PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آون توستر - oven toaster - فر برقی؟

AqAqzZA
26-05-2013, 15:17
با سلام خدمت همه بزرگواران
سوال من درباره توسترهای برقی که زیر 250 هزار تومان قیمت دارند، هست. میخواستم ببینم آیا همون کارایی مایکروویو رو داره؟ اینکه مایکرویو احتمالا بیماری با خودش میاره و اون نه و اینجور مسائل رو حقیقتش نمیخوام بپرسم. سوالم خیلی کلی هست:

آیا توسترهای برقی مثل مایکرویو عمل میکنن؟
آیا نون معمولی رو میشه به راحتی و سرعت توشون گرم کرد؟
آیا غذا رو میشه توشون مثل مایکرویو گرم کرد؟
آیا لیوان آب، شیر و... رو مثل مایکرویو میشه توش گذاشت و گرم کرد؟

منظورم اینهاست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مجموع از این نظر میخواستم بدونم.
خیلی متشکرم ازتون

AqAqzZA
27-05-2013, 06:06
لطفا کمک کنید.

AqAqzZA
30-05-2013, 10:09
اطلاعاتی هرچند کم هم به کارم میاد.
متشکرم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
31-05-2013, 13:18
سلام
اون توستر با المنت گرم شونده کار میکنه ( امواج مادون قرمز ) اما ماکروفر با امواج رادیوئی که حدود 2.45 گیگا هرتز هست
توی ماکروفر فقط باید ظرف شیشه ای مخصوص ماکروفر استفاده بشه . ظرفهای پلاستیکی و ملامین بهداشتی نیست .
میگن برخورد امواج رادیوئی ماکروفر با این ظرفها باعث به وجود اومدن ترکیبات سرطان زا میشه .
ماکروفرهای گرانتر خودش اون توستر هم داره که برای گریل grill یا کباب کردن ازش استفاده میشه .

Atghia
31-05-2013, 13:38
با سلام خدمت همه بزرگواران
سوال من درباره توسترهای برقی که زیر 250 هزار تومان قیمت دارند، هست. میخواستم ببینم آیا همون کارایی مایکروویو رو داره؟ اینکه مایکرویو احتمالا بیماری با خودش میاره و اون نه و اینجور مسائل رو حقیقتش نمیخوام بپرسم. سوالم خیلی کلی هست:

آیا توسترهای برقی مثل مایکرویو عمل میکنن؟
آیا نون معمولی رو میشه به راحتی و سرعت توشون گرم کرد؟
آیا غذا رو میشه توشون مثل مایکرویو گرم کرد؟
آیا لیوان آب، شیر و... رو مثل مایکرویو میشه توش گذاشت و گرم کرد؟

منظورم اینهاست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مجموع از این نظر میخواستم بدونم.
خیلی متشکرم ازتون

دوست عزیز اجاق های برقی (که مورد سوال شماست) میتونن برای گرم کردن غذا مورد استفاده بگیرن مثلا نون رو برای شما که مورد سوالتون هست گرم خواهد کرد منتهی از لحاظ زمانی خیلی متفاوته با مایکروویو یعنی اگه مایکروویو زیر1 دقیقه نون رو گرم کنه این اجاق باید چندین دقیقه زمان بهش بدید!
دراین اجاق ها شما میتونید حتی از جوجه گردان هم استفاده کنید ((بعضی مدل ها))
به شخصه کیک هم در اون درست کردم :دی
کلا وسیله خوب و مفیدی هست (و فکرمیکنم با توجه به سوالاتتون بتونه انتظاراتتون رو براورده کنه)

ملا نصرالدین
31-05-2013, 16:28
توسترهای برقی زمان پختشون از ماکروویو خیلی بیشتر هست
و چون حرارت مستقیم به خود ظرف میخوره ظرف های پلاستیکی و بعضی از ظروف شیشه ای (ایرانی) رو نمیشه داخلش گذاشت
در ضمن چون المنت داره فکر کنم از ماکروویو برق بیشتری مصرف کنه

AqAqzZA
01-06-2013, 10:53
بینهایت از همه دوستان ممنونم.
در مورد مایعات چطور؟ داخل مایکرویو یک لیوان شیر، آب و... رو میذاریم و راحت گرم میشه. توی این اون توسترها هم میشه لیوان گذاشت و همون کار رو کرد؟ با در نظر گرفتن اینکه بیشتر طول میکشه.

soroori2
01-06-2013, 20:03
بینهایت از همه دوستان ممنونم.
در مورد مایعات چطور؟ داخل مایکرویو یک لیوان شیر، آب و... رو میذاریم و راحت گرم میشه. توی این اون توسترها هم میشه لیوان گذاشت و همون کار رو کرد؟ با در نظر گرفتن اینکه بیشتر طول میکشه.

دوست عزيز

كلا همه اينها سرطان زا هستند تا ميتونيد استفاده نكنيد.