با WinMend Folder Hidden 1.4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کارم راه افتاد دستت درد نکنه